Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeter Artık!!

Prawler

Öne çıkan mesajlar

Müziğine şusuna busuna hiç girmiycem sadece şunu söylüycem: Bu ülkede anahaberlerde çok önemli bi haber die tarkan ın teknedeki görüntüleri gösteriliosa, flashlar patlatıldıktan sonra tarkan(yada herhangi biri) bilmem naaptı deniosa, birşeyin suyunu çıkartmamak gibi bir özelliğimiz olamaz. Bakın açın tv yi bi iki dolaşın kesin bir yerlerde tarkan yada dudusunu göreceksiniz, korkmayın, bakın...[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kermit_frog, 22 July 2003 17:17 tarihinde demiş ki:
valla bi ben dinlemedim heralde :)
ama merak ettim
indircem eheh

Yok yalnız değilsin. Bende hala dinlemiş değilim. Nasıl becerdim bilemiyorum. Şanslıyım galiba. Hemen gidip bir loto oynayayım bari. :-P[hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz

[Bu mesaj Baalzebul tarafından 22 July 2003 17:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aman sanki bi tek tarkan için mi geçerli ki bu söylediğiniz?
bizim millette "bokunu çıkarma" huyu var.
bundan bi ay önce davut denen o insan kılıklının şarkısı çalıyodu her yerde, ondan önce de çoori çoori çalıyodu. geçen yaz da hande yener çalıyodu.
her yaz böyle diil mi ki bu?
o zamanlar yazdığım bi yazıyı okudum geçenlerde, 97de de ricky martin maria çalıyomuş her yerde, yazmışım.
o diil, hepsi de birbirinden beter parçalar. al birini vur ötekine!

[Bu mesaj Emaleth tarafından 22 July 2003 17:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala dinlemedim. Mümkünse dinlemeyi de düşünmüyorum. Ama geçen yaz Hande Yener dinlemekten kusacaktım. Tahmin edebiliyorum nasıl bir şey olduğunu.

Senin aşkın balondu söndüüü... Iyk.

*!Tiksinir*[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Birde ndn hep dududa dudu ya da böyle yabancı hep aynı şarkıları verirler hiç anlamam yaw baya güzel rock veya gitar tarzı şarkıları bir kere dinlemedim bu dışarılarda gemilerde veya disko misko[hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Nblden[Silver]
Vestelden[Lancelot Ivanov]
Avaturkten [William Hurt] Diye Tanırlar beni...
Sosyal ağlarda paylaş

Gitarla çalınan şarkılarda sence dudu kadar piyasa olupta milleti diskoda dans ettirecek hava var mı?
Bence Dudu Dudu gayet de iyi. Yani sonuçta piyasa şarkısı ve amacı ne? Para kazanmak... Kazandırıyo mu yapımcılara? Evet... Eh amacına ulaşmış, bize dinlemek ya da beğenmiyorsak, dinleyenlere saygı duymak düşer.

(Ha tabi "piyasa" TR müziğinin yüz karası vahim durumda olmasının bir numaralı sebebidir bana göre o ayrı. Söölemeden edemicem, Kenan Doğulu 5.5 diye bir albüm çıkardı. Röportajın birinde adam bi laf sööledi; "ben o albümü satılsın diye yapmadım" yalan dedim içimden, sonra bilmem kaç k satılacaktı buna emindik, ki öyle oldu dedi. Sonra kasedi aldım, diğer şarkılarını yeniden düzenleyerek hoş hale getirmiş abimiz. Hoş ve kaliteli hale...

Şimdi kıssadan hisse, bu adamın normal kasedi deli gibi satıyo, ama müzik değeri olarak o kadar da süper değil. Az tirajlı bi albümü var ama kaliteli... Eh bu TR gerçeğini su yüzüne çıkarıyo. İnsanlar ne dinlediklerinin farkında değiller, kalitesini anlayacak durumda hiç ama hiç değiller.)
Sosyal ağlarda paylaş

yine çare olmuyor
gerçekten ya onlardan biri olacaksınız ya da gerçekten nefret edeceksiniz ama zaman içinde bu durumu da kanıksayacaksınız

