Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fable'da hata

elvyn

Öne çıkan mesajlar

elvyn dx i tekrar yuklemeyı denesene
bide belki o dll windowsa bağlıdır
o dll yi
www.dll-files.com da aratsana bi
olmassa oyun eksik kurulmuşta olabilir yani cd sinde sorun olabilir.
he belki ekran kartın da desteklemiyo olabilir ekran kartın mx serisi falan sa shader desteklemıyosa da olabilir ama tabi bunlar tahmin sen yine de bi araştır.[signature][hline]Night Elf - Druid lvl xxx
(gelen tepkiler üzerine lvl ım saklı heheheh ( Kulak )

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

ya dx sildiğinde bişey olmaz merak etme
windows xp de zaten otomatik dx 7 var diye hatırlıyorum.
yani silip tekrar kurabılırsın .
dx grafiklerle ilgili bişey silincede bişey olmaz ama silikken de yeni oyunları oynayamassın.[signature][hline]Night Elf - Druid lvl xxx
(gelen tepkiler üzerine lvl ım saklı heheheh ( Kulak )

tee eskiden uo oynarken nickim Azeroth du
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elvyn, 03 Kasım 2005 14:43 tarihinde demiş ki:
fable ın garipligi kurulum yok. direk cdyi açıp oyuna basıyosun açılıyo. ben bilgisayara attım oyunu yine bu sorunu verdi. d3dx9_25.dll yi indirdim ama şimdi bunu nereye atıcagımı bilmiyorum.

nası ya kurulum var fablede[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

benim oyunun içinde bişey sorucam ya ben şu reavear mı ne oole bi kılıç varmış nerden çıkıyo ben hala sentinus la surunuyom ya :( bide kesinlikle olması gereken skiller nelerdir sizce bu arada bi demon door bişiler diyo kendini ye gel gibi laflar ediyo zenginliğimi almaya çalıştı başka birisi diyo içki bilmemne o bu şu gibi laflar ediyo açılmıyo ne yapmam gerekiyo ?????[signature][hline]Net Yavaş Anca Bazı oyunlarla yetiniyoz şuaralar hangi oyun bilmiyom online olarak tarafsızım ama linage 2 veya WoW a başlıyacam ( İnş :/ )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...