Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
Bonecrusher, 30 Temmuz 2004 12:46 tarihinde demiş ki:
raidercığım..
benim dediklerim bivrip'eydi.
eh darth vader'ın anakin olduğunu bilmiycek kadar salak değilim

Ya bunun salaklıkla ne alakası varki?Bir insan bilim kurgudan hoşlanmıyorsa bu onun salak olduğu anlamına mı gelir?

*CIK cık cık*[signature][hline]" Bless all forms of intelligence. "
Sosyal ağlarda paylaş

Hımm tamamen mantıklı bir atış yapıyorum ***tutarsa spoiler içerebilir***

Muhtemelen 3. filmde c3po ve r2d2 nun hafızaları silinecek. Hatta r2d2 tamamen yok edilip yeniden yapılabilir çünkü ep2 de r2 uçuyo bildiğiniz gibi. Obi Wan'ı tanımaları durumu ise r2 ve c3po hafıza silinme işleminden sonra padmeye ve haliyle ondan da leia'ya geçiyorlar. Padme'yi naboo dan alıp saklayanda Obi wan olacağından robotlar Obi-wan'ı tanıyor. Totooine'i tanımamaları falan kesinlikle daha önceden düşünülüp tasarlanmış bir şeydir. Yoksa şimdi bakıp "aaa biz unuttuk ya r2d2 ve c3po ep4'te totooine e geldiğinde buraları bilmiyolardı tüh, düzeltelim" gibi bişi yapmazlar.[signature][hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

+1

Bence de hafıza modülleri (peh peh) silinecek. Ya da Anakin'i herkes öldü bilecek, Darth Vader olduğunu kimse (Obi Wan ve Yoda'dan başka) bilmicek.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DA2019, 30 Temmuz 2004 14:54 tarihinde demiş ki:
+1

Bence de hafıza modülleri (peh peh) silinecek. Ya da Anakin'i herkes öldü bilecek, Darth Vader olduğunu kimse (Obi Wan ve Yoda'dan başka) bilmicek.

Amcası ve teyzesi de biliyordu anladığım.[signature][hline]Meshcharakou -ElitE-
Sosyal ağlarda paylaş

Luke Skywalker: You killed my father
Darth Vador: No luke I am your father
Luke : No noooooooooooooooooooooooo

İşte Anakin Dark side a nası geçti sithler ya da imparatorluk imparator palpatine nasıl death star ı yaptı palpatine anakin i nasıl dark side a çekti padmeyle anakin 2 çocuğu ne zaman yaptı gibi soruların cevabı ve dananın kuyruğunun kopuşunu bu filmde görecez acaba kont dooku anakinin babası olabilir mi yoksa yoksa :D[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

oha smerten yane hafiften uçtun sen :)
abi yoda sonuçta aşmış bi varlık hem saber olrak hem de force olrak hem de bilgelik olrak bence
ya şööle bişi duydum bakın uçtun flm demeyin wallah duydum ben yoda force dan mı ne oluşuomuş yane anne baba yok die duydum...[signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

Star wars serilerinde en güçlü karakter yane fırsat olsa herkesi dövebilecek olan imparator palpatine ya da diğer adıyla darth sidiustur ama light side da ise yoda hepsini döver tabi herkesin kendini geliştirdiği force ve master olduğu konular farklı olsada kim döver sorusunun yanıtı budur bu arada bu 6 filmden sora serinin aslında daha devamı var yani 6 değil 9 bölümden oluşuyor ama geri kalanları çekerlermi bilemiyorum o seride de luke efendi jedi akademisi kurup jedi yetiştiriyor sora bakıyo light side çok güçlü oluyor dark side a geçiyor ki asıl bomba olan darth sidius un force u kullanarak kendisini tekrar bedenlendirmesi yane sonuçta sidius döver hepsini windu ancak yodanın ekmeğini doğrar o elindeki lightsaber ile ve en karizma karakterde kuşkusuz darth vador yane neyse[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

abii işi pvp ye çevirmeyin şu şunu döver diye...

ya hepsi ayrı ayrı insanlar bunlar... abi sid>yoda>mace diye bişey yok... durumuna göre herşey değişir.. ona bakarsan allahın dooku'su kaçtı yoda nın elinden yani... sidius denyo sunu kolu kopuk vader ezdi..

mace'in öyle olduğu söyleniyordu... yoda yı dover dıye bıse yok.. nerde soylendıgını hatırlamaya calısıyım...

bu arada barıiz starwarz muhabbetı yapıyoz bız bu toğici taşyalaım bence ama nereye?[signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 31 Temmuz 2004 02:05 tarihinde demiş ki:
abii işi pvp ye çevirmeyin şu şunu döver diye...

ya hepsi ayrı ayrı insanlar bunlar... abi sid>yoda>mace diye bişey yok... durumuna göre herşey değişir.. ona bakarsan allahın dooku'su kaçtı yoda nın elinden yani... sidius denyo sunu kolu kopuk vader ezdi..

mace'in öyle olduğu söyleniyordu... yoda yı dover dıye bıse yok.. nerde soylendıgını hatırlamaya calısıyım...

bu arada barıiz starwarz muhabbetı yapıyoz bız bu toğici taşyalaım bence ama nereye?

Vador sidiusu attı aşağı uzay boşluğuna ama o sırada sidius darth vador a bakmıyodu bile hem darth vador ona dokunarak bi nevi intahar etti sonuçta eşit bi mücadeleden bahsedersek bu durum gerçekleşmezdi burada döverden kastım konumları ve sahip oldukları force lardan dolayıdır sonuçta sidius yıllarca palpatine olarak meclisin başkanlığını yaptı ama yoda adamın force unu bile hissedemedi bu arada bence mace windu da dark side çünkü jedi lar öldürmekten çok yaralamaya ya da doğru yola döndürmeye çalışırlar ama windu jango feet in boyunu kısalttı hiç tereddüt etmeden dooku nun jango ya daha fazla ihtiyacı kalmamıştı bence windu hain jedi ama boba feet öldürecek winduyu sanırsam ya da başka komplo teorileri üretebilirim bu arada yukarıda kim daha güçlü diye bi soru vardı onun ardından diğer döverli mesajı yolladım neyse :P[signature][hline]Something Strange In The Neighbourhood Who You Gonna Call???
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bivrip, 31 Temmuz 2004 10:42 tarihinde demiş ki:
vader sidious u dövebilir aslında o bilinmez.imparatorun o haliyle kılıç kullanabileceğini sanmıorum ama force ları güçlü
bence yoda rulaz

alamadı sonuçta ne hadar midi chorian ( salladım :D ama böle bişey) sayısı fazla olsa bile biri padawan biri master gibi bişey :)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Bizimle uğraşmak;
Güven
Özveri
Tecrübe ister...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...