Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir progrmaım var test edermisiiz rica etsem?

Lixad

Öne çıkan mesajlar

fena bir program diil,özellikle tonla şifresi olupta unutan güvenli bir yere kaydetmek isteyenler için ideal bir program
bir güvenlik açığının görünürde olmaması
ve geliştirilirse(en azından daha yüksek güvenlik insanları tatmin eder) çoğu insanı abuk sabuk yerlere şifrelerini not etme derdinden kurtaracaktır

ekranımın etrafını kaplayan üzerinde 34932982 haneli şifrelerle dolu olan ve bir yere girmek için saatlerce baktığım kaatlardan beni kurtaran bir program oldu :)[hline]Gk...Sin.....Forever....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lixad, 04 August 2003 14:16 tarihinde demiş ki:
Eğer programda sakladığınız şifrelere login olmadan erişebilirseniz ve bunu bana analtırsanız size bir ödül verebilirim sanırım :=).[hline]Alma Mater

Niye anlatsın ki adam sana bulduktan soora?[hline]Dagger, 25 July 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
My head enter!
ascraeus, 27 July 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunun kaldırılmasını istiyorum
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

Gitmemesini sağlarım sanırım.
İşte bu yüzden test edin dedim size ben yani böyle bir şeyler buldukça söylerseniz eklerim.
Programı bir cüzdan gibi düşünün. Cüzdanı kaybederseniz paranız kredi kartlarınız fln gider dimi?. Ama bir yerde saklamak zorundasınız bunları bu programı kullanarak saklıyabilirsiniz işte bilgisayarınızı sizin dışınızda kullananlarda bir şey yapamaz bu sayede silebilir tabi şifrelerinizin bulunduğu dosyayı ama yinede şifrelere ulaşamaz.[hline]Alma Mater
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 04 August 2003 14:34 tarihinde demiş ki:
said:
Lixad, 04 August 2003 14:16 tarihinde demiş ki:
Eğer programda sakladığınız şifrelere login olmadan erişebilirseniz ve bunu bana analtırsanız size bir ödül verebilirim sanırım :=).[hline]Alma Mater

Niye anlatsın ki adam sana bulduktan soora?

Ehe çok komik ya :)). Bu beta test sonuçta yani bilse nolurki en fazla kendi şifrelerine ulaşır :)). Program öle heryerde olan ünlü bişi olsa neysede :).[hline]Alma Mater
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cyre2k, 05 August 2003 00:39 tarihinde demiş ki:
Bence cok bos bir dusunce olmus! ve karsıdaki hackera yardım edip butun şifereleri aynı yerde toplayıp daha sonrada kapı acık gel al demiş!

OK KANKACI GELİYORUM PLİZ!

sana benim şifrelerin tutulduğu dosyayı vereyim decyrpt edebilirsen herşeyime ulaş ha?. Bilip bilmeden konuşmayalım yahusenin dial up şifrelerinde windowsta bir pwl de tutuluyor ve onu decyrpt eytmesi çok kolay yani ahcker girerse zaten bir çok şeyini alabilirrki??.[hline]Alma Mater
Sosyal ağlarda paylaş

Evet dediklerinize uyarak kalan eksikleride düzelterek güncelledim programı.

Çok büyük bir önlem olmasada readonly ve gizli yaptım şifre osyalarınızı. Asıl şifrelerinizi korumak için farklı bir yöntem geliştirdim. Artık ordaki şifre dosyasını silinsede eğer düzgün biçimde login olursanız programa yane username ve şifreniz doğru olursa restore ediyor şifrelerinizi. Şifrelerinizden birine çift tıkladığınızda otomatikman password kısmını kopyalıyor.(aha bunu yazarken aklıma geldi program kapanırken keşke temizletseydim clipboardı neyse sonraki verisyonuna).

Bana biraz yardımcı olun lütfen programı alıp kafanıza göre kullanın mesela bir şeylerini silin kurcalayın şifreleme algorithmasını kırmaya çalışın ne biliim aklınıza gelen herşeyiş yapın bug bulursanız onu beraber kapatalım. Bakalım windowsta oalbilecek en iyi dosya koruma yöntemin, bulmaya çalışalım.

Buradan Lütfen Ufak Bir Dosya Zaten [hline]Alma Mater

[Bu mesaj Lixad tarafından 06 August 2003 21:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 06 August 2003 21:32 tarihinde demiş ki:
sormak gibi olmasında hangi dilde yazdın programı ( nası soru lan bu :p )[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away

sazan of the year atlar
- abi caponca diil mi[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 06 August 2003 21:32 tarihinde demiş ki:
sormak gibi olmasında hangi dilde yazdın programı ( nası soru lan bu :p )[hline]Feel so good, I feel so fine
Love that little lady always on my mind
She gives me loving every night and day
Never gonna leave her, never going away

C/C++ karışık[hline]Alma Mater
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...