Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis Sesli Kadin Vokaller

dogu

Öne çıkan mesajlar

within in sharonu solenmiş zaten bende pek severim kendisini ama benim icin bayan vokal kesinlikle DOROdur..[signature][hline]Her dişi antiöstro olarak dogar,onu ailesi veya cevresi ostrolastırır:..........

[Bu mesaj irin tarafından 01 Kasım 2005 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bende o kadının sesini sevmiyorum böyle bayanlara böğürmek yakışmıyor.
metal falan değildir ama maria carey 'in sesi çok güzel geliyor bana.[signature][hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

cardigans'ın nina persson'u vardır, candır ciğerdir. hayatımda daha şeker bir ses henüz duymuş değilim. gerçi şimdilerde biraz daha "kart"(hala güzel), ya yaşlandığından(20den 30a yaşlanma dediğim) ya da o kadar tatlı omak istemediğindendir.

sezen aksu var. daha fazla yorum yapmaya gerek yok.
dur gelemedi aklıma şimdi...
pis metalciler sizi
diyene bak..
[signature][hline]kaleidoscopic=Borbag
dilinizden utanmayın!
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

bedava D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın.tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı oalrak.
tarja turunen tabiki en başta
amy lee derim ama bağırmasın dorynin dediği gibi kulak tırmalıor.
tot uun 1998 aegis album solsiti ( mey olması lazım ama hatırlamıorum )

Türk olarak:
Şebnem ferah

Pop a kaçarsak
Sezen aksu
Sertab erener diyebilriim[signature][hline]Nightwish Power?? | McLaren |
Kimi Raikkonen

will be a jeolog
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dogu, 01 Kasım 2005 00:27 tarihinde demiş ki:
bu ara lacuna coil dinlemeye başladım.önceden çok evanescence dinledim.ama lacuna coil çok farklı.nigtwish ise çok ayrı bişey.bide within temptation var ki oda evanescence havasında.

bana önerebileceğiniz başka kadın vokaller var mı bu ara kafayı taktım da

(bide rock the nations'un cd'sinde yine bi kadının söyledi bir şarkı var o hangi grup bilen var mı?)

grup epica ama hatunun adını bilmiorum ve kesinlikle björk!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dogu, 01 Kasım 2005 00:27 tarihinde demiş ki:(bide rock the nations'un cd'sinde yine bi kadının söyledi bir şarkı var o hangi grup bilen var mı?)
grup Epica.
Kadin da Simone Simons, zira kiz desek daha dogru cünkü 85li hanimefendi. Ailecek hastasiyiz. Kulvarinin da sampiyonudur bence, ne bicim bi ses yahu.

Ayrica, Haggard konserinde sopranolardan birini yürütmeyi planliyorum, nasil olsa full kadro gelicekler farkedilmez yoklugu adamlar Almanya'ya dönene kadar : )[signature][hline]WoW EU - Magheridon
Penthesilea, Night Elf Priestess
Emilo, Gnome Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

burda sayılanlar dışında joan baez, beth gibbons, loreena mckennitt, lhasa, low'un vokalisti ve dark tranquillity'de gallery'de falan vokal yapan enfes bayan demek istiyorum.[signature][hline]Lopeth, 25 Ekim 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
i see kız people

Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 01 Kasım 2005 00:42 tarihinde demiş ki:
biri cıkar amy lee der şimdi:P demeden kimse soyliyim "bagırma amy kulagım acıyor plz"
nightwish guzel ben seviyorum

onun adı tarja be güzelim[signature][hline]AthleT, 25 Eylül 2005 17:55 tarihinde demiş ki:

Sisteme laf söylemek istemiyorum. Sadece kafam girsin o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ah evet cranberries+amy lee+tarja+enya(may it be,allahım bitirdi beni bu şarkı) ve avril diyeyim(bence)Türklerden ise Almora'nın vokalisti yalnız ismini bilemedim...[signature][hline]"so now, i got a granddaughter from a son who's not me own, and a daughter o' his that's not his own. ye'd think that one of us would've figured out that half the fun's makin' tha damn brats!"
Bruenor Battlehammer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gothic_Angel, 02 Kasım 2005 14:53 tarihinde demiş ki:
said:
dory, 01 Kasım 2005 00:42 tarihinde demiş ki:
biri cıkar amy lee der şimdi:P demeden kimse soyliyim "bagırma amy kulagım acıyor plz"
nightwish guzel ben seviyorum

onun adı tarja be güzelim

ciddi misin:P dikkat etmemişim de anlamıs olman gerekirdi.[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
In my thoughts thou shalt forever be
As a dear and precious remembrance...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...