Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Trio ( movie Download )

Murtaza

Öne çıkan mesajlar

Eskdien öle oluyodu ama artık öle olmuyo yine en başa dönüyo site[signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

eet izleme fırsatı bulduk sonunda bi yorum patlatalım. gücenmece darılmaca yok. bi ileri bi geri koşuşlardan başka birşey yok gibi görünüyor moviede. belki nychris tarafından çekilse daha renkli bir movie olurmuş. r damageların fena diil ama çok skill kaçırıyorsun r ye odaklanmışsın herhalde. kısacası berbat bi combo. forrazziyle oynayanda biraz acemi olsa gerek en azından gerçegiyle kıyaslayınca öyle bir görüntü ortaya çıkıyor. he bu arada müzik güzelmiş.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehu bunu diyen adamın halini de görüyoruz. ;) Gücenmek ne kelime.

Tabi diez de kuru kuru oynayınca insanda ister istemez bi laf sokma iç güdüsü peydah oluyor. Seni de anlıyorum HasMez.

şuuuuuuuu senin bahsettiğin Berbat Combo' mdan gayet memnunum. Gayet işe yarıyor. Zaten o kadar anlamsız yazmışsın ki Fraps açık olduğu için PC nin ne kadar kastığını mazeret olarak vermeme gerek bile yok.

Ama sonuçta yorumuna saygı duyuyorum. Umarım efsanevi süpersonic combo'nla Ares' i de şenlendirirsin bi ara.[signature][hline]****
**
Sosyal ağlarda paylaş

excuses excuses excuses diyerekten areste oynadıgım günüde hatırlarım.

hasmez - şunu kestim
murtaza- hadi lan imkanı yok sallama
hasmez - bunu kestim
murtaza- atma ulan atma

bu arada özeleştiriye kapalı bi insan oldugunu ve eleştiri yapmamın yersiz oldugunu bile bile ufakta olsa bi ümitle yapmıştımda yine kuru çimento dolgulu duvara çarptı.
[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 12 Kasım 2005 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 12 Kasım 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
süpersonic combo

höhh teknoloji ilerlemiş baya[signature][hline]Kendi yalanlarınıza inanmadığınızı gözlemledim.
Dürüstlüğünüzü özlemledim.
Şiirlerimin yaralı ruhunu çay misali demledim içtim.
Cezalarımı çektim,büyük hatalar yolundan depar atarak geçtim.
Özgürlüğüm için yatırım yaptım,baatıl inançlara baatıl rhyme yazdım
Sosyal ağlarda paylaş

Eleştri yapıyor olman bişeyi değiştirmicek zaten, "eyvah hasmez combo mu beğenmedi, napacaaaaaam ben" diyip yıllarca combo çalışıcak halim yok :D

sen işe yaramadığını söylüyosun, ben de yaradığını söylüyorum. bu kadar basit. yoksa eleştriye kapalı bi insan olmakla alakası yok.

ha bu arada 1v1 dediğin şuydu galiba? :P

[spo1= ][/spo][signature][hline]****
**

Sosyal ağlarda paylaş

sen onun ne oldugunu benden ii biliyosun onun için yorum yapma geregi duymuyorum ayrıca "eyvah hasmez combomu begenmezse" fln filan diye espritüel bi yaklaşımlada sonucu degiştiremezsin. uzun uzun yazdıgın "bahane bulma senaryoların" zaten eleştirimin seni nasıl etkiledigini gösteriyor. neyse istedigini yaz karşılık vermicem. movieyi indir diyen sensin yorum yaz diyen sensin indirdik dobra dobrada yazdık sonucunda bi ton laf yiyoruz.[signature][hline]unholy ownz u
Sosyal ağlarda paylaş

ahahuauh biliom :) bi invadede kreg ustume 21321332112 tane acid boşaltmıstı hp set kırılmıstı str seti takmıstım üstüme sıfır hp pot vardı yanımda.. kuytu bi yere saklanmıstım arada gecen noobileri kesiodum o kdr kisinin arasında 1 sen gormustun beni.. gelip kesmistin :D

[Bu mesaj AKI tarafından 13 Kasım 2005 03:58 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj AKI tarafından 13 Kasım 2005 03:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...