Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

owen luke'un amcasi, herhangi birisi degil ancak leia'nin evlatlik verildigi kisi sadece jedilara yakinligi bilinen bir senato uyesi, bail organa, soylendigini pek sanmiyorum evlatlik oldugunun ki, soylenmis olsa bile kimden evlatlik oldugunu da belirtmemislerdir. zira babasinin darth vader oldugu bilinen birisi herhalde pek queen olamaz gibi geliyor.

aslinda net bir kaynak olmadigi icin benim soylediklerimde kendi yorumlarimdan ibaret. keza Leia Luke ile kardes olduklarini, daha dogrusu bir kardesi oldugunu hatirlamiyor sadece annesini hatirliyor.

[Bu mesaj dom tarafından 28 Mayıs 2005 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kimin gerçek ailesi olduğu söylenmemiştir elbette. Ancak üvey evlat olduğu bellidir, çünkü Bail Organa Alderaan gezegeninin senatörü ve herhalde oranın halkı da eşinin hamile kalmadan nasıl çocuk sahibi olduğunu merak edecektir, etmese bile bu tip ön planda insanlar bu tarz şeyleri saklayacak konumda değillerdir. O yüzden söylenmiştir üvey evlat olduğu diye düşünüyorum. Sonuç olarak episode 6 dışında bu real mother olayından bahsetmiyor Leia.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - [i]Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

luke annesinin ve babasinin o esnada kim oldugunu biliyor, leia'nin da kiz kardesi oldugunun farkinda ancak leia'nin durumun farkinda olup olmadigini anlamaya calisiyor. zira bebegin dogar dogmaz olen birisini hatirlamasi pek mumkun degil. 6 film'de neredeyse hic hata yapmayan Lucas'in boyle basit birseyi atlayacagini sanmiyorum. zira en basit hatalari bile basit cozumlerle hos bir detaya ceviren bir insan kendisi.

bu sebeplerden dolayi da luke'un annesini sordugu zaman padmé'nin aslinda kimden bahsettigini de bilmiyoruz, bana buyuk ihtimalle Breha'dan bahsediyor gibi geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

padme yazmışın eheh leia dil surçmesi.

şimdi sizin dediginize gore leia uvey annesi oldugunu biliyor, ama kim oldugunu bilmiyorum, sadece bi kac goruntu var. benim dedigim ise o yazta bi cocugun hicbirseyin farkında olmamasıdır yani nasıl haıtrlicak fotografını gostermis olabilirler belki evet.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

carrie fisher aka leia yı araştıroyodum bikaç bişey buldum

eski hali:

yeni hali:

nerden nereye diyorum sevgili izleyiciler taş mode off koca gotlu teyze mode on olmuş artık.[signature][hline]

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 29 Mayıs 2005 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

bende vader olsam padme yi böyle yapan galaxinin içine tükürürdüm[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir... Haydi kafalar Telekoma

[Bu mesaj John_Petrucci tarafından 29 Mayıs 2005 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...