Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 2006 Kurma Tutorial i

Eldarduil

Öne çıkan mesajlar

ewet hemen başlıyorum anlatmaya

İlk once Fm2006 cd mizi yerleştiriyoruz Cdrom umuza. sonra adımları uygulamaya başlayalım.

Adım-1

ewet resimdeki gibi Fm2006 isimli rar(aslında exe uzantılıdır) dosyasına sag tıklayıp extract files... diyoruz

Adım-2

açılan pencerede dosyaların aktarılacagı uygun bir yer seciyoruz. mutlaka bir klasor belirdinki dosyalar ortalık yere sacılmasın (c: deilde C:fm2006 olsun) bole bir klasor yok yaratayımmı diye bir soru cıkarsa ewet diyip geciyoruz sonra yukleme cubugunun doluşunu izledik sorunsuz bir şekilde yuklendiyse tekrar Cdmizin icine gidiyoruz.

Adım-3

Deamon tools isimli klasoru acıp deamon tool isimli dosyaya çift tıklıyoruz sonra install e basıp yukluyoruz

Adım-4

deamon tools yuklendikten sonra saat in yanındaki simgesine sag tıklıyoruz sırasıyla yazılı menuleri seçiyoruz virtual CD/DVD-ROM / set number of devices.. / 1 drive ı seçtik.

Adım-5

artık sanal cd romumuz hazır tekrar deamon tools a sag tıklıyoruz tekrar virtual CD/DVD-ROM / device 0 [F:] no media / mount image i seçtik karşımıza bir pencere cıkacak

Adım-6

fm2006 dosyasını actıgımız klasore gidip ind-fm2006.mds yi seçiyoruz aç a basıp bekliyoruz.

-şimdi oyun normal cd den autorun olmuş gibi açılacaktır buradan install ı seçip oyunu yukluyoruz. oyunu yukledik heyecanla masaustundeki kısayoluna tıkladık. ama acılmadı. ozaman adım-7 e bak

Adım-7

oyunu yukledigimiz klasore gidiyoruz fm.exe e sag tıklayıp ozelliklerine giriyoruz.

Adım-8

Uyumluluk kısmını seçtikten sonra uyumluluk modunu ayarlıyoruz ben Xp kullandıgım için NT seçiyorum (kenarındaki service pack 5 e takılmasın kafanız) tamam diyoruz ve oyunumuz calışmaya hazır kısayoluna tıklayıp oyunu oynaya biliriz.

ewet arkadaşlar bir sorun olmadan çalışması lazım.şimdi yarattıgımız sanal Cdrom u iptal ederseniz yine açılmayacaktır oyun. ben deamon tool kullanmıcam diyorsanız bir no cd crack de halledebilirsiniz.

umarım yardımcı olabimişimdir.Saygılarımla...[signature][hline]:rock: Kings Of Metal :rock:

[Bu mesaj GM_Eldarduil tarafından 30 Ekim 2005 05:40 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...