Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silinen İtemi Olan Varmı?

DreamTurk

Öne çıkan mesajlar

1304 ciktiktan sonra Dupe Wipe yapilacak ve 1304 ile kulagima gelen keskin bir fisiltiya gore +3 unique takilar silinecek. yani artik +3 ROL +3 ROC , Elf Belt +3 vs. vs. olmayacak. Su anda beklemelerinin ve tartismalarinin ana sebebi bu. Ciddi bir ic savas halindeler .Ama sagduyunun kazanacagini umuyorum . Silinsinler hatta +2 unique takilar dahil silinsin . Bana kimse 9 Tane ROL aldim abi +2 yaptim hikayesi ile gelmesin 9*30 = 270 gb yapar.

bekleyelim ve görelim[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RuneLaFey, 02 Kasım 2005 19:15 tarihinde demiş ki:
1304 ciktiktan sonra Dupe Wipe yapilacak ve 1304 ile kulagima gelen keskin bir fisiltiya gore +3 unique takilar silinecek. yani artik +3 ROL +3 ROC , Elf Belt +3 vs. vs. olmayacak. Su anda beklemelerinin ve tartismalarinin ana sebebi bu. Ciddi bir ic savas halindeler .Ama sagduyunun kazanacagini umuyorum . Silinsinler hatta +2 unique takilar dahil silinsin . Bana kimse 9 Tane ROL aldim abi +2 yaptim hikayesi ile gelmesin 9*30 = 270 gb yapar.

bekleyelim ve görelim
[signature][hline]

1 katılıyorum ama hayvanlar paso gb dupeleyip almıştır yaparlar beklenir walla 270gb nedirki onlar için :D

-aga asist oyundamı?
-yok şuan
-clan için sormuştum
-clan full :(
-kurucu abim nasıl olsa atar birini

:hrr: :hrr: :hrr:

[Bu mesaj Arxchill tarafından 02 Kasım 2005 20:57 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Arxchill tarafından 02 Kasım 2005 20:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

falla 2xrol dışında hepsi şubat yada mart dan beri bi de crimson goblin pants var o da 1 dupe wipe yedi rollerde forzaesesin üstünde 3~4 dupe wipe yedi 1 tanesi serverın başından beri varmış işalla bişi olmas[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / Clanless
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...