mesela ben servis le gidiyourm okula
her sabah aynı kanalda neredeyse aynı dakikalarda aynı parçalar çalıyor ve bizim güzide popçu arkadaşlarımız hiç (yetti artık değiştirelim şu kanalı) falan demeden dinliyor

ister istemez kanıksıyorsunuz ama her saat başı radyo da da aynı parça 2-3 kere çalınmaz ki ya
insaf[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

ben fazla pop muzik dinleyen birisi değilim
genelde rock,metal cart curt dinlerim.
ama şunu da herkes kabul etmeliki bu turde de çok iiler var
turkiye ozellikle son 5 yıldır bi turkucu sarkıcı olma ve boylelikle koseyi donme mevzusu bir çok gencin hayallerini hala suslmektedir
yapılan o boktan şarkılar sadece klavye ile arkadan (BBON BON DIM DIM.gibi)ile o berbat vokalden oluşuyor
sarkı sozleri deseniz tabana vurmuş
ben daha ii yazarım diosun
ben şu an pop u dinlemiyorum (1-2 tane dışında)
ama suç insanlarda. boyle boktan şeyleri alıpdinliolar ve yapımcıları bunlara yonlendiriolar
yahu alma kardeşim nese ii
bi bok yok. hayır bi melodi yok iğrenç sozler
bunları duyarken(dinlmediğimden) keşke bu turkçe olmasaydı da anlamasaydım ne dediğini diorum.
amam bakın bunu insanalara yuklaeyebilrisiniz.
ama turkiye ye deil
turkiye de de turunun en ii orneklerini sergileyenler var
ornek isterseniz yazabilrim.
ya madem bu kadar sevmiosun git burdan kaç kanadanya amerika ya kurtar kendini ama şunu bil ki eğer bu ulke ii bi yere gelirse bi daha geri donme...
Sosyal ağlarda paylaş

ya türkçe pop fln diyosunuz alah aşkına şu nedir ya
Düştük kalktık çoğu zaman geldik sonuna kadar
şartlar ne olursa olsun sevdik sonuna kadar
allah aşkına biri bunun birisine bişey ifade edebilme olasılığını söylesin bıraktım arkadan deli kadının biri
ÇABUUUUUK OLALIIIIIM AŞKIIIIIIIIIIM
diyo aynı anda 30 kişi
AYY BENİM ŞARKIM ÇALIYOOOOO!!!
ben ciddi ciddi anlayamıyorum yani...[hline]"Do not fear, my son! Awaken the dragon inside
For he may guide you, being the worlds hidden eye
Through a dark time, when mankind is bleeding within
Oh little dreamer..."
Sosyal ağlarda paylaş

Ben pop'u müzik olarak falan görmüyorum bi şarkıyı ne kadar sürede yaziolarki ?Şarkılar ile ne ifade ediyolar?Para kazanmak için yapilan bi şey(terim yok)şey işte müzik falan değil.İnsanlarda mal mal dinlio...
Tarkana gelince;adam albümüne pokunu koysa millet onu bile alir bak ne güzel kokuyo derler.Adam ne yapsa yenir...[hline]No job
No school
No money
NO PROBLEM
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar gene aynı konulara geldik :) neyse Easylistening dir bu tip muziklere artık oyle diolar.neden bu kadar düşmansınızki anlayamıyorum.. herkes kaliteli müzik dinlemek zorunda değilki.:) adam belki sevio ebru yaşar falan dinlio nedir.. ayrıca şarkı sözlerinin illada bişey anlatmasımı lazım. tam tersine bu tip şarkı sözleri basit olmalıdır. kafiyeli manasız.. işin doğası budur.. zannetmiyorumki onları besteleyelenrde derin manalar içeriolar demezler hiç.. easylistening işte.. Bence bizi rahatsız etmeli olan şey bunların devamlı insanlara dayatılması.. sorun burda.. Beni rahatsız eden tek nokta bu tip şeylerin hep topluma dayatılması ister istemez dinlemek zorunda kalmamız. işte bu gerçekten sıkıcı..
Sosyal ağlarda paylaş

abi loser waay son 2 gündür senden beklemicegim alfalr ediosun..[hline]Tailors Sux - (Anti-Tailors of OSI)

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...