Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allahım tam bi loserım

Craven

Öne çıkan mesajlar

tek başıma kalıyorum evde.kalktım kahvaltı hazırlamaya üşeniyorum.yarım kalan bi çikolatayı bitirdim şimdi kiraz yiyorum.kalktım şofbeni yakmak zor geldi soğuk suyla tuş aldım.ki geç kalıcam uzun saç zor kurur die saçlarımı yıkamadan çktım.dondum. gelince hepten yıkanırım.şimdi ne yesem bilmiyorum dünde üzüm yemiştim.halim içler acısı kıafetlerim bi yerde güzelce üst üste konmuş sırayla önce hangimiz buruşsak die bekliyolar.anneme cornflakes tarzı bişey al demiştim gitmeden önce unutmuş.şimdi farkediorum 1 haftadır yanlızım.şimdi kahvaltı hazırlicam kendi büyük güç toparlıyorum daha çok kiraz yiyeyim.nedir bu loser halim allahım.akşam ablam gelene kadar loser bir gün geçiriyorum hep[hline]I'm back , man......
www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

sandalyeden kalkmaya üşeniyorum.etrafta saat yok bilgisayarın saati ileri düzeltmeye üşeniyorum.icqdan birilerine sordum saati.nihayet kahvalt etmeye başladım.ekmeğe sür ye cinsinden bi olay.10.45de dersim war yol 15 dakika ama üşeniyorum.lenslerimi takmak zor geliyo giyinmek ne giyeceğini seçmek of.[hline]I'm back , man......
www.hayalkent.net/freestyle

Sosyal ağlarda paylaş

sırf sen degılsın o durumda olan genellıkle evde bır bayan olmıyınca oyle oluyor :D yanlız kalan erkeklerın halı hep boyle kahvaltı olayıda hep aynıdır evde meyve cıps vs varsa kahvaltı hazırlamaya usendıgınden onu yersın bulamassan ya ac oturur ya komsudan ıster yada kendıne ıcat cıkararak kahvaltı yaparsın bu sabah benımde durumum boyle baktım ekmek felan yok usendım gıdıp almaya yarım kutu krem peynırı ıyıce kızmış tost makınesının ustune boşalttım sonra erıyen ne cesıt peynır varsa tepsısıne boşalttım tost makınesının bırazda tereyagı her yer leş gıbı koktu ama super lezzetlı oldu su francala ekmeklerının arasına koyup yedım suferdı yanı gercı kolestrolu yukseltmenın bır no lu yolu olarakta bılınır kendısı :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
loser değil lazy diye bir klip vardı adam herşeyi oturduğu yerden hallediyor filan ben kendimi ona benzetiyorum 3hafta oldu bizimkiler tatile çıkalı işten geliyom ne yapsam ne yapsam diye soğuk yiyecke ne varsa yiyom ısıtmadan ama dün tükendi dolapta ne varsa allahtan biraz pilav vardı ama od azdı kırdım yumurta sucuk pilav üstüne yumurta sucuk yedim :p bugun sabahda makarna yaptım ban yeter 1 2hafta.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

salun beyler erkekliğimden şüphe ettirdiniz ya bana :-P
Ya ne üşengeç heriflersiniz bir kahvaltı hazırlayamıyor musunuz?
Konuyu okuyunca aklıma direk "Lazy" şarksının klibi geldi.
Looser farklı bişey sizin için Lazy çok daha uygun :)

Üşenmeyin kalkın kahvaltı yapın.
Bende evde tekim birazdan kahvaltı yapcam yaınnda 2 tane kaşarlı tostta yaptımmı direk ziyafet :)[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Saat 1'de dışarı çıkmam lazım ve saat 12 şu anda hala daha kahvaltı edicem.İşin komik yanı açlık hissetmiyorum.İnsanlar "şişkoyum ben zayıflamam lazım bühü" yapar, ben ise "kilo almam lazım iskeletor oldum, sırık gibiyim bühü" diyorum[hline]ymumcuoglu

Even the smallest person can change the course of the future...
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında yemek yapmak benim elimden geliyor ama evde benden başka aç insan olmadığı zaman yapmıyorum

meselas evde annem ablam var annem hasta oturup yemek yaparım ne bilim amaevde ben tek başımaolsam ve açlıktan ölsem ekmek arası kıçı kırık bir şeyler yapıp atlatırım.... geçenlerde şiledeydim yemey yapılacak akşama gittimyardım ediim dedim (insanlar bana o kadar evlkerini açmışlar ayıp olmasın yardımediim dedim) arkadaşın annesianlatmaya başladı ne yapılacağını nasıl yapğılacağını bir de baktım sebzeli pilav yapmışım :)

bu da en son olna olay 2 gün önce jaknis de kaldım sabah bize geldik kahvaltı yapacaz oturdum pastırmalı omlet yaptım yedik... bu sabaha geliyorum

daha yeni kalktım açım ama yemek yapmaya üşeniyorum sanırım bisküvi ile geçiştirecem

sizi bilmemama ben başkasına karşı sorumululuğumolduğu zaman çalışıyorumsanırım.. sanırım evde bakmam gereken birilieirni bulundurmam gere ehak :)[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

Tost kesinlikle bir numaradır. Özellikle çalışan ve yemek hazırlığına fazla zaman ayıramayacak olan arkadaşlara önerim bol bol tost malzemesi bulundurmalarıdır.

