Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsane playerlar.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

said:
17_TR_Ujio_TR_17, 11 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
said:
DeBuffAndHeal, 11 Kasım 2005 23:13 tarihinde demiş ki:
oyunun en iyi adamıydı bence Teprelas(clan yanlış olabilir) diye clananıda var dı engellilere yardım amacıyla sembol leri ni görme engellilerinin işareti vardı yardım göremeyince oyunu bıraktı dediler

nasi yani engellilere yardim amaciyla :S:S:S bosstan düsen her 3 uniqu itemden biri görme engeliler vakfina mi gidiodu :D
lol anlayan anlıyor arkadaş[signature][hline]www.cafegeveze.com bu site manyak bütün diez orda
Sosyal ağlarda paylaş

evet sirkaos u tanıom ben oyuna yeni başladım lvl kasıom (o ara savaş varmış tabi ben bilmiorum )werewolf felan kesioz 20 felan oldum herhalde birden ortada kırmızı bi ısık oldu press ok ne oluo demeye kalmadı sirkaos yanımdan gecmiş :D[signature][hline]I Don`t Like You

[Bu mesaj DeatH_TR tarafından 11 Kasım 2005 23:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virgin_Mary, 11 Kasım 2005 21:39 tarihinde demiş ki:

::PsychoSexy::

Mazide kalan anılarım canlandı 1 den
eziq zamanlarımda bu eleman IS deydi ( ImmortalSouls)
Bende merchant kurup cursed uprage scrolleri koyardım.
Reklema da
### Upgrade Scroll 200k ### yazardım
O zamanlarda 16m para bırakmıştı saolsun :D
Hey gidi günler hey :D
[signature][hline]Id : Islak_Tosbaga
LvL : 62
Job : Blade Master
Server : Ares
Clan : PaTRiot
Nps : 5xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
druenler, 11 Kasım 2005 23:11 tarihinde demiş ki:
said:
DeBuffAndHeal, 11 Kasım 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
şurda diezde SirKaos su tanıyan var mı yok mu?

evet taniyorum. harbiden cok cok iyiydi warrior ile.

ben bile hatırlamıyorum olm sen nerden hatırladın? sirkaos u tanıyorumda diezde oldugunu bile hatırlamıyorum[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

Beramusta "Heidiklum" sonra "Hitmebaby" oldu...Cok ii bir commander di oyunu okuyabilen birisiydi odinden gelmeydi sanirim Playboys'ta iken party yapardik cok saglamdi...
Beramusta bide "Death" diye bi assassin wardi paperdi önüne geleni dogruodu +8 sharddan banlamisti sanirim

Areste "CoolTang" üzerine adam tanimam MS ini havaya kaldirip indirene kadar 6 tane vuruodu...HB nin önüne gecer tormenti verir 9 kisiyi öldürür sonra ölürdü...Karamurat gibiydi :)[signature][hline]Nick :PartyCrasher
Server: Beramus
Race :Karus
Job : Assassin / Shadow Vain
lvl : 6x
NP: 7xxxx
Clan : THEONE
Sosyal ağlarda paylaş

işte CCsakurala son anımız:( oyunu bıraktı(yada serverı)oyundaki en ii magedi kolay kolay yatıramazdı kimse ve bunu daha şimdi çeqtim itemleride duruo
not:inş resmi becermişimdir (ilk resim koyuşum)

[Bu mesaj dW_imp tarafından 12 Kasım 2005 04:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Diezde Sin hiz war oda efsane sayılırdı ...
bu arada geri döndü bu aralar :D

PS : Subx kardeşim su üstüne olmayan vazifelerden ne zmn vazgececeksin anlayamıorum seni .. herneyse bende 1 hata yaparsam kapin gibi zıplayıp benide uyarırsan sevinirm...
(Murtaza hiç kızma bab ...)
Sosyal ağlarda paylaş

beramusta hit_me_baby_1_more_time ve suisuisiu die insan üstü yaratıklar vardı önüne geleni doğruyolardı hayrandım adamlara şimdide ::homersimpson:: var adam pk makinesi dehşet kombo yabıo bi de klex var hayranım adama sd si resmen seri spike[signature][hline]nick:_Zid4N3_th3_Buff3r_
server:Beramus
ırk:Karus
lvl:61
np:43k
clan:oLympoS
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...