Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Oyunu Hasta İnsanlarla Oynamaktan Sıkıldım

BuRiAL_TR

Öne çıkan mesajlar

said:
Necro, 15 Kasım 2005 17:25 tarihinde demiş ki:
Psikopatlar clanin leaderliğini üstlenebilirim :lol:

işte bir hastada bu....abey kosp varmı die devamlı sorar yeni sürüm çıktığında
ve sonra 5 farklı serverda 10-15tane 60+++çar kastı ama hala arezdeki priestini master edemedi löl:lol:

işte aramızdada var hastalar...[signature][hline]Elemental Gral
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dereque, 15 Kasım 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
Açıkçası ben o muhabbeti yapanın Monsterkill olduğuna inanmıyorum . Az çok muhabbetim var o kadar ezik bi insan diil...

Belki bir arkadaşı felan oynuyordur ama kapıştıktan 1 dakika sonra pm geldi hatta benim yanımdaki priest :rebirth: dü onada pm atmış kesemediniz im gral felan diye.[signature][hline]i miss you
Sosyal ağlarda paylaş

Evet monsterkill rahatsızlaştı iyice..Anlaşılması zor tip..O adamla hiç pk yapmayı sevmedim şahsen.Hele 70i aldıktan sora böle kendini ölümsüz sanıp 4354 kişinin arasına girer ölür, priest i nerde napıo hiç bakmaz, yazdıklarımı dinlemez,'fun bro fun' der sora f... this game der gider falan..XD takmayın siz onu fazla:
[spo1=asdads][/spo][signature][hline]Class:Priest
Level:65
Clan:KittiesT_T
Np:450k+

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 15 Kasım 2005 13:02 tarihinde demiş ki:
Katıldığım 1 CSW de o zamanlar town yeni dağılmış bobert T_T yi kurmuştu savaşa 5 dk vardı Bobert shottan yazı geçiyordu;
GIVE ME MY CASTLE BACK! diye işte o zaman anlamıştım hasta olduğunu bu sabahta başka bir hasta ile daha karşılaştım.
SS ler anlatmaya yeterli olucaktır.
[spo1=Hasta 1][/spo]
[spo2=Hasta 2][/spo]
[spo3=Hasta 3][/spo]
[spo4=Hasta 4][/spo]
[spo5=Hasta 5][/spo]
Siz siz olun unutmayın bu bir oyun.

Doktor lazımmı ? :)

[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
forrazzi, 15 Kasım 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
Evet monsterkill rahatsızlaştı iyice..Anlaşılması zor tip..O adamla hiç pk yapmayı sevmedim şahsen.Hele 70i aldıktan sora böle kendini ölümsüz sanıp 4354 kişinin arasına girer ölür, priest i nerde napıo hiç bakmaz, yazdıklarımı dinlemez,'fun bro fun' der sora f... this game der gider falan..XD takmayın siz onu fazla:
[spo1=asdads][/spo]

kanka bende pristken böle tipler var humanlarda cart curt cırcır ediyolardıı oyuzden biraktim en basta picoo 123123 kisi arasına dalıyodu heal vermedin oldurdun beni diyodu sövermisin sabahamı bırakırsın deyip mage oldumm simdide herkez tp tp tp diyoo cıldırcammm[signature][hline]Server: ARES
Nick: OJE
Clan: T®
Character : mage
Lvl: 62
np: 100K
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Siz siz olun unutmayın bu bir oyun.

ewt katılıorum.

