Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Episode III: Revenge of the Sith

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

said:
behran, 02 Kasım 2004 06:15 tarihinde demiş ki:
LUCAS ın kalitesinde giderek artan bir düşme var umarım EP3 ve sonrası projelere yansımaz bu...........

ewt episode 1 ve 2 de istenilen başarıyı yakalıyamadılar[hele 1 tam çocuk filmi tadındaydı] fakat Revenge of the Sith harika olcak.....[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
300-400 sene peki şimdi 60-70 neden düştü ????
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 02 Kasım 2004 17:07 tarihinde demiş ki:
Efenim manyak mısınız acaba?

Serinin güzellik listesi şöyledir : 2 - 5 - 1 - 6 - 4

Başa 3 ü yazıcaz işte.

3-6-5-4-2-1[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
birşey sormak istiyorum şu an bu etkenlerin hiçbirinin olmadığı bir zamana geri dönelim başlangıca insanların ömrü ne kadarmış
Sosyal ağlarda paylaş

lol eğer geçen yıl seyrettiğimiz şeye sw sersinin en iyi filmi diyorsanız sw'nin sinema tarihinin gelmiş geçmiş en büyük balonu olması gerek matrix reloaded + revolutions'dan sonra.. yapmayın etmeyin.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bölüm 2 bence hiç gzl degildi izlerken o kadar sıkılıyorumki sahneleri geçip duruyorum devamlı.Ama 4 tte 5 te 6da ölemi?
1 i gene beğenmiştim.2 pek uymadı seriye...
Ayrıcaaa şu son dvd lerdeki anakinin değştigi ve yeni imparator sahneleri hiç uymmaş.2 sine ayrı kıl oldum.imparator çok kötü karizmadan uzak.anakin se gitmemiş oraya....
merak ettiğim obiwan la yoda yaşlıyken neden Anakin genç olarak orda?

[Bu mesaj behran tarafından 02 Kasım 2004 18:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

her kezin görüşü farklıdır.
bana sorarsanız bir kalite düşüşü söz konusu değil.
ancak özellikle teknik konularda durum değişir. çünkü bu tartışılcak bir şey değil. 3d animasyonları ILM en üst düzey teknoloji ile yapıyor ve şu an ki filmlerden üstün ve gerçeğe en yakın animasyonlara sahip sw. hangi filmdeki 3d animasyonların daha iyi olduğunu merak ediyorum ?!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ermynorac, 02 Kasım 2004 18:18 tarihinde demiş ki:
bana sorarsanız bir kalite düşüşü söz konusu değil.
ancak özellikle teknik konularda durum değişir. çünkü bu tartışılcak bir şey değil. 3d animasyonları ILM en üst düzey teknoloji ile yapıyor ve şu an ki filmlerden üstün ve gerçeğe en yakın animasyonlara sahip sw. hangi filmdeki 3d animasyonların daha iyi olduğunu merak ediyorum ?!?

:Dçok komik ya git sen animasyon izle ozman bak dolu animasyon filmi var skycaptain falan.animasyon hiçbi filmi kurtarmaz..[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ermynorac, 02 Kasım 2004 19:19 tarihinde demiş ki:
(bundan sonra bir bileşik kelime var tahmin edersin. onu yazmak isterdim ama forum kurallarına aykırı)

yaz yaz[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bence 1 ve 2 de harika filmler. özellikle teknoloji kendini hissettiriyor, lightsaber sahneleri insanı kendinden geçiriyor. tamam 4-5-6'nın havası başkaydı, ama ordaki saber savaşları da çok komik. sağa sola sallıyolar sadece. ulan arada bi dön, atla, tekme at.. hiç bir şey yok. bir de 1 ve 2'dekilere bakın.

ama 4-5-6'da da harrison ford farkı var. belki en sevdiğim aktörlerden biri olmasından kaynaklı falan ama sonuçta 1 ve 2'de eksikliğini çok hissettim.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 02 Kasım 2004 20:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 02 Kasım 2004 20:30 tarihinde demiş ki:
lightsaber sahneleri insanı kendinden geçiriyor. .

