Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Curse of Monkey Island ve XP

Zeppelin

Öne çıkan mesajlar

yükledim oynamaya başladım kısa bir süre sonra oyun takıldı. bunu birkaç kez denedim hepsinde de 10 dk gibi bir süre sonra kitlenme yaşadım. forumda eskiden konuşulmuş konularda scummvm diye bir programdan bahsediliyordu. ancak ben bu programın çalışma şeklini çözemedim. oyunun yüklü olduğu yeri soruyor, belirliyorum ama oyun bulunamadı diyor.
acaba bundan başka bir program yada emülator var mı? oyun bende cdli olarak var, netten çekim falan değil, ona göre bir yöntem söyleyin lütfen.[signature][hline]msn : [email protected]
[PS]Lightning Vortex Tutorialı
Sosyal ağlarda paylaş

abi biliyorsun benim cdleri yani arkalarında çizik yok. ama 10 dakika oynuyorum, çat kalıyor makine. hevesim kursağımda kaldı böhü :(

edit : bu arada seni tekrardan buralarda görmek güzel :)[signature][hline]msn : [email protected]
[PS]Lightning Vortex Tutorialı

[Bu mesaj Zeppelin tarafından 14 Kasım 2005 20:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bak scumm da pencerede resource nesnesini görene kadar klasörü aç. Resource u açma gördüğün klasördeyken choose u seç. Ayrıca windowsun uyumluluk modunu yemiyo adamda denemiştir eminim scumma gelene kadar.[signature][hline]Marinate the nether rod
In the squish mitten
Power drill the yippee bog
With the dude piston
Pressure wash the quiver bone
In the bitch wrinkle
Cannonball the fiddle cove
Ooh la la

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...