Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Japon Kızlarından Güzellik Tavsiyeleri.

Davion

Öne çıkan mesajlar

Kesinlikle yasaklanması gereken salakça birşey. O iptal edilen göz kapağının gözü korumak gibi kimilerine gereksiz gelebilecek ama son derece önemli bir görevi var. Aniden bir cisim geldiğinde refleks devreye girip kapağı kapatmaya çalışıyor ama o da ne, salak hanım kızımız onu yapıştırmış.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 16 Kasım 2005 18:06 tarihinde demiş ki:
...ama o da ne, salak hanım kızımız onu yapıştırmış.

lol

Peki böyle bir durumda üretici firmayı dava etmemiz mümkün olur mu sence? Etsek ne diye edeceğiz bir de o var tabii, adama "sizin tutkalı gözüme sürdüm maymun oldum" denmez ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Şayet amerikada dava edersen kesin kazanırsın zira ülkenin çoğu aptal olduğundan kullanım kılavuzu tam anlamıyla moronlara göre düzenlenmeli ve bu işlem sırasında sayın moron zarar vermemeli. Ancak Japonlar için bu geçerli değildir herhalde, "ben salağım sonuçlarını göremedim" geçerli bir savunma olmaz diye tahmin ediyorum.[signature][hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Bu japonların göz çıkartmak için kullandıkları 2 parmak demek bu nedenden dolayıymış . Hanım kızımız göz kapağına sürdüğü dutkalnan göze gelen bir darbeyi göz kapağıyla engelleyemeceğinden o gözü ÇIKARTIRLAR! :yapma: Kesinlikle tasvib etmedim küçük kızlarımıza kötü bir örnek deşkil ediyor .[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
--------------------------------------------------------------
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|B_L
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...