Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::LAG:: ve Lord Ares e Ne Oldu?

leroy

Öne çıkan mesajlar

said:
Marl0_on, 02 Kasım 2005 03:17 tarihinde demiş ki:
eet ii adama denk gelse kalırdıda AresTides gm ken aldıydı sanırım ki onu kendi clanından bi adamının şikayetiyle banlar AresTides gibi biri Fear clanını hatırlayan hatırlar mod3m_ denen türk düşmanı herifin clan ı arestides in filam arkaşı şimdiki fest0 gibin bişey çekemediğini banlıo

o mod3m_ ile turk IP'lerine ban atildigi zaman IRC'de bayagi konusmustum. Cok agir yapmisti. Herifi #knightonline'de @ op yapmislardi. Turkle konusunda devamli atip tutuyordu.[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Kasım 2005 03:22 tarihinde demiş ki:
tw1sm denen arkadaş bütün topiclere hmmm yazarak balon patlatıyor sanırım. Gereksiz bir çaba gibi geldi bana.

birakmak lazim kendi halinde takilsin .. sonra daral gelir ilgi görmeyince gider yatar abisi :D

ciddiye almamak lazim[signature][hline]Our evil is inherited from our innocence
Sosyal ağlarda paylaş

eet o gün dedim ki mirc de konuşurken bu serverın tek bi sorunu var mod3m_ bunu banlasak herşey çözülcek ki adamın bana nasıl bi kin duyduğunu annadım adam aylar önce olmuş bi lure olayım vardı arkadaşlara sinirlenmiştim apostle a lamentationm çekmiştim 4 tane gitti bunu hatırladı sonra bende ona bize obo da yaptığı ks yi hatırlattım sustu başkasına dalaşmaya başladı[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / Clanless
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
leroy, 02 Kasım 2005 02:30 tarihinde demiş ki:
bu soruya cvp verebılmek ıcın cook eskı bı oyuncu olup aresde ıı bı gecmıshe sahıp olmak lzm galiba belkıde sadece bılınc iso ujio forrazzı burıal murtaza derq ve x00t cvp verebılır?
Lort mozart.bobert we polifonik_osduruqu da saybilirler onlar
Sosyal ağlarda paylaş

forumlardan demek istedi ve saydılarının içinden bu forumda olanında cvp verebilceeni sanmıorum bizim konuştuğumuz zmnlar cz de adam kesince ismin bile geçimiodu[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu oyunda o kadar eski deilim..Ama pfil ve gamblet i biliyorum.. Garoof bi ara humandı sanırım.. Hatta ben VW'yle bi kere cz de ona ks yapmıştım hiç unutmam bana "zzzz" demişti.Sonra orc oldu.F9devil yani Alex bu adam 21 yaşında şu anda askerde.. Eski nicki F12 die biliyorum sonra ncs ler çıkınca nickini F9devil yaptı..Bilmiyorum dorumu biliyorum yanlış mı ... Dediğim gibi ben oyunun eskilerinden deilim. Aydınlatırsanız sevinirim...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 02 Kasım 2005 03:43 tarihinde demiş ki:
Ben bu oyunda o kadar eski deilim..Ama pfil ve gamblet i biliyorum.. Garoof bi ara humandı sanırım.. Hatta ben VW'yle bi kere cz de ona ks yapmıştım hiç unutmam bana "zzzz" demişti.Sonra orc oldu.F9devil yani Alex bu adam 21 yaşında şu anda askerde.. Eski nicki F12 die biliyorum sonra ncs ler çıkınca nickini F9devil yaptı..Bilmiyorum dorumu biliyorum yanlış mı ... Dediğim gibi ben oyunun eskilerinden deilim. Aydınlatırsanız sevinirim...
f9devil hep f9devil di humanların spawn olduğu yerde çıktıydı cardinallerde ttaaa ne zmn kafasnda püskülüyle[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

said:
VW__, 02 Kasım 2005 03:47 tarihinde demiş ki:
İşte gamblet ve F12 (f9devil)'in eslant'ta bi harpy party sinden bir SS....
[spo1=Gamblet ve F9devil in eslant][/spo]
falla bilemiorumda bu serverın başlarında humanlar cardinallerde spawn olurken bizim dibimizde spawn olup 2 arktık ikimizide kesen warrior ın adı F9devil di[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

Marlon ben F9devil'in önceden F12 oldunu bilmiyordum. Bu gece kendisinden örendim ve doru oldunu kendi nickinin önceden F12 oldunu ncs ler çıkınca nickini F9devil olarak deiştirdiğini söledi..[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

Peki pfil e ne oldu ?
Eski sahibi charı ebay aracılığıyla sattını biliyorum. Sonra yeni sahibi aldı 1-2 ay oynadı daha da oyunda göremedim kendisini...[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Marl0_on, 02 Kasım 2005 03:58 tarihinde demiş ki:
alchemical filam da pfille aynı anda kayboldu belki ben görmiorum da bu staff damageler buglı olduğu ara biraz gördğm sonra kayboldular

Alchemical sorcerer hala yuber'de yuber oynuyo onla.. Okulum var felan diyordu sonra daha gelmedi oyuna. Yuber'in kendi charıyla oynayan arkadaşı ben tanımıyorum..Onu bilinc bilir ona sorarsanız daha sağlıklı bilgi verir size..[signature][hline]Nick: Synergenx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...