Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Haggar,Mustafa,Street Fighter,Captain Commando,Punisher

Davion

Öne çıkan mesajlar

Street Fighter 2 : Champion Edition

Cadillac and Dinosaurs

Final Fight

Captain Commando

The Punisher

Adres: http://rapidshare.de/files/4066393/cps1_roms_for_forumtr_by_zenci.rar.html

Şifre: www.forumtr.com[signature][hline]!!!nisriG MafaK
Yüksek tepelerde hem kartala hem yılana rastlarsınız. Fakat biri süzülerek diğeri sürünerek yükselmiştir. (Hint Atasözü)

Sosyal ağlarda paylaş

He bu arada oyun içinde emulatörü ile birlikte geliyor. Yani sadece dosyayı indirip bi dizine extract ettiğinizde direk oynayabiliyorsunuz.

Bu arada emülatör mame'den daha iyi ve kolay. Bu tarz oyun severler bi indirip denesin.[signature][hline]!!!nisriG MafaK
Yüksek tepelerde hem kartala hem yılana rastlarsınız. Fakat biri süzülerek diğeri sürünerek yükselmiştir. (Hint Atasözü)
Sosyal ağlarda paylaş

ooooooooooooooooooof of ooooooooooof

damardan girdin gercekten

minicikken küçücükten 2 arkdas sanbah 9da basardık ateri salonunu,ben şapka takardım,sora şapkaya 20-30 tane jetonu doldurur onumuze koayr habire bunları oynardır,hele punisherın hastasıydım.[signature][hline]Kapansın camiler açılsın meyhaneler
İçin dostlarım benim için
için için...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben ilkokul 5'e giderken ufacık boyumla makine benden büyükdü ama street fighter'da destanlar yazardım paso kırmızı perfect alırdım :) Bide o zamanlar kısa oldugum için acayip kredi çekerdim çaktırmadan :)

Ulan en günlerdi be böyle playstation falan hak getire o zaman :) 16bit atarim bile ortaokuldayken olmuştu.[signature][hline]!!!nisriG MafaK
Sosyal ağlarda paylaş

golden li bişey vardı 3 tanemi ne adam seçebiliyorduk biri cüce biri conan tarzında bişi biride amazondu sanırsam onu da bulan olursa şey ettiriversin bi zahmet :D[signature][hline]RamsesII, 26 Eylül 2005 14:20 tarihinde demiş ki:
bazı travestilere hasta oluyorum,çok güzel ve sexi oluyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...