Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çizgi roman

Natural

Öne çıkan mesajlar

aha hangi sayida söyle lütfen öle bişey warsa öperim lan gambiti en sewdiğim x-men zaten hepsini öldürüo tamamda wolvi yi nasil öldürüo?we ewt hangi sayı lütfen söyle?[hline][b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

[b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 26 July 2003 23:05 tarihinde demiş ki:
ulan wolfi ölür mü bea marvel aptal mı o kadar tutulan adamı gandalf'a öldürtecek

ama wolfverine kendisine önerilen parayı beğenemeşisse senaryo fln değiştirilmiştir.[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

muahahahah ne gandalfı olm ya :))))))) koptum valla[hline][b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

[b]Gardiyan gardiyan gardiayn of dı bılaynd aman allah :)[b]

Sosyal ağlarda paylaş

Valla manyagıyımdır evde 300 sayıyı askın var sırf destek olsun dıye Arkabahce ne cıkardıysa allem ettım kallem ettım aldım sag olsunlar onların sayesınde adam akıllı bıaseyler okuyurouz dahada ıyılerını okuyacaz umarım (bıde sandman-dream country cıksa)[hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

şu, tay yayınlarından "atlantis" adı altında çıkan eski martin mysteré serisinin her bölümü mevcut..1. cilt dışında! o yüzden hala eksikliğini çekmekteyim... sahaflardan birinde bulmuştum, o da bütün seriyi almadığım taktirde satmayacağını söyledi... 1. cildi tek olarak satın alabileceğim biryer bilen varsa, ya da küçük bir ihtimal de olsa, elinde olup da satmak isteyen varsa, haber verebilir mi lütfen?..
Sosyal ağlarda paylaş

ben şahsen arka bahçeden çıkma sadece wolverine serisini aldım. onu da durdurdular zaten. Ha bi de daredevil'in John Romita ve Frank Millerın hazırladıı özel sayısını aldım.

Martin Mystere, Ken Parker (Alaska) ve Conan nerdeyse tamam denilecek kadar var. Örümcek adam, rom (az vardı bundan zaten) ve Punisher (bu da az çıktı) da yine var epeece.

Ekstradan seri derdi olmadan ve özellikle tek sayılık ve özel bisürü şey var. Slaine McRoth, Magic, Dark Knight, SinCity falan gibi. Öle işte. Hayran olmıcak mısınız bana. Olsanıza. Ehehe.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...