Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yetsin gayrı gece gece

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

bir konuy6a bakıyorum biri demiş "patsos yiyelim" bir başkasında biri alakasız olacak ama manasız şekilde "artiz" demi
ş başka konuda "psikopat" kelimesi geçiyor bnirileri pide börek diyor

ya gecenin bu saatinde bir insan sırf forumlarda dolaşmaktan bu kadar acıka bilirmi yaa dürüm getirttim onlarda kesmnedi adamlarda birazdan dükkanı kapayacak zaten oturdum kendi çapımda psikopat gibi "Acıkmış deli" diye birşey yaptım onu yemekle meşgulüm...

yetsin gayrı gece gece dünyanın hangi yerinde bir insan forumlarda yazıları okurken bu kadar acıkabilir "ki?

tuh yaa bu saatte de açık nöbetçi psikopatçı da yoktur[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

geceleyin bazı arkadaşlar ozellikle durum boyle yagları akan mantı mıs gıbı kokan doner peynırlerı erımış ustunde sucukları tuten pıde den başka bışey yazmıyor bazen şupheleniyorum acaba bu adamlara ruşvetmi veriyor ocakbaşılar kokareççiler felan diye açlıktan gebericem
ama cok ıyı bır yontem buldum acıyı azaltıyor bana bunu cok sevdıgım bır ogretmnım vardı ortaokulda hıç unutmam o ogretmişti tombul bir bayandı ve yaşlıydı acıkıyor ve hemen gaza geliyor diye (ben bir çanakkale savaşı anlatırdım hoca aglardı kafadan 5 verirdi oyle biri yani) biz onu imrendirirdik ama bir gun hiç imrenmemeye başladi benlede arası cok ıyı sordum meger kandıncagız bıkmış psıkologa gıtmış psıkolok soyle bişey ogretmiş
ne zaman imrenirsen aklına ekşi bir bardak limon suyu getir ve imrendigin şeyin yerine koy veya onu içtigini hayal et digelim mantımı çekti canın gozlerini kapa mantı tabagını düşün sonra üstüne bir koca bardak limon suyu dök ve o yemegi yedigini farzet hemen iştahın kapanır
ben uyguladım oluyor valla ama ne yazıkkı açlıgın verdıgı karın agrısına etkı etmıyor[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

hmm aç olduğum zaman üstüne b.k koysalar yerim herhalde...
hele uyanık olduğumher an birşeyler yemeye hazır biri olduğumhesaba katılırsa...
acaba yermiyim?[hline]I know that the spades are swords of a soldier
Sosyal ağlarda paylaş

Tövbeee kol-esterol had safadaaai milletimiz nefs-i alasina duişmiş durumdaaaaai. Bedbaht olacaiz bedbaaaaht sayın vatandaşlarıim. o kadaar gıdayı tüketeceğiize tel kadaaaaayif tüketseniz dahaa mutmayin olursunuuuuuz.[hline]Your RPG Source - www.rpgcorner.com
Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı

Nooooo!
Sosyal ağlarda paylaş

babacum tıp kurallarını bıle yıkmayı başaran tek adamsın daha ne dıyım :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

heh gece yatmadan önce bakkaldan çizi ile kola alcaktım
lightı varmış lightından aldık
pehhh tadı iğrenç be bunun
iğrendim valla yiemedim
bide üstüne chemicalin iğrenç esprileri gelince hiç iştah kalmıyo

Bence Chemicalin esprileri iştah kapatmaya bire bir !! deneyin !![hline] Durmak ölüm, taklit uşaklıktır; çalışmak ve yetişmek ise hayat ve özgürlüktür.
L.Y. Rauch
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 05 August 2003 04:35 tarihinde demiş ki:
babacum tıp kurallarını bıle yıkmayı başaran tek adamsın daha ne dıyım :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?

hangi tıp kuralı?
ha bu aradaben yine acıktım.. daha 20 dkn önce bira içtim iştahım açıldı...

ben bi omlet yapiim

ego mod on: jankis nasıldı omlet iyiydi demi tabii ben yaptım çünkü :)[hline]I know that the spades are swords of a soldier
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...