Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Muthis Sesli Kadin Vokaller

dogu

Öne çıkan mesajlar

bu ara lacuna coil dinlemeye başladım.önceden çok evanescence dinledim.ama lacuna coil çok farklı.nigtwish ise çok ayrı bişey.bide within temptation var ki oda evanescence havasında.

bana önerebileceğiniz başka kadın vokaller var mı bu ara kafayı taktım da

(bide rock the nations'un cd'sinde yine bi kadının söyledi bir şarkı var o hangi grup bilen var mı?)
Sosyal ağlarda paylaş

biri cıkar amy lee der şimdi:P demeden kimse soyliyim "bagırma amy kulagım acıyor plz"
nightwish guzel ben seviyorum[signature][hline]kingpin, 08 Ağustos 2005 05:32 tarihinde demiş ki:
ben kül yutmaz eralp,yemem bunları dory hanım

Çizimlerim [Pati Albüm]
In my thoughts thou shalt forever be
As a dear and precious remembrance...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 01 Kasım 2005 00:42 tarihinde demiş ki:
biri cıkar amy lee der şimdi:P demeden kimse soyliyim "bagırma amy kulagım acıyor plz"
nightwish guzel ben seviyorum
kesınlıkle amy lee
sonra da sebo gelır bence[signature][hline]cok güçlü ama cok dıkkatlı olmak lazım
cok sewmek ama cok gerçekçı olmak lazım...
PATİCİK KIZLAR KLUBU
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dory, 01 Kasım 2005 00:42 tarihinde demiş ki:
nightwish guzel ben seviyorum

Pek Nightwish kalmadı diye biliyorum ben.
Yani Tarja Turunen var bir de vokalsiz bir Nightwish var:P[signature][hline]AthleT, 24 Ekim 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Bu adam suçlu olmasa yargılanmaz.!
Gods&Slaves
Msn Space
Sosyal ağlarda paylaş

"I don`t need Nightwish anymore." and "Remember, Tuomas, that I could leave this band at any time, giving you only one day`s warning in advance."

-I can`t simply write any more songs for you to sing.

Tuomas en güzel cevabı vermiş tarja ya.[signature][hline]Corald -- Human Mage | Pain Train |
eski Blizzard_IcedEye

[Bu mesaj Chris_Metcalf tarafından 01 Kasım 2005 02:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence Tuomas 3 kuruşluk gururunu yerlerden toparlayabilmek için "sen çıkmıyosun, biz kovuyoruz" ayağına yatmış. Nitekim kendi açık mektubunda da belirtiyor ki yapacakları albüm tarja'nın onlarla olacak son albümü olacakmış, eh o da işte kahraman ayağı yapmak istemiş.
Bence tabii.[signature][hline]AthleT, 24 Ekim 2005 13:42 tarihinde demiş ki:
Bu adam suçlu olmasa yargılanmaz.!
Gods&Slaves
Msn Space
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chris_Metcalf, 01 Kasım 2005 02:41 tarihinde demiş ki:
İlk paragraflarda söyledikleri gayet doğru bence Tuomas'ın.
Bu birazda Nightwish fanlarından kaynaklanıyor. Nightwish olarak değilde Tarja olarak görmelerinden grubu. Kaldı ki şarkıları şarkı yapan sadece vokal değil.

tabi tek bir kişinin dediğine inanarakta solememek lazım değilmi :)
toumas ole dior tarja farklı diyor. En dogrusunu kendileri bilior.[signature][hline]Nightwish Power?? | McLaren |
Kimi Raikkonen

will be a jeolog
Sosyal ağlarda paylaş

Aranızda "Dream Theater - Live Scenes From New York" izleyen varsa orda çok daha ön planda olduğunu görmüştür,Teresa Thomason adlı bir zenci vokalist var,ve onun rahibe arkadaşlarından oluşan korosuyla LaBrie'ye eşlik ettikleri bir "Spirit Carries On" var,kadın resmen sayko ya.Zenci gırtlağı derler ya.Kaç oktavdır bilmiyom.Şarkıyı tamamen değiştirmişler arkadaş.Rengarenk yapmışlar.Ben öyle ses görmedim.
Bir de Tarjanın sesini beğeniyodum ama o da ç.kü tuttu malesef.Bakalım sonu nolacak.[signature][hline]Öz Hakiki Portnoy :-D
Bu benim için küçük ama hayvanlık içün büyük bir space.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...