Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pratik Türk Hacker Zekası

Voys

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
bana bugun daha komigi geldi

Sayın xxx,

Hesabiniz hakkinda şirketimiz Türkiye Temsilciliğine bazı sikayetler gelmistir. Bu sikayet/iddiaların dogrulugunu ogrenmek için hesabiniz sorusturulacaktir. Bu sorusturmayi tamamlamamız için sizden asagidaki bilgileri istemis bulunmaktayiz. Aşagida istenen bilgileri eksiksiz bir biçimde geri yollamazsanız hakkınızda "Sirket ici yasal bir sorusturmayı engellemeye tesebbüs"ten Cumhuriyet Bassavcılıgına dilekce verilecektir. Ayni zamanda hesabini süresiz olarak kapatilacaktir.

İstenen bilgiler:

Suanki Şifreniz:
Doğum Tarihiniz:

Umarız sorusturmamıza yardımcı olup Microsoft Turkiye Temsilciligi Ltd.Sti'yi yasal yollara basvurmaya zorlamazsınız.

Ek not: Suan sistemimizdeki teknik arizalardan dolayi Turkce karakterler kullanamıyoruz eger size atilan bu mailin anlamindan supheniz varsa lutfen Musteri Hizmetlerimizi arayınız.

Copyright © 2005 Microsoft Türkiye Temsilciligi Ltd.Sti. Her hakki saklidir.
Sosyal ağlarda paylaş

ehuhehhehehuyyehheh ahjsahrtaoısyegtfjksgşlkfd[signature][hline]yeni geldin ve hiçbişi bilmiyosan buraya alalım sizi
bana bişimi dicen koçum
[u]beni buralarda bulabilirsiniz

1-2-3-4
-5
ama en çok burda bulabilirsiniz
herkezin bi efsane topiği vardır
ben, 10 Kasım 2005 16:38 tarihinde demişimki ki:
kadınlar çiçektir en kaktüsünden

ve son söz
yakın olmak için uzak dur (ne alaka deme)
Sosyal ağlarda paylaş

[email protected]
die bi lamerde beni ekledi msnine
hacklicem dedi mailini iyi hackle dedim offline oldu gitti
1 dk. sonra online oldu geldi. Şimdi uğraşamam dedi :D
puhauahuahua dedim suratına block..

sonra [email protected] die geldi aynı kişi ekleyip konuşmakla uğraşmadım lamerle...

var bole tipler piyasada kendisini çok zekiiiiiii sanan..[signature][hline]
Laugh and the world laughs with you. Weep and you weep alone.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok fazla gerizekalı insan var.[signature][hline]retard1: pwned originated with quake
retard2:no it started with warcraft
nonretard: Its a fucking typo, like 'teh'or 'pron'. I you were older than 11 you'd know typos happened even before 1337 made tham 'cool'.
otherguy:you faggots just got pwned!
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere de okuldan bi arkadaş MSN'den yardım istedi; arkadaşı MSN'ine giremiyomuş.
Olayı iyice anlatmasını istedim ve şuna benzer bi şeyler söyledi:
-Ya arkadaşa bi e-mail gelmiş hotmaildan; hesabınızı yenileyecez, bilgilerinizi yazın diye. Bu da yazmış ama 1 haftadır MSN'e giremiyo. Acaba MSN'i mi yenilediler?[signature][hline]"I pwned your head with my awp."
"I just pwned your ass noob!"

Murtaza, 10 Kasım 2005 22:57 tarihinde demiş ki:
saklanbaç oynarken 2 abiyle kömürlüğe girdiğin hikayeyi anlatıcaksan anlatma HasMez..
Ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...