Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendıme Is Buldum....

Llama

Öne çıkan mesajlar

En Sonunda kendıme tekrardan bır ıs buldum ruhum sıkılıyordu ohh be artık gelsın eglence be...
Ya cafede calısıcam umarım yorulmam ya oglem 14,00de baslıyıp gece 24,00 saatlerı arasında calıscam gundelıkde 8,000,000 alıcam sızce ıyımı ?ve haftada 2 gun tatıl[hline]Bugun Bir Garibim...
Metall Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 04 August 2003 02:37 tarihinde demiş ki:
En Sonunda kendıme tekrardan bır ıs buldum ruhum sıkılıyordu ohh be artık gelsın eglence be...
Ya cafede calısıcam umarım yorulmam ya oglem 14,00de baslıyıp gece 24,00 saatlerı arasında calıscam gundelıkde 8,000,000 alıcam sızce ıyımı ?ve haftada 2 gun tatıl[hline]Bugun Bir Garibim...
Metall Ethlos

Almanya da ayni isi yapsan günde 60 euro en asa alirsin (saat basina en düsük 6 euro aliniyor) bahsislerle birlikte bu 80-90 euroyu rahat bulur...Türkiye sagolsun...[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

Usta aylık 160 milyon tl sence biraz az değil mi?Askeri ücretten bile az...Diğer yandan bu işin geleceği var mı?10 yıl burada çalışıp aynı yerde saymakta var.

Bana kalsa bir fabrikaya veya bir atölyeye girip bir meslek öğrenmeye çalış.Hem daha fazla para kazanırsın hemde meslek öğrenip geleceğe yatırım yaparsın.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wraog, 04 August 2003 13:03 tarihinde demiş ki:
Usta aylık 160 milyon tl sence biraz az değil mi?Askeri ücretten bile az...Diğer yandan bu işin geleceği var mı?10 yıl burada çalışıp aynı yerde saymakta var.

Bana kalsa bir fabrikaya veya bir atölyeye girip bir meslek öğrenmeye çalış.Hem daha fazla para kazanırsın hemde meslek öğrenip geleceğe yatırım yaparsın.

ula hem okuyup hem meslek mı ogrencem bır ogrencı ıcın bu para cok bıle kıskanmayın bıle hem benım ıcın bır meshale bu gelecek ıcın yapılan bır yatırım degıl[hline]Cok Yorgunum Ve Cok Mutluyum...
Metall Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...