Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

güce dengeyi getirmek sadece sith i yok etmek deil arkadaşlar jedi düzeni oldukça bozuk bi durumda en yaşlı jedilar bile kibirlerinden sürünüyo
ne yazık ki güce gerçek dengenin gelmesi için sistemin deişmesi gerekiodu ve ne yazık ki böle denge geldi ama bunu yapan ve böle olmasına neden olan kişiler ne sithler ne anakin ne yazık ki JEDI lar ki kitaplarda bu daha ii işlenio...[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:
ne bileym biz 4 yaşındayken pipimizi kurcalardık.

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bazı şüphelerim var. G. Lucas bunları ilk çekilen üçlemeden sonra "Nası para kırarım" sevdasıyla yazmış olması gibi... South Parkın bir bölmündede hafiften dokunduruyorlardı.

1 ve 2 yi seyrettim. Qui Gon Jin gibi bir karakteri gördüm. Yanlız şu yemişte sçamamış suratlı anakine bi türlü alışamadım.

Heleki şu olay yokmudur : [spo1=Yalan Dolan]Anakin skywalkerın darth vader olması. Parçalara bölünüp, yanıp canlı kalması, Padmeyi öldürdüğünü hatırlamaması, hatırlayınca Küçük Emrah vari" NAYIIIIRRRRRR" patlatması. Padmeyi öldürme hikayesi çok saçma geldi bana.[/spo][signature][hline]Offering the tokens, the reliced idols to the heirs of the newly raped ground inferior even to the transparent winds lesser in motion and sound. Karqa Corte nickli oyuncuyu tanıyan biri varsa bana mesaj atsın lütfen öms den
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=hatirlamamasinin sebebi]hatirlamamsinin sebebi anakin oldurmedi o yuzden, pandemin durumu iyiydi hafif turk filminden alma, sevgilisinden ayrilirsa olur hastaligina yakalandigi icin gitti padme :p ve anakinin parcalara ayrilmasi normal, zaten tahmin edebiliyorsun obi wan old trilogyde "he is more machine than human" gibi bisey diyordu, saat gecenin 4u cok usendim bakmaya bakip yazarim sabaha :p [/spo]

[Bu mesaj Invulon tarafından 22 Haziran 2005 09:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla anakın daha sithliginin akşamında padmeye "istersem imparatoru keserım ben olurum merak etme bı denem" demiomu?
Bu arada oglu ve kızı oldgunu nasıl ogrenıyor?sonucta padmeyı olu bılıyor.
his dersen o başka[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

hıh işte forcelamı algılıo acep?Çünkü anakıne o soyluyor "senın baban benı dıye"
e peki madem forcela algılıyor neden padmenın dıbıne gırdıgı halde bırsey hıssetmıyor?[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

luke un skywalker olduğunu öğrenio...
leia da annamıo çünkü sen jedi da olsan sith de önüne gelene acaba benim kızım mı die bakar mısın ki kız olcaını bilmio ki 2 çocuu olduunu bile bilmio o da herkes gibi tek bi çocuk doacak zannedio
leia nın kızı olduunu 6 da luke un duyguları sayesinde anlıo
padme de neyi anlamadığını anlamadım açıklar mısın?[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

yannış yazmışım padme deil leia olcek.Bi an saçmalamışım öle =)...[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya şidmi databank a baktığımda bir sürü şey geldi ama konuyla pek alakası yok gene lstarwars hakkında sorularki çoğu izlediğimiz filmlerde geçmiyor şimdi söleyin :D
1-palpatinin hocası kim
2-onun hocası kim
3-malak kim
3-malak forge die bir yeri elegeçrmiş
4-forge ne ula? nerde ne işe yarar
5-denge dediğimiz şey tüm sithlerin ölmesi ve sadece iyiliğin kalmasımı?
6-öyleyse bu saçma değilmi ? terazinin bir tarafına abanılmış olmuyor mu
7-ben starwars evreninde geçen bir hikaye yazmak istiyorum sonunda sithler kazansın nasıl olur?
8- yeter mi yetmezse yenilerini getirmem kafanızı yorar mı[signature][hline]BuyucuCeycey
Japko-Adonis
5x-Fire Paper
Sosyal ağlarda paylaş

Darth sidious: bunca yıl kaderini gerçeklştirmen için bekledim.Rahme düşmeni ayarlayan bendim.kudretin gücünün midikloariyanlari seni oluşturan hücre bölünmelerini başlatmasi için kullandım
ANAKIN: Hayır bu doğru olamaz
SIDIOUS: Ama doğru...içindekini hisset.odaklandiğinda beni neredeyse baban gibi hissetmiyor musun[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hangman, 22 Haziran 2005 17:33 tarihinde demiş ki:
1-palpatinin hocası kim
2-onun hocası kim
3-malak kim
7-ben starwars evreninde geçen bir hikaye yazmak istiyorum sonunda sithler kazansın nasıl olur?
8- yeter mi yetmezse yenilerini getirmem kafanızı yorar mı

