Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Str ve stam gereksinimi

Absolut1

Öne çıkan mesajlar

2XConcrete CushionQL10 buldugum an geriye sadece 16stam ve 30str kalıyordki onları ipveririm. Elinde yastık olan var mı? veya str stam veren armorı olan var mı?
Bendeki de hastalık bişeye kafayı taktım mı herkesi ruh hastası ediyorum.
Yakında ql220 implant diye ağlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Offf ya OFFF 6stam 16 str bulamadım. Yenildim ama pes etmedim.
İlk olarak kendimce bir hesap yapıp skill çok yükselmeden stam ve strye ip verdim. Daha sonra bi doc bulup 80treatment yaptırıp str stam implantlarımı giydim 12şer expertisede yaptım. Burdan güzel bir 110 skill aldım ikisinede. Sırada IC Ess.Behe ve Muscle bosster vardı. Şansıma yüksel lvl enf bulamadım bi süre daha sonra bir anda enf ve doc buldum ve ess befe yerine bir düşüğünü yaptırabildim anca. Docda IC yapınca geriye bir tek MA buff kalıyordu ama bir türlü o tür nano kullanan MA bulamadım en sonunda bi tanesi tabi yaparım dedi ve beklemeye başladım ama 30 saniye sonra adam sende bunun daha iyisi varmış diyince HASSS dedim. Ve baya bi süre umutla milletten nano kastım ama nafile. Bu arada 2 elimde birer tane +8str stam yastık var unutmamk lazım. Tam o sırada başka bi tempest bana nova idillon vermeyi teklif etti 4 parça allaaahh dedim. Ama sadece 1i 100den büyük o yüzden 9str stam alabildim novalardan. Bütün bunların üzerine geriye hala 16str 6 stam kaldı. 3 parça boş nova takabileceğim yerim mevcut. Yani ql 100 üzeri olsalar 9 str stam daha geldi desek geriye hala 7 str eksik. delirdim kudurdum ama olmadı. Bi ara biri carbon holster diye bişi teklif etti ama ql200 olanı 14 str verip kola takılıyordu yani bana uyardı dicemki 801 agility istedi nankör :(
İşte dün bütün gece bunları yaptım ama eğer baştan gidip paşa paşa 1 lvl almış olsam en sonunda 7 str verir yeni back armorumu giyerdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence önce helpbot tan Over equip olma sınırına bi bak... bu kadar kastıktan sonra zaten belli bi miktar buff almadan giyemiyceksen ve bu işi bi armor için yaptığınıda düşünürsen pek bi anlamı kalmayabilir... ve bu kadar çok ability buff ıyla ve itemıyla giydiğin armor muhtemelen de OE olucaktır ne yazıkki...[hline] I'm not a man of too many faces...
The mask I wear is one...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...