Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 2006

Rocko

Öne çıkan mesajlar

said:
Ronaldinho, 30 Eylül 2005 00:13 tarihinde demiş ki:
oyunda tromsö warmı :D

inşallah amacımız bu malmöyüde koyucaz (ha bu arada bjk iyi koydu ) :D[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

aldım oynadım hosuma gitti , ozellikle menajerlik kısmı bayaa ince hazırlanmıs. Severek oynuyorum , oyniyacagım da ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

gayette süper oyun..anlamıyorum bu pes zihniyetini.bi kere pcde pes tam bir saçmalık.ne adam gibi gerçek kupa oynuosun ne adam gibi lig var ne adam gibi futbolun yan işleri var.hiçbişi yok.ayrıca fifa06'nın oynanabirliği gayette son 5 yıldaki serinin iğrenç oyunlarının çok çok üstünde olmuş[signature][hline]Gilean's Blog - Life with Gilean
Maedhros, 20 Haziran 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
kocakarı mocakarı dene ondan sonra gel konus hehe
nasıl emiyo bi bilsen
cidden arkadaslar deneyin diyorum baskada bişi demiyorum yani...

Zegna, 30 Temmuz 2005 23:11 tarihinde demiş ki:HOLLALEY SEN KIMSIN LAN
Lopeth, 21 Eylül 2005 13:59 tarihinde demiş ki:
babamda beni ms paintle yaptı
Sosyal ağlarda paylaş

evet oynanabilirlik kesnilikle hosuma gitti , onun dısında herseyden ote pes'e gore o kadar cok ayrıntı varki , ozellikle menajerlik bolumunde , ki zaten menajerlik olayı bile tamamen ayrı bir boyut katıyor..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Bir kere grafikler gerçekten rezalet, eskiden grafikleri en güzel futbol oyunuydu gözümde ama bakıyorum ki fifa 97'yle kapışır grafikler... Onda bile daha bir yumuşak geliyordu göze. Bu çok yapmacık olmuş. En kötüsü de gözlerime inanamadım bu grafiklerle bilgisayarı kasıyo.(fifa 2005 oynamadım ondan grafikleri ilk defa görüyorum, zaten böyleydi falan filan demeyin :) )
İkincisi zorluk çok fazla, ama gerçekçilikten değil şunlardan;
1-Bir kere forvetler hiç kaçmıyolar, top onlarda değilken boşa kaçmak yerine izliyolar öle, hepsinin yanında bir defans
2-Yanyana koşunca biriyle peste iki oyuncunun özelliklerine göre(teknik, defans, atak vs.) top birinde kalır, bundaysa illa defansta kalıyo,
3-Abuk bi bug var galiba, arada sırada adamlar yokolup geliyolar o sırada tuşa basamıyorum :)
4-Alışık değilim hehe[signature][hline]Mekteb-i Sultani
Sosyal ağlarda paylaş

herkesin fikirne saygi duydugum gibi fifayi neden yetersiz gordugumude kendi sozlerimle aciklayayim...

Fifanin grafikleri berbat bir hale gelmis. o stadyumun cimlerin texturelari falan tam rezalet. Ben ole gozu kor pes/we hastasi degilimdir malum 1 senedir oynuyorum, ondan once hep fifa oynardim ama gercekten geride kalmis fifa. Bi pes nin grafiklerine bakiyorsun bide fifaninkine arada dag gibi fark, top-fizik-hareketlere bakiyorsun pes ustun acik bir sekilde.

Fifada kisitli kaliyorsun, hareketler sinirli ve yetersiz bence, cok abarti hareketler var ve isin komigi her oyuncu yapabiliyor, pes deki olay yok hic, yani nasil diyim cidden yetersiz kalmis.

Tek avantaji fifanin her seneki gibi lisanslarin hepsini satin almis olmasi, zaten oyunu sirf lisans olarak satiyor, ama komiktirki cogu oyuncunun surati pesde daha gercek gozukmekte. Menejerlik kismina gelince, belki fifanin tek iyi yani bu, ama maclari oynamayi kaldiramiyorum ve sirf menejerlik kasacak olsam oturur FM oynarim.

Bence basarisiz olmus gayet, pes yi onyargisiz bidaha deneyin gerekirse gamepad ile oynayin ve farki anlayin...[signature][hline]Azmod3lli L33trano, Leetranos.com acildi... site update edildi, ilk comic bile eklendi!
Sosyal ağlarda paylaş

Buglarla dolu, PES'inkinin yanına bile yaklaşamayacak bir fizik motoru var. Menejerliğe gelince, Total Club Manager diye saçma bir menejerlik oyunu var ve buradan aktarılabiliyor maçlar fifaya. Menejerlik de istiyosan onu da alırsın onu da alırsın. Saçmalamış bence EA Sports. Futbol oyununda menejerlik tek etkisi transferler ve antremanlar olabilir. Pes'de de bunlar gayet dengeli bir biçimde yapılabiliyor. Sonuçta maçı kendin oynadığında menejerliğin bir anlamı yok. Bilgisayarda oynanamıyor diyenler gamepad alabilir. Ayrıca bilgisayar oyunları bölümüne açılmasına rağmen Fifa 2006 da Pes 5 de konsolda da var. Konsolda kimin üstün olduğu bariz. Bilgisayarda klavye yüzünden Fifa pes ile birazcık yarışabiliyor. Ayrıca ben de Pes'i 1,5 senedir oynuyorum. Ondan önce Fifacıydım. Şimdi çok daha mutluyum çünkü gerçekçi bir oyun oynuyorum. En kolay modunda bile orta sahadan vurduklarım gol olmuyor ;)[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Renksiz Pati, Tarafsız Pati
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