+1[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Hala Phantom Menace'daki kılıç sahneleri serinin en iyisi. Renkler ve hikaye biraz "Pastel" ve çocuksu kaçmış ama nasıl olduysa şimdiye dek çekilen ve kurgulanan en iyi dövüş sahneleri.

Episode 2 'de sondaki yoda vs dooku 'dan başka adam gibi duel yoktu. Dooku ve Anakin'in duel'i tam bir felaketti zaten. Yoda vs Dooku bile Qui-Gon Jin vs Darth Maul zevkini veremedi. Filmin sırf sondaki quigon & obi-wan vs darth maul ve malum sondaki hızır obi-wan duellerinin videosu var. Sadece oraları izleyip gaza geliorum :D[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MeSh, 25 Temmuz 2004 15:31 tarihinde demiş ki:
Edit: Alttaki görüntü Episode III'ten Anakin'in yandıktan sonraki resmi.. Spoiler Sayılabilebilir..

*!Spoiler*

http://img13.photobucket.com/albums/v37/Jedi469/anakincrisp.jpg Wavv...

bu adam bu hale nasil geliyor?[signature][hline]muzik zevkine gore insanlari gruplayamassiniz. ama insanlar kendi muzik zevklerini kişiliklerine gore gruplarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 03 Kasım 2004 16:24 tarihinde demiş ki:
Hala Phantom Menace'daki kılıç sahneleri serinin en iyisi. Renkler ve hikaye biraz "Pastel" ve çocuksu kaçmış ama nasıl olduysa şimdiye dek çekilen ve kurgulanan en iyi dövüş sahneleri.

Episode 2 'de sondaki yoda vs dooku 'dan başka adam gibi duel yoktu. Dooku ve Anakin'in duel'i tam bir felaketti zaten. Yoda vs Dooku bile Qui-Gon Jin vs Darth Maul zevkini veremedi. Filmin sırf sondaki quigon & obi-wan vs darth maul ve malum sondaki hızır obi-wan duellerinin videosu var. Sadece oraları izleyip gaza geliorum :D

Katılıyorum.En iyiler her izlediğimde bayılıyorum.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 03 Kasım 2004 17:09 tarihinde demiş ki:

bu adam bu hale nasil geliyor?

obivanla duel'de volkana düşüyo.[signature][hline]diablotg, 01 Kasım 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

arka planda duel of the fates tarzı bir müzik olmalı. ayrıca dövüş sırasınca çeşitli diyaloglar yerleştirilmeli aralara. son olarak da ne episode I deki kadar uzun ne de episode II deki kadar da kısa bir dövüş sahnesi olmalı.

george lucas'a sevgilerle.[signature][hline]Neden feminist olayım ki? Ben güzel bir kadınım. - Courtney Love
Sosyal ağlarda paylaş

koca sir alec guinness'ı van damme gibi kıç baş sallamıyor diye eleştirdiniz ya, adam ne de haklıymış pişman olmakta filmde oynadığı için. mezarında döndürdünüz yani..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

zamanına göre yine iyiydi (iyiymiş demeliyim daha doğrusu). ama şimdi episode 1 ve 2'deki saber duel'lerle karşılaştırınca kötü geliyor. kim şimdi maul ile qua/obinin duel'i dururken vader/obi'yi izlemek ister ki? alec guinness'in koskoca sir olmasının bunu değiştireceğini de sanmıyorum. ayrıca amcamızın karizmasının film üzerinde çok büyük bir etkisi vardır bence kesinlikle.

geçen hafta 2 gün içinde sırayla tüm filmleri izledim de, 1 ve 2'den sonra atmosfer değişimini hemen hissediyorsunuz (vapma yahu?). ben karanlık ortamlardan pek hoşlanmayan, renkli ve canlı şeyleri seven biri olarak ilk filmlere de sıcak bakıyorum. herkesin fikri farklı. ama sonuçta işin içine saber girince 1-2'nin üstünlüğünü kabul etmeyen olmaz herhalde.

ki star wars dünyasında en ilgi çekici elementlerden birinin -cem yılmaz'ın deyimiyle- ışın gılıncı olduğunu unutmamak gerekir.[signature][hline]"Oğluuuum, esprinin şakası olmaz!" Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 03 Kasım 2004 20:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...