Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fear sonunda çıktı...

Dux

Öne çıkan mesajlar

said:
Dux, 17 Ekim 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
ben o kadar kişiye yolladım bişey olmadı bence sen o fakeuploderların olduğu zamana kurban gitmişşin bide profilinde uyruğunu türk seçtin ise adamlar hiç acımıyolardı zamanında :)

Hmm.. Gerçi benim dediğim zamanlar ilk davet dönemleri...
Belki de saçmalıklara kurban gittim ya da farklı IP'lerden bağlanınca atıldım, herşeyi birbirine ilişiklendirdim...[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kymophobia, 17 Ekim 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
said:
Dux, 17 Ekim 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
ben o kadar kişiye yolladım bişey olmadı bence sen o fakeuploderların olduğu zamana kurban gitmişşin bide profilinde uyruğunu türk seçtin ise adamlar hiç acımıyolardı zamanında :)

Hmm.. Gerçi benim dediğim zamanlar ilk davet dönemleri...
Belki de saçmalıklara kurban gittim ya da farklı IP'lerden bağlanınca atıldım, herşeyi birbirine ilişiklendirdim...

çok yakın dostlarımın kullanmasına izin veriyorum sitelerdeki hesaplarımı torrentleech te dahil bence sen o fakecilere kurban gitmişşin valla sen değil onlar kaybetmiş :) 4tb ne azim abi sendekide.[signature][hline]-i am not fat, my mom says i'm big boneddd.
-screwww you guyssss i'm going hoomee.
eric the cartman
Sosyal ağlarda paylaş

Evimde 1Mbit vardı zaten, buradan DL, şirketten UL...
Şirket zaten DL kullanmak durumunda, UL ihtiyaçları yoktu. Bir de gece burakıyordum sadece, ondan ne azim gerektiriyor ne de zaman... =)[signature][hline]
Türkiye'nin en geniş anime ve görüntü kalitesi en iyi arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben dvd'sini aldım kadıköy'deki joy bilgisayardan... oyun cidden müthiş olmuş... normalde çok beklediğim bir oyunu aldığımda başlangıç videosunu direk geçerim (sonra izlemek üzere tabii) oyunun nasıl olduğunu görmek için ama baştaki video o kadar güzeldi ki geçemedim :)... Ama acayip tırsıyorum oynarken ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende çok fazla beğenmedim. Yani oyunun combat sistemi ve korku öğesi güzelde kendini tekrar eden bir oynanışı var gibi. Yani FEAR'ı oynadıktan sonra HL2'yi açtım biraz oynadım, yok yani HL2 gibi değil.

Ben uzun süre HL2 gibi bir oyunun çıkmayacağını düşünüyorum.

Ama FEAR kötü değil tabiki.[signature][hline]LathspeLL (a.k.a seth)
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor
Sosyal ağlarda paylaş

deamien her ne kadar renkler ve zevkler tartisilmaz densede bence oyun o kadar muhtesem degil. oyun bi zaman sonra serious sam'e donusuyo sanki? ha babam oldur ha babam oldur baslari guzelde 10 kusur bolum bi adami kovaliyosunuz bide dalga gecer gibi cok yakinsin , aha kacti , allah kahretsin sinyal alamiyorum alana kadar takil kafana [tamam biraz ekleme yaptim :p] tarzi seyler duyunca insan bayiyo biyerden sonra . ha grafikler cok guzel ama hala hl2 grafiktede oynanistada herseyde alir diyorum[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...

[Bu mesaj Disappear tarafından 22 Ekim 2005 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3bölüm oynadım harika bir oyun
grafik detaylarını sonuna kadar açamadığım için grafiklerden söz edemiycem ama fizik olayı harika; etrafta herşey uçuşup duruyo çatışma anında
hl2 gibi bir oyunu oynadıktan sonra bu oyun için gelmiş geçmiş en iyi fps diyemem ne yazıkki[signature][hline]...rrue...
gizli lamer
Sosyal ağlarda paylaş

Valla fileplanettan download yaparken (fileplanet dl manager kullanıyodum) mini videolar görmüştüm baya güzeldi.Ama ekran kartı olmadan fear çalışmayacak:( 9200se64mb var) ben 9550 alabiliyorum elimdeki 110 milyonla:'/ .Ama Half-Life 1 tüm zamanların en iyi FPS'sidir, Half-Life 2'de onun devamıdır.(Doom'uda ezer FarCry'ıda Fear'ı oynayamadım)
Sosyal ağlarda paylaş

ben açıkça söyliyim ben bu kadar reklmaı yapılmış ve abartılmış bi oyundan daha fazlasını bekliodum...grafikler güzel ona lafım yok...yanlız hikaye, karakter çokluğu, orjinal fikirler konusunda biraz eksik kalmış. Oyunu yükledim ve bitirdim...fizik motoru fln de iyi fakat masalar, dolaplar fln hiç oynamıo...half life oynadıktan sonra bu oyun beni çok da eylendirmedi...küçük kız olayı filen artık klişeleşmiş, arada bir çıkan kanlı kafa resimleri de bana biraz flash le yapılan şakaları andırdı kısacası...hani vardır ya if you want to see Britney Spears naked click here fln yazar basarsın böle sözde korkunç bi surat çıkar...

Yani ortamlar fln hem aynı, kapalı, karanlık yerlerde ordan burdan çıkan herifleri vuruosun. ha bide toplam savaştığın karakter türü asyısı çok az. bi adamlar var, hayalet gibi tipler, uçan üçgen lazer atan robotlar, bi de öküz heavy armorlu robotlar...

oyunda onlar dışında zaten bi sen varsı bi de FEAR grubundan 2 kişi daha, onlarıda zaten oyunda toplam 10 dakka anca görüosun...

Ha bide half life ı düşünelim...Müzikleri, atmosferi, grafikleri, karakter çokluğu ve hikayesi mükemmel. gravity gun vs. gibi çok orjinal fikirleri var...ha FEAR da slow-mo var ama o da daha önceden kullanılmış bi fikir.

Arkadaşla bitirdik oyunu ilk çıktığı günlerde ve artık oyunun ortasında tahmin edebilioduk o anda ne olacağını. ha şimdi şurdan zönk die adam çıkar, kız burdan bakar, adam onu bunu yer yok olur...yani biraz daha orjinal fikirleri olsa tamam. zaten oyun belli ki oyuncuyu korkutmak amaçlı yapılmış, bunun için daha orjinal ve etkili fikirler lazım. oyunda bir iki kez yerimden hopladığımı hatırlıorum ki onlar da tahmin ettiğim tehlikler sonucu...

Müziklere gelince...bazen gayet güzel ara ara gaza getiren de müzikler kullanılmış. ama bağzen çalan müzikler cidden beni güldürdü, böle Bugs Bunny Lost in Time oynuorum zannettim :D zaten Warner Bros. yapmış müzikleri...

Aslında yanlış anlamayın belki çok kötüledim oyunu ama oynaması zevkli genel olarak. Yani slow-mo fln oyuna zevk katmış. Silah açısında da biraz kıtlık çeksede benim görüşümde ve elime aldığım her silah burst olsa da oynaması zevkli...

Fakat şöyle diyim...ben FEAR'ı bikez oynar rafa koyarım ama Half-Life'ı oynar oynar sıkılmam...[signature][hline]War, war never changes!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...