Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Oyunu Hasta İnsanlarla Oynamaktan Sıkıldım

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

Katıldığım 1 CSW de o zamanlar town yeni dağılmış bobert T_T yi kurmuştu savaşa 5 dk vardı Bobert shottan yazı geçiyordu;
GIVE ME MY CASTLE BACK! diye işte o zaman anlamıştım hasta olduğunu bu sabahta başka bir hasta ile daha karşılaştım.
SS ler anlatmaya yeterli olucaktır.
[spo1=Hasta 1][/spo]
[spo2=Hasta 2][/spo]
[spo3=Hasta 3][/spo]
[spo4=Hasta 4][/spo]
[spo5=Hasta 5][/spo]
Siz siz olun unutmayın bu bir oyun.[signature][hline]i miss you

Sosyal ağlarda paylaş

Shyraxx'ın her tarafı artılı takı olsa nolucak ki, kaç kere 1 v 1 aldıgımın sayısını unuttum lol :D

Kişi kendini ezik hissediyorsa ancak, karşısındakini ezik gorurki, kendi eziligini bir nebze olsun azaltmak için...

İlim, İlim bilmektir

İlim, Kendin bilmektir

Sen kendini bilmez isen

Bu nice okumaktır.....

Yunus Emre........[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Elemantal Lord
Job : Paper Flame / Lightning
Level : 65
Clan : __KARIZMA__
Server : Ares
NP : xxx.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

f9devil'a arenada 10 kere kesildikten sonra böyle oldu herhalde ^^
hasta birinin geçmişine bakarlar küçük yaşlarda neler yaşamış kendisini etkileyecek diye bilirsin :-)[signature][hline]Name: ::Informer::
Clan: Owned_By
Server : Ares
LvL: 66
Nation: Karus
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 15 Kasım 2005 13:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 15 Kasım 2005 13:23 tarihinde demiş ki:
Anlamadığım lvl 70 chara sahip birinin bu gibi şeylere doymuş olması gerekmez mi?Kötü ya oyunun hastalık boyutlarına gelmesi kişi için.

Burial ben bi defa Lord mozard ile 1v1 yapmak geldi icimden yenilicegimi bile bile maksadimin zevk oldugunu düsünerek direk 1v1 yapabilcegimiz bi yere gittik..Ve sonra o bana 51,57,54 skillerini attiktan sonra lvl 56 yakin skill atmaya basladi daha ben o skilli tam çözememisken basic skill 18lik büyüyü attim fakat arada lvl54 büyüsünü atiordum oda karsindakine kac dmg vurduysan o dmg'i HP olarak sana verior ve yaklasik 3dk sonunda öldüm sebebte mana yetismemesi idi fakat onunda hpsi son 200 kalmisti girdi bi human nickle bana neler yazdi neler hayranlik unsuru iceren laflar yazdi sora msnimi istedi aradada konusuos tuhafima giden aniden czden cıkıp human nickle pm atmasiydi:)oda lvl 70
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OffLine, 15 Kasım 2005 14:24 tarihinde demiş ki:
monsterkill denen şahsiyetsiz aresin ilk duperlerinden. senin neden duperlikle suçluyor anlayamadım. senin yapıp yapmadığını bilmiyorum ama o kesin yapıyor yada yapıyordu.

Konu dupe değil aslında geçtim elemanda + lı unilqer olduğunu söyleyen orc arkadaşlar var kaldı ki 1 hafta önce 1k vuran eleman şu an 800 civarı dmg verebiliyor.Olay lvl 70 olmuşsun biri seni kesemeyince seviniyorsun( lvl 61 assasin ) acaba kestiği her player içinde seviniyormudur? lvl 70 sin sen ya doymuş olman gerekmez mi?Yok sen kestin ben kestim o ezik şu şöyle bu böyle yazık valla.[signature][hline]i miss you
Sosyal ağlarda paylaş

Monster bugun delirdi . GM'e de saldirdi ilk Lunarda. Neden kalemi elimden aldiniz? GM neden Isiloon kesmesi icin Patriot'a yardim ediyorsunuz . Neden spawn zamaninda bile gitsel isil down görüyoruz vs. Aslinda bende pek merak etmiyor degilim. Son zamanlarda Fallen Angel ve DM'lerde cok fazla görmeye basliyoruz GM leri 2 tane de SS gördüm isiloon'larda. Acaba düsen shell'ler kimlere +8 item ROL +1 ROL +2 vs. olarak gitmekte ...

::Pwnage_Factor:: o kadar kötü bir herif degil ama Shyraxx a grubu serefsizdir onu cok iyi biliyorum. Bir arkadas ile SQ ye gitmistik ben healerim ile gitmistim. Ekuri de 64 warrior tam keserken bu Shyraxx serefsizi gelmisti ( ben trade blocklamayi unutmusum ) 2 defa trade spam atti. istedigine ulasamadi ama ne kadar serefsiz oldugunu gördüm.[signature][hline]Class:Mage
Level:62>61
Clan:KittiesT_T
Np:45k+
Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

GM lerin bazı kullanıcılar için zorunlu özel clanlar kurup bu kişileri bir çatı altında toplaması gerek.
psikopat clanı, anaokulu clanı, kreş clanı, dengesizler clanı, KS ciler clanı sanal yaşayanlar clanı gibi
gerçekten oyun oynadığını unutup, kendini kaybedenleri görünce acaip soğuyorum oyundan.[signature][hline]R0AD_RuNNeR
taze 60 sin cln:pro_soft El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

said:
NAYTONLAYN, 15 Kasım 2005 16:23 tarihinde demiş ki:
GM lerin bazı kullanıcılar için zorunlu özel clanlar kurup bu kişileri bir çatı altında toplaması gerek.
psikopat clanı, anaokulu clanı, kreş clanı, dengesizler clanı, KS ciler clanı sanal yaşayanlar clanı gibi
gerçekten oyun oynadığını unutup, kendini kaybedenleri görünce acaip soğuyorum oyundan.

+1...[signature][hline]Elemental Gral
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...