Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Empires III

Batilc

Öne çıkan mesajlar

sanırım civ sistemi olucak değilmi umarım 2 bina dikerek çağ atlanmaz.Çok saçma oluyor.
hıphızlı uzay çağına gelebiliyoruz.

bu arada resimler gerçekten müthiş bilgisayarı kasıcakmı ya ram yenileyim hemen[signature][hline]Kreese, 27 Haziran 2005 00:50 tarihinde demiş ki:
blachkaos ilk geldiğimden beri acaba fake mi diye düşünmeye başladım hakkında

bLogger oLdum ben!
Sosyal ağlarda paylaş

her oyuncu savaş öncesi kendine bir 20'lik deck seçiyor. savaş sırasında belli zaman aralıklarıyla bu seçtiklerinizi kullanıyorsunuz. bence çook mükemmel bir özellik. yani 2 tane British oyuncusu arasında farklılıklar olacak. biri ticari yönünü geliştirmek için para veren yardımı alırken dieri direk askeri yardım alıp ırklarını tamamen farklı şekillerde kullanmış olacaklar.

bunun gibi bir çok güzel özellik gözüme çarptı.

ayrıca yazdıklarına göre ensemble studios online 2 geliyormuş ve wc3-battle.net vari bir sisteme sahip olacakmış. bu vadedilenler yerine getirilirse(ki demoda gördüğüme göre çoğu yerine geliyor) aoe3 favori strateji oyunum olmaya aday.

bence age of empires adının hakkını verecek bir oyun geliyor her yönüyle.

[Bu mesaj ermynorac tarafından 08 Eylül 2005 22:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla bi sistem istemio (tabi büyük çatışmaları bilmiorum)ben binaların yıkılma olayınısevdim grafiklerde oyun için yeterli bence.bide kılıçla veya silahla taş bina yıkma olayını yapmışlar o na dikkat ettim artık molotov kokteyl i gibi bişi atılolar:D[signature][hline]efsane topic
Ne tiyatro ne sinema nede alemde bir gece bu sene tek eğlence yine fenerbahçe
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok güzel ama o alttaki eşek kadar menü beni deli etti. Ne kadar kastıysam da küçültmenin bir yolunu bulamadım. Bu sorunu halledebilen var mı, yoksa herkeste de o menü ekranın 2/5'ini kaplıyor mu?[signature][hline]...Gözlerin bir çığlık, bir yaralı haykırış;
Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi...
Sosyal ağlarda paylaş

bende demoyu indirdim 3 saat flm da oynadım cooooook ama cooooooooooooooooooooook gzl olmuş ya harıka gercekten detaylar flm binalar harbı gzl oynayıs ta ufak deısıklıkler var ticaret sistemi bayaa gelişmiş eski oyunlara gore[signature][hline]Spiker olmuş her denyo Savaşı gülerek sunmuş...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet şimdi bir kere oyunun öyle abartıldığı kadar iyi olmadığı kanaatindeyim. Ya demoya konan bölümlerden ya da oyunun yapısından kaynaklanan bir donukluk, sıkıntı var. Oyunuyorum ama çok boş geldi.

Sesleri hiç beğenmedim yine, her binadan aynı takır tukur sesler geliyor, insan ev ile baraka arasında fark bekliyor haliyle. Diğer taraftan birimlerin sesleri de hiç özenli değil, ne dediklerinin anlaşılmaması bir yana, hep 2-3 replik arasında gidip geliyorlar.

Benim gördüğüm başka bir sorun da alt tarafta yer alan menünün aşırı kullanışsız ve hantal olması. Ömrümde bu kadar büyük ve boş doldurulmuş kontrol paneli görmedim. Halbuki bir strateji oyunu maksimum görüş alanı ister. Eşek kadar birim logoları, dev gibi bir mini harita ve diğer gereksiz resimler-ikonlar beni en başta oyuna önyargılı yaklaşmaya sevketti. Hele popülasyon göstergesinin standart olarak değil de kendimizin ayarlamasıyla görünür hale gelmesi beni resmen çıldırttı.

Grafiklerse gerçekten güzel, özellikle deniz bir harika görünüyor. Dalgaların kıyıya vuruşu, balıkların sıçraması vs. hoş görüntüler ama kara parçalarının yanında çok sırıttığını düşünüyorum.

Haritadaki ufak tefek ganimetleri ele geçirme ve kuşatılmış birimleri kurtarma gibi değişik fikirler oyunda mevcut ama bunlar genel hataları kapatmaya yetmemiş.

En uyuz olduğum özellikle zorluk seviyesinin gerçekten saçma sapan yapılmış olması. En kolayda oynarken bir kere bile saldırdığını görmedim bilgisayar, diğer seviyelerde resmen rush çekiyor :D. Senaryoda bunu sık sık yaşadım. Fena bir strateji oyuncusu olmasam da daha ilk defa başladığım bir oyunda bu derece zorlanmam gerçekten sinirimi bozdu. Ki bu zorluk beni gaza getirip bir defa daha oynamaya teşfik etse sorun değil ama bölüm bitince direk kapatıyorum, adamı bunaltan bir yol izliyor bilgisayar.

Önceki beklentilerim epey azaldı, tek umudum bu sorunların tam sürümde düzeltilmesi ama ben de ümitli değilim açıkçası

[Bu mesaj pekaziz tarafından 09 Eylül 2005 10:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sparkcaster, 08 Eylül 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
topla tüfekle strateji biyere kadar.hiç zevkli olacağını sanmıyorum böle adamları dizip atış talimi yaptırmanın

valla ya insanın canı artık gauss gun , laserli pistol çekiyo :)[signature][hline]No matter what situation I am in ...
Resistance will not fall and I will survive.

[Bu mesaj LasT_SuRviVoR tarafından 09 Eylül 2005 17:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya kotalı kullandığım için demoyu çekemiyorum, bi hayır sever cd'ye çekip ödemeli oalrak kargoyla yollayabilir mi? plz. öm atarasnız adresi bildiririm...[signature][hline]There is no emotion; But I feel anger
There is no ignorance; But I don't care about the pain
There is no passion; But still it burns
There is no death; But I die every day
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...