Fifa 2005 ten sonra '06 demoyu kurup oynadığımda çok beğenmiştim..
sonra dedim şu pes 5 in de demosunu indiriyim diye..

gördüğüm çok bariz farklar var bi kere pes 5,yani nasıl diyim gerçek ya sanki harbi maç yapıyorsun.
'06 da başırılı bir oyun ama şu fifa hala kaleciler uber yapmaktan kurtulamadı.Fifa da uzaktan efsane gol atmak yalan,çok nadir oluyor yada kalecisine göre oluyor.

pes 5 de uzaktan gol atmak kolay demiyorum ama top eğer doksana gidiyorsa kaleci ta öbür köşeden doksana uçup kurtarmıyor.

ha alacam gene,çünkü arkadaşlar la kuzenle fifa'yı online oynamaktan aldığım zevk bir başka..ama tek başıma oturupta saatlerce oynamam.Ama multi olarak saatlerce oynadığımızı hatırlarım.

Pes'e yeni olduğum için multiplayer olayını bilmiyorum eğer 256 adsl ile oynanabilirliği varsa o konuda da pes'e geçeceğim ve arkları,kuzenleri de pes'e geçireceğim kesin ;)[signature][hline]Dance with me,lampy!!
Sosyal ağlarda paylaş

Ben FİFA'da semi-pro'da orta sahadan çok gol attım
Bu da 3,5 yıldız gibi birşey. Ama Pes'de orta sahadan bir tane gol attım. O da Pes 3'te gelişine vole, çok sert gitmişti. Diğerlerinde atmadım, atan birisini de bilmiyorum. Aşırtma olabiliyor uzaktan. Ama çok az duydum. Yani FİFA kadar kolay değil.[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...

[Bu mesaj nileppezdel tarafından 02 Ekim 2005 16:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

pes te o kadar çok uzaktan gol attımki sayısını bilmiyorum şimdi loli-pop a sorabilirsiniz 35 45 m arası çok golum bi o akdar da direkten donen topum vardır.kolay oldugunu soylemek istemiyorum ama oluyo yani.fifayı 3 4 senedir oynamıyorum dandik cunku.ama bu sene baya ovduler 2006 yı çekiyorum şimdi pes5 tam surum çıkana kadar takılırım diye.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cintonik, 02 Ekim 2005 16:13 tarihinde demiş ki:
pes te o kadar çok uzaktan gol attımki sayısını bilmiyorum şimdi loli-pop a sorabilirsiniz 35 45 m arası çok golum bi o akdar da direkten donen topum vardır.kolay oldugunu soylemek istemiyorum ama oluyo yani.fifayı 3 4 senedir oynamıyorum dandik cunku.ama bu sene baya ovduler 2006 yı çekiyorum şimdi pes5 tam surum çıkana kadar takılırım diye.

Pes kaçta attın golleri? Zorluk seviyelerini yazar mısın? Meraktan. Belki ben de kasarım atmaya :D[signature][hline]"Bir şeyler ters gitti..."
In Rock We Trust
K.A.L Forever!
Her Şey Paticik İçin...
Sosyal ağlarda paylaş

pes 4 te attım zorluk seviyesi 4 veya 5 ti ama 4 te daha fazla attım.aslında vurdugu yer degişmiyo zorluk seviyesi yuksek olunca uzaktan vurmak için pozisyon kalmıyo hemen dolduruveriyolar kademe fln.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

ikisindede attım valla ozellikle wining 8 ve pes4 te wining 9 da zorlaşmıs sanırım vede fazla oynama imkanı bulamadım.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Başta güzel görünüyo,sonra nası bi oyun olduğunu anlıyosunuz(2-3 maçtan sonra)Bu arada Türkiye'nin dizilişi ve oyunculara verilen yetenekler çok komik.ümit özat sol açık oynuyor,tuncay-hakan forveti var,hamit sağ açık oynuyor,defansta da denizle musa diye biri var :)[signature][hline] Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır.
G3NKs
Sosyal ağlarda paylaş

fifa 2006 gerçekten cok güzel bi oyun bence.. PES ile karşılaştırılacak seviyeye çıkamasada henüz sanırım EA yine futbol oyunlarındak liderliğini geri almayı düşünüyor..Grafik kalitesi olarak sesler olarak atmosfer tezahüratlar ve görünüşte FIFA, PES ten kat kat üstün şu anda..
Tek problem oynanabilirlikte ve onuda bu seneki yeni sistemle biraz olsun halletmişler.. Ben FIFA yı severim 2005i hiç oynamadım 12 maç dışında ama 2006 geçrekten 2007 için çok umutlandırdı beni.. Kendilerini geliştirebilirlerse gerçekten çok başarılı olan bu seri yeniden dirilebilir.. Dikkat ettiniz mi top ayağınıza yapışmıyor artık.çalımlar daha zevkli hareketler estetik.. bilmiyorum we9 cok daha iyi ama fifa kesinlikle oynanmicak bi oyun degil.. özellikle pcde futbol oynuyorsam.. pes degil fifayi tercih ederim bu sene..[signature][hline] Weed Cultivaters AFC ownz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...