Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Empires III

Batilc

Öne çıkan mesajlar

dün demosunun başından kalkamıyodum şimdi gittim tam sürümünüde aldım
bi yükliyim bakalım

not:128mb ekran kartımla adam akıllı grafik ayarı yapamadım yani 32 ile çalışması çok zor zaten 32mblik directx 9 destekleyen bir kart yok herhalde[signature][hline]çok terbiyesiz bir adamım...
...ayrıca tükürdüğümü de yaladım

gizli lamer
Sosyal ağlarda paylaş

yazdığım gibi aoe2'den sonra çıkan oyunlarda zaten ensemble studios un oyunları kendi server ını kullanmaya başladı. mesela age of mythology'de eso(ensemble studios online) kullanıldı. eso ya bağlanmak için oyunu cdkey ile kayıt etmeniz gerekiyor. sonuç olarak zone'dan oynanmıyor aoe3. multiplayer isteyen ya direct ip kullancak(bu şekilde pirated aoe3 sahipleride oynayabilir..) yada eso ya bağlanacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ben oyunu çok sevdim. Osmanlılar çok güçlü olmuş.

Osmanlıların barracks'ından SADECE yeniçeri yapılabiliyor.
Artillery'de Abus Gun diye özel bir unitimiz var.. infantry'ye karşı çook güçlü.

Karşılaştırma yaptıktan sonra yeniçerilerin oyundaki en güçlü infantry olduğu ortaya çıktı.

Ayrıca sadece kartlarla alınabilen Spahi atlıları oyundaki en güçlü cavalry uniti. Bunları yavaş yavaş alıp bi yerde biriktirden sonra saldırırısanız, karşınızda kimse kalmıyor.

Great Bombard'a gelince, oyundaki en güçlü artillery. Imperial olunca bir vuruşta evler gidiyor. Savaşlarda önündeki 10 kişilik düşman askerlerini bir vuruşta indirdiğine şahit oldum.

Önde 25-30 yeniçeri yapıp, arkaya da 15 abus gun ve 4 tane Great Bombard yaparsanız, karşınızda HİÇBİR ordu duramıyor. ÇOK oynadım, hem EXPERT hem HARD bilgisayara karşı. 2vs2 yaptım, benim allie'yım direk ezilince 2vs1 oldu ve çok uzun süren savaşlardan sonra ben yendim. Ciddiyim süper olmuş.[signature][hline]Nail "NaileR" Avunduk - Türkiye'nin yürüyen, koşan, zıplayan en büyük ve kapsamlı Star Trek ansiklopedisi
KoÇ '04 | CMU '09 | c4A | ST:O | Star Trek TR | MSN: [email protected] | (^ve Stargate^)
Jean-Luc Picard: "..Let's make sure history never forgets.. the name.. Enterprise"
Sosyal ağlarda paylaş

sarmıyor sarmıyor ...
içinde osmanlı content i olmasa install etmeye bile değmeyecek kadar ruhsuz olmuş oyun ünite çeşitliliği vs nerde AoE2 nerde bu Hmm3 den sonra cıkan HMM4 etkisi yarattı bende maalesef ...
çok babacan bi expansion anca kurtarır ...[signature][hline]Vampire Hunter Delucian ...
Türküm Doğruyum Calışkanım ...

Türkiye cumhuriyeti kuruldugunda bu vatanın milleti olan kişilere TURK halkı denır ne mutlu TURK um diyene ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
hiç sormayın bu ne yaw ben hala adam gibi uniteler falan gelecek diye beklerken oyunun sonu geldi... beğenmedim sarmadı beni :/[signature][hline]Guild Wars
Sardius Dracus-warrior/monk
WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
Sardokar-Human-Paladin
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Sadece grafik kasmışlar, hakkını vermek gerek top atışları, güllelerin hareketleri harika ama bir strateji oyunu arıyorsanız piyasadaki vasat oyunlardan sıyrılamayor. Age of serisine ayıp edilmiş gibi geldi. Age of 3 strateji manyaklarına yeterli gelmeyecek strateji bakımından vasat ama diğer yönlerden çok iyi bir oyun. Yine de seriye saygı ve meraktan alınıp oyananbilir. Hayal kırıklığına uğradım :([signature][hline]

[Bu mesaj mardox tarafından 18 Kasım 2005 15:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bencede age of empires 1 en iyisiydi.zaten diğerlerini fln hiç sevmedim.aoe 3 üde yukledim oynadım ama sarmadı doyurmuyor. şimdi aoe 3 cdsi en altlarda biyerlerde.

Strateji hastası olarak Supreme Commander ı bekliyorum...[signature][hline]:rock: Kings Of Metal :rock: Orphaned Land :rock:
TelekomaKafamgirsin - ! - Grrr - ! - ! - www.ultimatr.net
Sosyal ağlarda paylaş

ya o değilde HEAHHAERO YA O CANNONLAR NE ÖYLE!
YA ADAMA ATIYOSUN SEKİYO GÜLLE YERDE ADAM Bİ YERDE AĞAÇLAR ORTADAN İKİYE AYRILIYOR
HAhahea ya cannon yapıp yapıp sağa sola atıyorum çok eylenceli bu toplar.
Kafayı yiyorum oyunda:D adama atıyorum topu adam uçuyor ya, gülle falan bi yere sekiyo gidiyo. ben komadayım böyle güzel yapılır bir efek.[signature][hline]guns don't kill people, bullets do.

[Bu mesaj Chemical tarafından 19 Kasım 2005 01:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
benim çok hoşuma gitti.bana kalırsa c&c generals'ten sonra en iyi rts.hele osmanlılara koptum:)nedeni şu,bir laf söylüyorlar böyle büyük bir zafer kazanınca ''şimdi daha iyiceyim'':):):)ensemble studios'ta bir türkçe kelime??duymayalı uzun süre olmuştu.şahi topları var bir de great bombard yani.şu anda home cityde level 19 dayım ve bıraktım skirmish'i.şu anda scenario yani senaryo oynuyom.devasa osm. ve düşman ordularını kapıştırıom kaleler falan yapıp saldırtıyom bırakın skirmişide deneyin şunu manyak bişi.çok viyanavari oluyo kan gövdeyi götüren kuşatma ve savaşlar oluyo:):):)bir de tımarlı sipahiler ve yeniçeriler var tabi bu ikisi bir de şahi topu benim üç gözdem.ha bir de havancılar.

kısacası oyun çoooooooooooooooooook dehşet.ensemble studios'a tebrikler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...