Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

ya bende ölmüştür ölmemiştir fln diye düşünüyorum ama mantıken ölmemiştir bence ne biliyim belkide ölmüştür. nebiliyim bilmiyorum heh.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

ölmemesi çok çok az bi ihtimal bence. he eğer lucas hakkaten bizi şaşırtmak istiyosa extended dvdsinde göstericektir bunu zaten

bu arada bu kadar deli düşüncelere kapılmayın, yok windu acaba dark side'a kayar mıydı falan. bahsettiğiniz adam bi jedi master. hadi knight olsa tamam dicem de master yani adam yıllardır jedi konseyinde. hem de konseyin merkez adamlarından biri.[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG:
Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Otkoo Jeliyeer of Bria Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

bence de en mükemmel jedi obi wan kenobidir her şeyde en ortayı yakalamış bir jedi... hem force u iyi kullanıyor hem de light saberı kim ne derse desin windu yoda anakin hiçbiri bence obi wan kadar iyi değiller belki yoda yaşını verdiği olgunlukla daha iyi daha bilge görülebilir de gene de ben obi wan derim... zaten 3 le 4 ün arasına bir film daha bekliyorum ben mutlaka çekmeli 20 sene var o arada hatta 2 film bile sığar o araya zorlasa 3 de olur :D 5 er yıl arayla çekse...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

madem okadar ii jedi neden anakinin ihanet etmesini istiyor?hıııı??
Bence anakin tam bir jedi.Herif başkasının yardımı için[padme] Hayatında kazandığı her şeyi verdi.Daha ne yapsın? jediların çoğu yalan orda yüreğiyle hareket eden bi anakin var.[signature][hline]Fegro, 10 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
Boya kitabı WoW un hevesi bitince gelirim

Mandooo, 13 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
bi bilimsel olay daha var...erkekler anneleri gibi kokan , kadınlar ise babaları gibi kokanlara karşı hassaslar...artık ne kadar iğrenç kokuyosak kimsenin ilgisini çekemiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 27 Mayıs 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
Buyrunuz o zaman

http://www.beyazperde.com/haber/6144

Bunu Episode 7 diye çekmez umarım. Bu 6 filmlik Star Wars serisini bozsun istemiyorum ben.[signature][hline]Sadece internetten arama yaparak ayda 24$ dolar kazanmak için tıklayın..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

lucasın eski bi açıklaması vardı."bu yaştan sonra bir üçleme çekicek halim yok" diye.[signature][hline]Fegro, 10 Şubat 2005 23:42 tarihinde demiş ki:
Boya kitabı WoW un hevesi bitince gelirim

Mandooo, 13 Şubat 2005 15:49 tarihinde demiş ki:
bi bilimsel olay daha var...erkekler anneleri gibi kokan , kadınlar ise babaları gibi kokanlara karşı hassaslar...artık ne kadar iğrenç kokuyosak kimsenin ilgisini çekemiyoruz...
Sosyal ağlarda paylaş

tüh hemen sölemissiniz dizi cekiceklerni ben topic acicaktim evet bende var dur bulcam hemen yönlendircem Aslinda lucas bu 7 8 9 adlifilmleri filmolarak cekicek zanediodum ama mark hamill in aciklamasindan sonra ikna oldumki artik 7 8 9 u anlatan bi dizi geliyo ayrica bide televizyon show u geliyo ama bunlar gercek[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

said:
flameeye, 27 Mayıs 2005 13:37 tarihinde demiş ki:
Bu haberi çok önceden bakmıştım o yüzden kaynağı unuttum.

Ama www.starwarsturk.com adresinde vardır heralde bilgi.

mark hamilli n acıklamasindan sonra cıktı bu haber Lucas bunu A New Hope u cektikten sonrada yapmisti ondan pek güvenmiom bu adama he baska film cekmicem demisti sorna neler cekti simdide üstüne bassark baska filim cekmicem ddedi ama dizi demedi :-) mark hamill (Luke skywalker) yaptigi 5 10 dkkalik bi görüsme var bi gazteciyle onu nette yayınlıyolar heryerde indirin dinleyin bi ilginc seyler sölüyo evet dizi cıkacak gerce lucas luku un bu acıklamasini hemen yalanlasada bence doru söledi adamn sonucta lucas da milleti cıldırtmayi sevio böle kesin yakında sak die yıldız savaslari dizisi die baslamazsa neyim[signature][hline]Davut Vedaoglu says in episode 3: Fezagezer join me beKaos Ay em yor fathır ...
FEzAGezer:noooooo
Tam bu sıralarda bi ses
O Bİ Vanlİ: Yuguz Dı Fors look
Sosyal ağlarda paylaş

Dizi olayı söylenti değil ki zaten, gerçek; Lucas bunu duyurdu.
Seneye Clone Wars çizgi filminin full 3D animasyon versiyonunu yapacağını, ardından konusunun belli olmadığı ama bu sefer normal kamera ile çekilecek yeni bir dizi yapacağını söyledi Lucas.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

Bence 7-8-9 olmamalı, belki başka bir karakterin hikayesini anlatabilirler, Obi Wan veya Qui Gon gibi, ama saganın devamı gelirse kötü olur..[signature][hline]Sadece internetten arama yaparak ayda 24$ dolar kazanmak için tıklayın..
John_Petrucci, 23 Ocak 2005 23:00 tarihinde demiş ki:
Neil Armstrong muson du zaten.Beklenir ondan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...