Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsane playerlar.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

o clan a eslant gate yusunden girememistim =( 5 kere arka arkaya bi insan dc olurda gerimi atilir eslantta annasioz gel breth e alam dedi gavok o zmn onlarla LVl kasiodum arka arkaya 5 kere dc yedim...
sonra gavok gitti cooltang de ventrilo kullanmadigimden almadi clan a :
ha bu arada kilikyali vardi Ek dan[signature][hline]Lvl:62
Name:CamthalionTasardur
Clan: Owned_By o_0
Nation:Karus
Server:Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Diezde hayran olduğum ilk insan :l4fdo: idi gördüğüm ilk ib+8 e sahipti... Çok muhabbet ettim onunla apos dönerken... Bi kere hiç unutmam aposun yanında çıkan sammayı aposlara dalarken healme falan demeden dalmıştı... SOnra arkasına healı alıp apos dan az bişey daha uzun sürede kesip devam etmişti dönmeye... Çok etkilenmiştim..

Bide cemoli vardı ki hiç sormayın... Parasite judgement town yaptığını gördüğüm ilk bpydi.. Troll partylerimizim baş düşmanı olup cz hayatım boyunca sadece 1 kere kesebildim...

:l4fdo: oyunu bıraktı ama cemoliyi bilmiyorum hiç görmediğim için yazdım...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar yazdıklarınızın hepsini okuyamadım ama unuttugunuz bi isim olabilir ve bu adam Türk

::PsychoSexy::

ve ayrıca aralarında black_knight,krakatoa gibi isimlerin serverın (zamanında) en iyi asassin i olarak takdir ettigi bi isimdi.
walla ben o zamanlar lvl 42ydim ve ash knightlarda lvl kasıodum o ise efsane clan IS de idi.yalandan invite attım ve partye geldi.800 ac yi bastı wolf falan dı filandı troll e tek atıs attıgını gormustum.galiba banlandıgında 66-67 olması lazımdı 800 ac ye sahip olduguna gore :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3R0Th, 11 Kasım 2005 19:52 tarihinde demiş ki:
En başta Gambit ben orc olmama rağmen o adama hayrandım adamın üstüne spike town yapan tanımam bir kez merline bile yapmıştı ama banlandı gitti adam...

2.oalrak ise Gavok..Efsana Eternal_Knights clanının clan lideriydi 69du tam 70 olmuştu 150k npsi vardı oyunu bıraktı WOW oynamaya başladı...

arkadasım sen ne diosun bizim cafede bi ark wardı

elinde 2 tane +7 shard mı ne wardı tam hatırlamıom
town spike a giriodu
önune z ye bastı monsterkill geldi ve spike la öldu
galiba kıçı kızarıktı monsterın
:D
walla diom :P
3.İse belki bırakmadı hala arada giriyo ama ben bıraktı sayıyorum CoolTang graldı yaw graldı adam süperdi humanların baş düşmanıdır kendisi en son GM eventleri kazanıp 70 oldu ama oda fazla oynamıyo WOW'a sarıldı....
Sosyal ağlarda paylaş

Bide bilmiyorum bilenler vardır eminim adonis serverında DaysAndNights klanının iyi hatta bana göre en iyi sinlerinden biri vardı :King:... Çok iyi bi arkadaşım dı hiç unutmam bi ara abyss kasmaya gelmiştik ve sen 2 dk kata gelme demişti... Ben tabii dururmuyum girdim bi baktım bizimki bi uçtan diğerine koşuyo.. sonra gate geldi dedi hadi kes sen ben biraz duryıım dedi... tam 3 saat boyunca o katta 2 kişiydik... Gelen partyler gaza gelip buffer falan almaya başlayınca zorlansada onlarıda def etti başından... Haa tabii iyi olmasının nedeni pk yapmasıydı böyle abyssde ezikleri kesmesi diil... Ama yinede etkilenmiştim o zmn ;)[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

parabola kimmis ? gavok mu ? govak un chari ::dog:: ( noktasi az yada cok olabilir )
parabola da bizim cafeden elemanin chari eski infinity bilen bilir serverin basindan o filam bi kac kisi ortak takilio[signature][hline]Lvl:62
Name:CamthalionTasardur
Clan: Owned_By o_0
Nation:Karus
Server:Ares

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 11 Kasım 2005 21:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Storm hatırlattığın iyi oldu nasıl unuturum... Evet gerçekten bi efsaneydi paper haliyle bi ara apos partimizi healersız dağıtmıştı..Nasıl yaptı hala mechul![signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki yuzyilin en buyuk sin'i : Diez_J
ahaha adam yaninizdan gecerken 7 skill 7 R bosaltiyordu. ki bi keresinde orclardan kacarken bowlda yanimdan gecti. lf ile kaciyor tabi, adam durmadi bile yanimda bi baktim 5-6 hit ve yerdeyim :D bu kosp ile felan yururken shower atiliyor ya onun gibi bi olaydi. sanirim diez'de cogu kisi ilk macro combo'yu ondan gordu.[signature][hline]Nick: Roguenler
Lvl: 6x
Clan:
Nation: Orc
Server: Diez
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 11 Kasım 2005 19:46 tarihinde demiş ki:
ShadowOff vardi sonra benim ark oynadi o char la, Small dino vardi sonra human oldu simdi bi human priest oynuo ama zmninda mirianda_pl nin player i, Jackie server in ilk bplerinden sonra jp ko ya channel2 ile geri dondu, channel2 den de cok adam vardi lordmontecchio lord mozart gibin gelio bana ama... nese.

Tabe ya Shadowoff TonyMontana o ne kadar iyi oyunuydu bilmem ama süper bi adamdı Marlon benım RaistlinMajere den hatırlarsın su oyunu bana üşenmeden öğreten adamdı.çok seferim onu.
Ama Ares in Efsanesi Bence Commander oLabilir[signature][hline]Hayat Offline , Knight onLine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 11 Kasım 2005 20:01 tarihinde demiş ki:
Bence Beramusta Hit_me_Baby_1more_Time mı ne ole bi nicki vardı Bp idi...

Onuda gectim Kunt vardı hala varmı bilmiom Diezde aynı zamanda amokachi ile oynuodu serverları tam hatırlamıorum

kesinlikle beramus un efsanesi Hitme dir ya Hayatımda gördüğüm en iyi oyunculardandır.
Klasik Hitme baby olaylarından birini anlatıyım size.
30 kişi hitme nin peşine takılır hitme shield ini alır arkayı döner kosmaya baslar herkes arkadan saldırır ölmez milleti deli eder sora arkadaki 30 kişinin 15 i sıkılır geri döner.Hitme de geri dönüp kalan 15 kişiyi alır sora geri dönen 15 kişinin peşine düşer :P:P:P abarttım ama geyikler hep böle idi :D[signature][hline]Hayat Offline , Knight onLine
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...