Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Hasmez ya da murtaza lider olmam derlerse lideri nasıl belirlicez? Oylama mı yapıcaz? Kimler aday olur arkadaşlar? Benim olmıycağım kesin sanırım =)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baelithilie, 14 Kasım 2005 18:20 tarihinde demiş ki:
Bir mage daha oldu :D benim reelden bir arkadaşım klan kurulursa mage gelicek...Bu arada liderlik vasfım yoktur (bkz. imza) ama sanırım hasmez ya da alper olabilir...Eğer Hasmez de istemezse oyumu alperden yana kullanırım.

bende alper abi diyorum[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Catastrope

Bu oyunda bu nicke sahip tek kişiyim sanırım :-P[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

Bana uyar valla zaten yeni servera geçmemin en büyük nedeni noobz... Benim için sorun olmaz varsın olsun n00bz_Catastrope olsun ;)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...