1-palpatine in hocası filmde kesin olrak bi cümlede geçmese de 3. filmin kitabında da belirtildiği gibi Plageius tur
2-onun hocası bilinmio sithler 1000 yıldır bi sır olrak duruodu çünkü ulaşılan bunnar :D
3-malak çok eski bi sith lord
3-bilmiorum..
4-bilmiorum..
5-denge nin ne olduunu biraz üstler açıkladım bakarsan bulursun..
6-saçma değil denge denilen şey force un saflığı gibi bişi..
7-eh sithler 3. filmde kazanıo zati de bu işin devamı da war işte eheh biliosan söliim yani bilmiorum sithler nası kazancak 6 dan sonra sith kalmıo yani tarikat kalmıo gerçi bir dark jedi devam ettirmeye yeltenio die biliorum
8-sor sor eğlenioz :D

said:
Laorx, 22 Haziran 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
Darth sidious: bunca yıl kaderini gerçeklştirmen için bekledim.Rahme düşmeni ayarlayan bendim.kudretin gücünün midikloariyanlari seni oluşturan hücre bölünmelerini başlatmasi için kullandım
ANAKIN: Hayır bu doğru olamaz
SIDIOUS: Ama doğru...içindekini hisset.odaklandiğinda beni neredeyse baban gibi hissetmiyor musun

bence bu çok saçma abi cidden yani salakça olmuş biraz ben lucas sölese bile saymıorum bunu kendi kafamda :D[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...

[Bu mesaj b1vRiP tarafından 22 Haziran 2005 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:

http://www.starwars.com/databank/technology/starforge/[signature][hline]BoneC title'ını alanları protesto ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kingpin, 22 Haziran 2005 19:57 tarihinde demiş ki:
benim anlamadığım bişi var bunun kitapları filmden önce vardı değil mi peki ilk 3 film yeni çekilirken o tarihte ilk 3 filmin kitabı var mıydı ? (muhtemelen yoktu ama sorayım dedim)

yoktu:)[signature][hline]I was born when you kissed me,
I died when you left me,
I lived a few weeks while you loved me.
Sosyal ağlarda paylaş

kitapları yoktu evet ama taa 1970 lerde new hope zamanında lucas bunları kabataslak planlamıştı diye biliyorum. belki kitap olarakta yazmıştır ama yayınlamamışta olabilir.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1-palpatinin hocası kim
2-onun hocası kim
3-malak kim

1.Palpatine'in hocası 3. filmde de geçen darth Plagueis'tir. 2.Plagueis'in hocası kimdir nedir bilmiyoruz.
3.Eski bir Sith lordu, kotorda geçer.
3.,4.http://www.starwars.com/databank/technology/starforge
5.,6.Hayır değil, denge bildiğin denge. Filmde Anakin denge getiriyor. Çünkü sadece bir Sith Lord (Sidious 6. filmde ölmüyor) ve bir Jedi Master (Luke Skywalker) kalıyor.
7.Süper olur.

Edit: Plagueis'i yanlış yazmışım.[signature][hline]

[Bu mesaj elvyn tarafından 23 Haziran 2005 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya denge sadece luke un kalması deil
şimdi jedi düzeni de ne yazık ki göründüü kdar iyi deil 1-2-3 te ki bunu qui gon un öğretilerini görücne kitapta flm annarsınız..
ayrıca yodanın da kitaplarda hep bahsettiği üzere jedi düzeni bozuk kibrine yenik düşmüş durumda ve force u ne yazık ki saf kullanamıolar
qui gon bişi diodu die hatırlıorum tüm bu karanlığın içinde tutunmamız gereken tek şey aşk gibi bişi diodu
ve bu yasaklanan bişi oluo jedi da ve jedi eski kafalı oluo ne yazık ki
nese tüm jediların ölmesiyle daha dorusu düzenin yıkılmasıyla eski kafalık gidio yoda da qui gon un örencisi kimliğini alıo ve yeni jedi order ın nası olması gerektiğini bölece annıo ve luke u da buna göre eğitio
yani olay sadece luke un kalması deil luke yine mal mal dolaşsa etrafta denge gelmezdi
güce dengeyi bence sadece anakin getirmio o sağlıo denge gelmesini güce dengeyi sidious da getirio,yoda da getirio,qui gon da getirio,obi wan da getirio,luke da getirio... anakin ise aracı oluo buna benim görüşüm bu...[signature][hline]Valeron, 16 Haziran 2005 15:54 tarihinde demiş ki:

Değiştir|Gidiş|Önemli
Bip bip düüt Bivrip...
Sosyal ağlarda paylaş

Len senin görüşün benim görüşüm mü var. Tek bir Jedi Master ve tek bir Sith Lord kalıyor. Denge dediğin budur zaten. Onun da parmağı var bunun da parmağı var. Laf değil dediğin. Zaten noktalama işareti falan da kullanmamışsın, saf hali de aşk da falan demişsin hiç bişey anlaşılmıyo yazından söyleyim de.

Neyse ne diyoduk, evet denge geldi bir Jedi Master ve Sith Lord kalıyor. Bu da denge demek, evet.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...