bi gün eslantta golem kesioduk ozamanlar lvl 41 falandım. yanda bi warior tek başına golem kesiodu. bize dedi neden kesionuz siz golem? bizim mageler buna ks yaptı.bu dedi siz neden golem kesiosunuz?.. biz de dedik hem para hemde chitin için dedik. bu da bize dedi gelin inne size chitin vereyim. bütün partyi inee gittik. adam bana 2 parça rogue chitin verdi.ve dediki "ne olursa olsun bu bir oyun.oyun oynadığınızı unutmayın" ve sonra oyundan çıktı. bidahada görmedim o adamı bu bana büyük bir ders oldu :utaniem:[signature][hline]ID : AnD_JusTıCe_FoR_ALL
Server : Cypher
LvL : 6x
Clan : StolenLifes (Abbys Bizim :D )
Job : Paladin
Np : 48xxx
http://img425.imageshack.us/img425/968/andjusticeforall6zk.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Ya dediğim gibi monsterkill adı da 'Dario' değişik bi tip.. O kadar komikki , mesela pk yaparken, bu bi koşmaya başladımı bi daha durdurman mümkün değil adamı..Hb ye kadar koşar hiç durmaz dışarda adam yoksa içeriye doğru koşar xped olur falan öle değişik bi tip, taktik teknik bilmez.Geçen polifonik te şahittir bizle pk yaptığı zaman gördü, ben yazıorum sölüorum ama tık yok bunda koşuo sadece. Ben 1 kaç defa bu böle koşarken humanlar öldürsünde xped olmasın die heallemediğimi bilirim.XD.Ha bu arada bobert tam tersi aslında..Bi zamanlar oda çok kaptırmıştı ama oyunu bırakınca uzun bi süre aklı başına gelmiş.[signature][hline]Class:Priest
Level:65
Clan:KittiesT_T
Np:450k+
Sosyal ağlarda paylaş

Dupe Yapanlar Coq ii bişiYapmıs Sannediyorlar Kendilerini..Acıkcasını Soliyim Bende Yapıyordum Ogrenmek İcin Coq Uraştım.Ama Oyunun Zevki Falan Kalmadı..HerşeyiAlabiliyordum Bence Ugraşıp İtem Almak Daha Zevkli Ve İnsan Ugraşarak Aldıı İcin İtemi Gorunce Mutlu Oluyor...Zaten Dahada Dupe Olmuyor bildigim Kadarıyla..
Sosyal ağlarda paylaş

kanka bende pristken böle tipler var humanlarda cart curt cırcır ediyolardıı oyuzden biraktim en basta picoo 123123 kisi arasına dalıyodu heal vermedin oldurdun beni diyodu sövermisin sabahamı bırakırsın deyip mage oldumm simdide herkez tp tp tp diyoo cıldırcammm

Poffffffffff başbelası bu tlp işi NEfret ediyom adamla 1 vs 1 yapıcam gelmiş tlp dior atack yaparken ölünce nie tlp tmedin
:S 134213 arasına dalar ölür nie tlp etmedin die :S[signature][hline]NicK : TaLkative

ImpossibLe Is Nothing

Np :>> 225 k
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 15 Kasım 2005 13:19 tarihinde demiş ki:
Shyraxx'ın her tarafı artılı takı olsa nolucak ki, kaç kere 1 v 1 aldıgımın sayısını unuttum lol :D

Kişi kendini ezik hissediyorsa ancak, karşısındakini ezik gorurki, kendi eziligini bir nebze olsun azaltmak için...

İlim, İlim bilmektir ABİM BE HELAL OLSUN SANAAAAAAA :)

İlim, Kendin bilmektir

Sen kendini bilmez isen

Bu nice okumaktır.....

Yunus Emre........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 15 Kasım 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
dün gece cz girdim areste arkadaşın charı ile ve 4000 hp var warrior nerde ismi duyulmus lvl yuksek varsa orc larda yani bobert gibi felan adam macro kullandıgını acık acık belli ediyor 1 hp pot basana kadar yatırıyor

LoL bilmiyormusun daha adam bi geciste sana 6 vurus atar anlayamazsin bile sen pota köklerken o geri döner ve ölümcül darbelerini koymaya baslar:D sen bu oyunun en eskilerinden birinden bahsediyorsun bu adam hep böyleydi hep ne kospu kosp olsa adam lvl kasar az güclenir adam serverin en eskilerinden biri lvl 62 oda yeni oldu sayilir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BLACK_SUN, 15 Kasım 2005 17:55 tarihinde demiş ki:
said:
forrazzi, 15 Kasım 2005 17:46 tarihinde demiş ki:
[spo1=asdads][/spo]

kanka bende pristken böle tipler var humanlarda cart curt cırcır ediyolardıı oyuzden biraktim en basta picoo 123123 kisi arasına dalıyodu heal vermedin oldurdun beni diyodu sövermisin sabahamı bırakırsın deyip mage oldumm simdide herkez tp tp tp diyoo cıldırcammm

:D sen priest ile oynayamiyordum murat. Adam support char ben ondan heal beklerken bi bakiyorum adamlara daliyor :D
Bak yeni sahibi nasil oynuyor... :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...