Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ırkını satanlar !!!!!!!!!!!! bu kadarmı dustu bu oyun

firatram

Öne çıkan mesajlar

Hahahaha ırkını satmak mı? Yahu çok girmişsin oyunun içine. Ben orcla da oynarım humanla da ne ırkı yahu? Nazi ile Yahudiler mi bunlar?

O dediğin ise klasik bir uygulamadır. n00b ken benim de başıma gelmişti. Adamlar yasal yoldan np transferi yapıyor. Kendi adamını keseceğine şehirden n00b toplayıp kestiriyor olay bu. Bilmediğiniz adamın partisine girmeyin cz'de. Düşük lvlseniz zaten czye girmeyin. Ya hedef olursunuz ya da böyle mama...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

58 priestim war adam beni cekti np transferine mal olduremedi :P
gecende salagın biri bizim ark. ı cekti lvl 60 ayıptır solemesi :)
bizimkisi hepsini kesti aptallarda war :P[signature][hline]ya yeter baydı cypher aresdeyim yine
Lvl: 5x
nick:darkweaver
job:Blade ( master olcak inş. :))
np: 5xx ( yeni aldım :))
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Metakuso, 05 Kasım 2005 18:15 tarihinde demiş ki:
bence adam seni sıcak çatışmanın içine çekiodur. sen beceremio olabilirsin

Aynen katiliyorum bencede seni sicak 1 catismanin icine cekiyordur sen beceremiyorsun yada o tek basine oldurememistir yardim icin seekingten birini cekmistir belki o an sen denk geldin ama sende yardimci olamamissin....asdadafgsg:D[signature][hline]Lvl:62 / 64
Name:IDeathEndI / perfect_effect
Clan: Clan yok suan
Nation:Karus / Karus
Server:Cypher / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
firatram, 05 Kasım 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
townda dogduktan sonra bir daha cekti ve bir daha oldum.
walla bal gibin kullanmışlar... [signature][hline]*A Eruchîn, ú-dano i faelas a hyn**an uben tanatha le faelas*

[Bu mesaj wastyrx tarafından 05 Kasım 2005 21:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
firatram, 05 Kasım 2005 17:43 tarihinde demiş ki:
cektigi anda 5 novacı kafama nova attı.

Yaa çeken mage ölmedi mi peki ben onu anlamadım? Bende de bi anlama sorunu olabilir ama kafama takıldı...[signature][hline]You are connected to login server and game and zone and bla bla.... but there is still some sh*t which don't let you to play... H*ckers :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

bikere banada oldu.. ozamanlar clansız takılıyodum ve adamın biri beni fp lerle görünce partiye aldı bende kabul ettim. o sırada stelth basmıştım ve beni birden biyere tp lerdi bi baktım warior un biri bekliyo ama o beni göremedi o sırada elemana cut la başlayan bi combo çakmışım adam spike ı yediğinde yerdeydi.. neyse bnlar hadi normal ama asıl ilginç olanı ben o orc u kestiğim zaman beni tp eden human mage nin bana küfür etmesi oldukça sinirlerimi bozmuştu....

not: bu yazıyı yazınca sersie aklıma geldi yahu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...