Çabuk, kolay ve düzgün yapılırsa çok lezzetli. Çeşitleme yapmak mümkün; kaşar ve hardal/mayonez favorimdir, ama karışıkta fena olmaz. Tost ekmeği yerine dilimlenmiş standart ekmek kullanımını öneririm. Birde tost makinası ezmeyen türde birşey olursa şahane olur.

Geçen yaz sabahları corn flakes, geceleri tostla beslendim üç ay boyunca, muhtelif çeşitlemeler denedim yani, bana güvenebilirsiniz tost konusunda =P
Sosyal ağlarda paylaş

Tost fikrine katılıyorum ama. Oda uzun iş , Yok hazırlıycan , yok bastırcan :P Bilgisayar oynuyan her adamda var galiba bu üşengeçlik. Bende 12 ye kadar yemek yemiyom. ( Şu 12 yi bile yazarken lan Uo daki macro çalışcak diye bi düşünce geliyo aklıma lol )[hline]Guilty Chef(Gothic 2): There was a misunderstanding between a guest, meat clever and me ...
Sosyal ağlarda paylaş

Wala nofoya katılıyom ancak siz gene tek başınızasınız benim yeğen le ben 3 4 gün beraber kaldık yeende 8 aylık bişe wala 3 4 gün sabah öğle akşam karpuzla yaşadım beas.Hemde açlıktan çekirdeğine kdr yedim :-)uyumaz,ağlar,boyuna eğlendirilmek ister neyse bare 4. günün sonunda bebeği teslim ettim beni baygın yerde buldular ama bebeğe amca demesini örettim en azından :-)[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
[Silver Ailesi,Ivanov kardeşler]
Osi Eudan [Raven Sardok] Pally Archer
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

warya harbi ne üşengeç insanlarmışsınız bea! (:
ama arkadaşlar geçenlerde Hürriyet gazetesinde; üşenme, uyuşuklukla ilgili bi yazı vardı bunun nedeni bi hastalıktı ama tam hatırlayamıyorum şimdi.. bulursam link'ini gönderirim.[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

Ben önceden hazırlıyorum bazen tost malzemelerini üşenmediğim bir zamanda, sonra kolaylık oluyor. Sadece bir araya getirip pişirmek en fazla 5 dakika alıyor toplamda.
Unutmadan; benim gibi bekar ve sorumsuz kişiler için tostun en önemli avantajlarından biride malzemelerinin dayanıklılığıdır. Hem kaşar, sucuk hemde mayonez hardal vs... yan malzemeler uzun dayanabilir ve böylece bol bol alınıp uzunca bekletilebilir ehe
Sosyal ağlarda paylaş

walla iş kendime yemek yapmaya gelince 1. sınıf lokanta kalitesinde yaparım hele ewde yannızsam ama bazen (meseal bugün) yerimden kalkamıorum tost yapıcna makineyi temizlemek gerekir dolaptaki yemekleri microwave de ısıtır yerim.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

karpuz yaz tatilinin başından beri sürekli kahvakltım konumunda. (hakkını yemiyim son 2 gündür kavun yiyorum!)
tükettiğim karpuzun haddi hesabı yok (arada akşam yemeği gece atıştırması olarak da yiyorum)
yaz meyveleri kesinlikle yönetir!!!

ha ama değil midir yemek yapamıyorum? yemek yapmak dışında bi çözüm kalmadıında feci yemek yaparım acımam!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 07 August 2003 14:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DeamoN, 07 August 2003 14:18 tarihinde demiş ki:
..tost yapıcna makineyi temizlemek gerekir

*!Gözler şaşkınlıktan kocaman açılmış*

Nasıl yani? Tost makinası temizleniyor muydu? =P
Ben acaip pisim o konuda, hiç temizlemem, arada bir makinaya atar yıkarım ızgaralarını o kadar. Her seferinde hayatta ugrasmam.

Bende yaptığımda çok iyi yemek yaparım aslında, hele et yemekleriyle aram süperdir. Çok sağlam menüler çıkartabilirim istediğimde, ama ne zamanım ne ruhum uygun son bir iki senedir. İşte ancak evde romantik akşam yemeği modu olacaksa yapıyorum birşeyler keyifle, yoksa hiç girişmiyorum epeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

grill wardır ya onla yaparsna temizliosun işte bizimki eski ondna ızgaaralr çıkmıo.[hline]En güzel deniz: henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Bende süper üşengeç bi kişilik oldum son zamanlarda esela bu sabah dürüm isticem eve telefonu bulmaya üşendim bayağı bi neyse allahtan telefon çaldı da içeri giderken telefonu da buldum.
Şimdi susasdım ve evde kola yok nasıl yapsamda eve kolay getirtsem diyorum.
sorun bakkalın telefonu içerde =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...