Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[HELP]Fallout 2

Othranx

Öne çıkan mesajlar

denedim olmadı :D Speech 35 LEvel 3 oldum :D Small guns 81 :D

bu arada Kalamath da SOl üst taraftan diğer haritaya geçiyoruz Enclave gardlarının Uçaktan düşüp öldüğü yer varya orada bi enclave guardın dan Sarı key çıktı onu hayatım boyunca hiç almamıştım bi gidiyim bakiyim dedim walla işe yarar sanırım ilerde bu :D Birde brother hood a nasıl giricem ya? giremedim ben bi türlü :(
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun resmi patch' i ile resmi olmayan Killap' ın patch ini indirmelisin bir kere. O da olmazsa uyumluluk modunda çalıştırmayı dene.

Ayrıca aklınızda bulunsun, mükemmel karakter yaratmak istiyorsanız oyunun ilerleyen yerlerinde Str-pe-in-ch arttırılabiliyor, o yüzden onları maksimumunun bir altında verin. Ayrıca güneş gözlüğü ile de charisma 1 arttırılabiliyor o yüzden onu 2 eksiltebilirsiniz. He bir de oyun bittikten sonra güzel bir kitap alıyorsunuz alakasız bir yerden :) . Onu ilk okuyuşta bütün skilleriniz %300 oluyor ve her okuyuşunuzda level atlıyorsunuz. Eğer statlarınızı iyi biçimde düzenlemişseniz maksimum levela eriştiğinizde de hp'niz 999 oluyor :) . O halde herkesi pata küte dövmek çok eğlenceli :D . Baya oluyor bitirmeyeli aklımda kaldığı kadarıyla ipucu verdim birkaç tane :) .

He bir de son öneri. İlk bitirişini kafana göre yap. İlk bitirişten sonra zaten oyununu anlarsın, kendine göre güzelcene bir daha bitirirsin. Sonra daha güzel bi biçimde bir daha bitirirsin, sonra daha güzel bir biçimde bir daha bitirirsin, sonra daha güzel bir biçimde bir daha bitirirsin, sonra dhaa güzel........ :D . Fallout aşkı bitmez :D .
Sosyal ağlarda paylaş

Jadelith said:
ha bide fast shot + gifted dir en iyisi

finesse fena diil ama tercih etmem

abi fast shot gifted oynuyordum ben hep. Finesse Gifted hepsini yer yaw . Abi suanda level 4 üm ve 100 small gun var adamın kafaya gözed nişan aldımmmı 25 den aşşa vurmuyorum Çok kolay ya :D hepsi ölüyor :D birde elimde en dandik hand gun var :D magnum revoler aldım simdi teror saçarım sanırım onunla.

Bu arada patchliyken Enclanve helikopterinin ordaki cesetten (kalamath) sarı key cıkmıştı. Oyunu silip tekrar yükledim cıkmadı :((( şansızlığımmı bu benim :(((
Sosyal ağlarda paylaş

ama
5 ap normal vuruş 6 ap nişan almak
yani 1 kere nişan alıp vuruyosun finesse de, nişan alırsan tabii senin dediğin gibi.

veya 2 tane normal vuruş, ama %10 luk crit şansı için %30 luk damage azalması kötü birşey bence.

fast shot ile 4 ap normal vuruş. 2 kere vuruyosun, bide hızlı inventory açma perkin varsa istediğin kadar stimpack kullanma & reload sadece 2 ap. 10 agi ile başlarsan (ki zorunlu zaten) 2 kere vurup reload & stimpack her turda. veya yürürsün.

hele hele bonus rate of fire + fast shot.. 3 ap oluyo normal vuruş ki 2 action boy alırsan her tur 4 kere vurursun :D yani hiç tartışmam bile, fast shot döver : )
Sosyal ağlarda paylaş

flood olcak kusura bkamayın Güncelle zımbırtısı yoktu,

Ya beyler bi sorunum var.PAtch varkene Kalamath daki Helikopter in yanındaki cesetten Sarı kart cıkmıştı PAtch li olan hatalıydı sildim onu tekrar kurdum bu sefer cıkmadı ?? sorun olmaz değilmi ilerde? :( Hiç almamıştım cunkü önceki oyunlarda o sarı şeyi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
su sacma magara olayi benim oyle sinirimi bozdu ki 2-3 gun oyuna bulasmadim. sonra sinirlendim yeni bir karakter yarattim super oldu. ardindan kapidaki adami defalarca denememe ramen gecemedim dayanamayip steal a basvurdum. zaten oldurursen tum kasaba halki sana dusman oluyor gereksiz yere. yazik.

guzel oyun oynamak lazim. simdiki pokemon gencligi anlamaz o ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...