Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dupe Wipe yok/Kaybedilen Paralar geri verliyor

w00t

Öne çıkan mesajlar

Gunaydın herkese forumları takip etmeyenlere
bugun yapılan forum announcmentlarda ;

*artık dupe wipe olmayacagını bu yuzden kimsenin korkmasına gerek kalmadıgını ,ancak yapılacak her turlu yuksek para akısını ve dupe item yapılmasını noob charlardan track ederek son kullanıcıya ulasacaklarını soyluyorlar
kaynak* http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=376
*pazarda purchase edilen edilecek olan itemlar her haftada 1 kez incelemeye alınacak ve dupe alan masum oyuncuların itemları Legallestirilecek ancak dupe yapan account ve asıl kullanıcı cezalandırılacak !!
Bu nedemek yani siz dupe yapabilirsiniz ancak su an tum paralar ve itemler sil bastan kayda girdi ve sıkı takipte ,eger dupe yaparsan para akısları ile seni takip edip bulabilicekler demek !!

*paraları silinen arkadasların paraları geri verilecek birkac gun icinde ki (sanırım paralarda kayda giriyor)
kaynak* http://forum.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=368

[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/-

[Bu mesaj w00t tarafından 10 Kasım 2005 11:08 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

O kadar deli gibi heyecanlandım ki tam okuyamadım sanırım... Yani itemlarımız ve paralarımız geri mi geliyo? Yoksa bundan sonra aldığımız itemlar mı silinmicek?[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_catastrope_, 10 Kasım 2005 11:07 tarihinde demiş ki:
O kadar deli gibi heyecanlandım ki tam okuyamadım sanırım... Yani itemlarımız ve paralarımız geri mi geliyo? Yoksa bundan sonra aldığımız itemlar mı silinmicek?

hayır itemları geri vermiyorlar !!
ama silinen paraları evet
bundan sonra alacagınız item dupe bile olsa silinmiyecek hatta ve hatta legit hale getirilecek GM tarafından yeni serial number ile

Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun gibi bişeyi daha önce akıl edememişler yani... Olan bize oldu itemlar gitti gelmez... Zaten ben bu sözlerini de tutabiliceklerini sanmıyorum...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buyse, 10 Kasım 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
peki silinen paraları nasıl tespit edecekler. benim 20gb ım nasıl bilecek adam.

nasıl sildilerse aynen oyle
yani senin paran adamda a2 b20034 diye bi kod seklinde kayıtlı ,o kodu tekrar senin chara yapıstıracak(uyuglayacak)
su ana kadar silinmeyen itemların bundan sonra silinecegini hic sanmıyorum adamda oyle demis zaten
senin raptor +8 silinmez yani

Ares/-
Sosyal ağlarda paylaş

al işte bir saçmalık daha
ben GB basar onlarla dupe item alırım
sonra o itemleri DEĞERLİ GM ler legalleştirir. nedir bu ya.
kaç kişi kendi kazandığı parayla bu dupeleri aldı
% kaç?
heleki unique itemler 10 larca GB ye alınırken bu kadar para nerden gelecek, bunları alanlar için söylüyorum değirmenin suyu nerden geliyor acaba?
GM yine birilerine kıyak mı geçecek?
dupe itemlerle donatılmış olan kişiler için açılmış bir kapı bu bence ve dupeciler için kaçırılmayacak bir fırsat olacak.
güya trackla bulacaklarmış asıl chara kadar ulaşacaklarmış sözüm ona... hikaye...
bu oyunun içine ettiler, şimdi ellerine çomak alıp içinden temizleri mi seçiyorlar. pes diyorum[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad
Sosyal ağlarda paylaş

alacagın gold barı npc den mi alacaksın??
ve ya paran varmı ?? cogu silindi !!
parası olan adamdan mesala bilinc ten 300m aldın gittin dupeledin
sende bilinc te banlanır !! adamın anlatmak istedigi bu para akısını takibe alıp kaynagına kadar inip banlıcam diyor

Ares/-

Sosyal ağlarda paylaş

bana nedense sadece bizi avutuyorlarmış gibi geliyor... Belki ben biraz güven yoksunuyum ama tüm güven duygumu alıp götürdüler zaten...[signature][hline]Allah belalarını versin tüm gm ve itemların silinmesine neden olan kişilerin. Verdiğim paralar haram zıkkım çocuklarına zehir olsun! Dupelerle birlikte bizimkileride sildikleri için onları allaha havale ediyorum!! :hrr::hrr::hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

az önce söyledim
bir unique itemi almak kaç kişinin gücü yetebileceği birşey
madem GM ler bu kadar derin bir track olayına girebiliyor neden onca droplayıp edindiğim item gitti diye birçok kişi ağladı? yada bundan önceki wipe larda silinmedi şimdi gitti dedi?
GM ler sapıttı bence ki az önce açılan GM muhabbeti başlığındada belirtildiği üzere GM ler artık yetişemez oldular bu olaylara.
olan yine adam gibi oynamak isteyene olacak.
dupeler hackler devam edecek , adam gibi oynayanlar ezik kalacak
yazım hatalarımı düzelttim
[signature][hline]nm:R0AD_RuNNeR
lvl:5X sin
cln:pro_soft
NP:+-100
Nation:El MOrad

[Bu mesaj NAYTONLAYN tarafından 10 Kasım 2005 12:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
pisikopat_5, 10 Kasım 2005 16:53 tarihinde demiş ki:
benım kasadan 10 GB ımı sıldıler.