Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pentagon destekli bir site daha türkler tarafından hacklendi

sostizm

Öne çıkan mesajlar

Pentagon destekli Center Air Patrol (CAP) "hava kontrol Merkezi" http://www.ncr.cap.gov/ web sitesi bugün saat 14:00 de Türk hackerlar tarafınfan çökertildi.

Web sitesine türk hackerlar ingilizce olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün gençliğe hitabesi ve "We are the guard of reform and republic.." - "devrimin ve cumhuriyetin bekçisiyiz" yazılari ile donattı.
Kendilerine "Rooting Sabotage Forced" (RSF) adı veren türk hacker grubu daha önceden http://www.academyofdiplomacy.org/ sitesini "hack" layarak Amerika'nın Irak'a saldırmasını protesto etmişti.

Türk hackerler, ABD'nin Süleymaniye'de 11 Türk askerini esir almasını 1500 ABD sitesini çökerterek protesto etmiş, "Devamı gelecek" mesajı vermişti..

Yorumsuz veriyorum. Kaynak www.internethaber.com
Sosyal ağlarda paylaş

siz nederseniz deyin ama ben HELAL OLSUN demekten kendimi alamiyorum ve minicik bi dipnot:her gun insanlarimiz onlar daha guzel yasasın diye fakirlesiyor,öluyor ve dunyanın dort bir yanina yaydıkları yalanlarıyla artık eyaletlerının sayısını artırıyorlar biz kacinci eyalet olacagız...Daha fazla ozgurluk daha az sömuru yasasın ben sen o.yasasın BİZ
Sosyal ağlarda paylaş

-john siteyi hacklemişler lan musteri tel etti!
-of salla 2 dakkalık iş allahın kro hackerları!

O hackerların yakalandıgını su anda mitte oldugunu biliyormusunuz peki ?
Peki ya mitin yarısının cia oldugunu ?
Siz daha bişi bilmiyorsunuz![hline]This is a war and we are soldiers!
Sosyal ağlarda paylaş

ben milleti eziomusun dedim? o cumlede(o cumlede sadece diger msgları kastetmiyorum) cok bilmiş moddaydın nese onu dedim nerden biliosun die sende cevap vermişin ne uzatıosunki
[hline]Head, 03 August 200318:00 tarihinde demiş ki:
babs mutluluga giden bir gateye ne dersin

Elenaor the Wizard

[Bu mesaj Diablo tarafından 06 August 2003 03:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kadireren, 05 August 2003 15:13 tarihinde demiş ki:
siz nederseniz deyin ama ben HELAL OLSUN demekten kendimi alamiyorum ve minicik bi dipnot:her gun insanlarimiz onlar daha guzel yasasın diye fakirlesiyor,öluyor ve dunyanın dort bir yanina yaydıkları yalanlarıyla artık eyaletlerının sayısını artırıyorlar biz kacinci eyalet olacagız...Daha fazla ozgurluk daha az sömuru yasasın ben sen o.yasasın BİZ

ah be gulum. biraz politikayla ilgilensen de sonra msg atsan.[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Katze, 30 July 2002 23:30 tarihinde yörünge dışından demiş ki:
Kesinlikle burdakilere katılmıyorum! Yani Kızları tavlama taktikleri diye bişey O La Maz!!! Herkez birbirinden farklıdır!! Sen böyle kız tavlarsın bazı zımbırtılar doğrultusunda iilerleyerek ama sarmısağı bile gelin yapmışsın 40 gün kokusu çıkmamış demişler sonradan sıçarsın!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...