Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

KosPer

Öne çıkan mesajlar

ya nefret ediyorum şu serverların kapalı olmasından...bir sürü gereksiz adam gelip topicler açıyor saçma sapan...lunar gate girişi gibi oluyor savaş zamanlarındaki...

ha bunu neden buraya yazdım...

hem uplamak için, hemde yeni topic acmayayım diye, hemde bu başlığı hep aklı başında adamlar takip etmiş başından beri diye...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar forumu kıraathane zannetti galiba...Böyle kapıdan giren "Looo yeni haber varmı??" "Aga noldu sörvır" filan diye soruyolar...Sanki önceden konuşulanları okuyamıyacakları bir yerdeler...Bi girince bak bakalım en azından ilk sayfaya yahu... ne olmuş ne bitmiş... Ondan sonra yırtın oyuna girmiyo diye...[signature][hline]May the HORSE be with you!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Hasmez ; Tamam Sin olursun belki bir süre sende archer olarak kasip sonra reskill atarsin ? su anda 2-3 archer var . Bende healer olarak girip ileride BP'ye cevirmeyi düsünüyorum.

Simdi asil konu en az 3-4 tane mage ihtiyacimiz olacak. Mage acmayi düsünen yok. Bir kisi acaba warrior'mu olsam Rogue'mu diye celiski de.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

hee eet lvl için diyosan archer olurum. hornx çakarım bitane multi ztn 15 mana. öyle öyle idare ederiz. sonuç olarak rogue olurum yani öyle söyliim. tabii kosperlarla ne kadar başa çıkarız bilemiyorum ilk bosslar önemli sanırım onlar kapar ilklerini. bu arada bana güvenip hesaba katmayın çünkü cidden belli degil benim durumum son 2 haftadır giremiyorum oyuna ne zaman düzeltirim allah kerim.

[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.

[Bu mesaj HasMez tarafından 13 Kasım 2005 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...