Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::LAG:: ve Lord Ares e Ne Oldu?

leroy

Öne çıkan mesajlar

lord_ares in charı MICHALLE mi ne öle bişi olduydu o kendine sin aldı clan kurdu grade 1 oldu clanın ismide pek aklımda deil sonra daıldı gitti ::lag:: ı bilemicem ama warrior du diye hatırlıom[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / Clanless
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

::LAG:: yani wonee , oyunu bıraktı charı en son yuberde idi eger su an ki ismini merak ediyosan ismi :Shogun: , lord ares te
başka chara geçti , önce cardinai ( rival tm clan baskanı ) sonra yani su anki hali ::MAYHEM:: olarak oynuyor Sacred clanında...[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

lordares name change yapmıştı marlonun dediği gibi bobertle kısa bir süre takıldı michael olarak sonra bıraktı sanırım. :::lag::: ise zaten eski wonee'dir bilenler bilir serverin en kral adamlarından. serverde daha lvl 60 yok iken 65 olan adam. O sonradan ismini ::shogun :: olarak tekrar değiştirdi. Lvl 67 de duruyor o char. Halen çok nadir olsa da girip oynuyor. Bazen yuber bazen de kibal girip o charla oynar. Arkadaş amerikanın işsiz fakirlerindendi, en son konuştuğumuzda iş buldum, bulacam diyordu. Bulduysa oynamaz. Ama wonee kasmayı bırakmayıp normal oynuyor olsaydı şu an rahat 75-76 lvl idi. Çünkü düşünün ben lvl 45 iken adam 65 idi...[signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Server: Ares
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

ehh be ne adamlar kastı kastı kayboldu gitti
47 vardı en çok korktuğum assasin 1 vuruşta yiyodu TheRob KnifenNewbie lordmotecchio ki lord mozart onun kardeşi sanırım lord_mozartta eski lordmontecchio olduğu sölenio mozart a sordum bi kaç kere kaçamak cvp verdiydi

aa bak aklıma lord montecchio diyince aklıma bi olay geldi server da daha power up filam yok lord.. gitti lamiros a daldı yattı bende uzaktan bakıom completeli mage gitti expleri diye bi anda ayaklandıydı noluoz dediydim bi iki haftaya kalmadı power up store açıldı respawnlar filam[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

gambıt, pfill,f9devil, alchemical, aklıma gelen dıerlerı belkı dah acok cıkıcak da işte dusunmek eskı ss lere bakma k lzm

upps hatırladım ılk +8/80 shardlı char: darvinism :)

bunlar asıl sahıplerı ıle gıttıler ama bazı ları hala duruo da gercek sahıplerı oynamıomus :)

efsaneydı eskı ares bea cok ııydı

oyun acılsın clandansorıım lorda acıkcası orc tarafında o kdr eskı deılım pek ısım sayamıorum o yuzden ama air0r vardı town un kurucusu SS human olunca ona kalmıstı town o yok galıba artık?

[Bu mesaj leroy tarafından 02 Kasım 2005 02:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yaw azmı 2 3 kişi apos dönerdik :::lag::: ile hatırlayınca içim gittti :P ahh eski ares günleri.. o zamanlar 62 ye kasıyodu..[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 7xxxx
Server : B
Clan: THEONE
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^
Sosyal ağlarda paylaş

ahahha air0r light resistsiz rogue elimde +6 bone staff vardı onla bile stun yiyodu benden[signature][hline]Lvl:62 / 61

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 02 Kasım 2005 02:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her zaman söylediğim şeyi söylüyorum yine. Power up ve onunla gelen scroller oyunun adaletini ve dengesini bozdu. Düşünün buffer çok güzide bir kurumken şu an kimsenin kullanmadığı bir char oldu. Yada mageler artık swift almadan kendi farminglerini yapıyorlar. Ya da warriorlar wolfe gerek duymuyorlar. Düşünün tp scrol diye bir scrol var ki oyunun adeletinin ta ortasına eden. Takım oyunu öldü oyundaki. Düşünsenize scroller olmasa bu kadar debuffer olabilirmiydi piyasada? İmkansız. Asasinler bu kadar npyi nasıl kastılar? Tabi ki scroller sayesinde. Bir düşünelim scroler olmasa tek solo çıkabilecek sınıf hangisidir? Tabi ki battle bufferler. Ama şimdi pianada ya da brethe lvl kasmaya yarıyorlar. Şahsen ben czde bile buffer kullanmıyorum exp kasarken, çünkü exp spotları sayısı milyona gelen debufferler yüzünden sürekli tehtid altında. Yani uzun lafın kısası: Scrol çıktı mertlik bozuldu..[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

ben lvl 45 yoktum elımde 1 kukry 1 de sb vardı a2 de aptral aptal gezıodum . bırden bı ınvıte geldı bı gırdım: lag, any, nefalat, garoff ve adını sayamadığım ama o zmn benm ıcın bakamsı gormesı bıl efsane charlardı yaklasık yarım saat durmustuk aposda ve ben %50 fln almıstım sorra 2-3 gun bekledım gelırler dıe ama bı daha gelmedıler bende o lvl de kaldım meğer lag ısım deıstırmıs :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Kasım 2005 02:54 tarihinde demiş ki:
Her zaman söylediğim şeyi söylüyorum yine. Power up ve onunla gelen scroller oyunun adaletini ve dengesini bozdu. Düşünün buffer çok güzide bir kurumken şu an kimsenin kullanmadığı bir char oldu. Yada mageler artık swift almadan kendi farminglerini yapıyorlar. Ya da warriorlar wolfe gerek duymuyorlar. Düşünün tp scrol diye bir scrol var ki oyunun adeletinin ta ortasına eden. Takım oyunu öldü oyundaki. Düşünsenize scroller olmasa bu kadar debuffer olabilirmiydi piyasada? İmkansız. Asasinler bu kadar npyi nasıl kastılar? Tabi ki scroller sayesinde. Bir düşünelim scroler olmasa tek solo çıkabilecek sınıf hangisidir? Tabi ki battle bufferler. Ama şimdi pianada ya da brethe lvl kasmaya yarıyorlar. Şahsen ben czde bile buffer kullanmıyorum exp kasarken, çünkü exp spotları sayısı milyona gelen debufferler yüzünden sürekli tehtid altında. Yani uzun lafın kısası: Scrol çıktı mertlik bozuldu..
haklısın bu power up a para döküp kral olan adamlar var (greyhawk günde 2 şer name change bi merchant dolusu scroll koyuyodu yani düşünün)...[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

darwinism tamamen son dakikada uydurduğu bir ismdi onun. Gerçek ve meşhur adı nil8er (tam hatırlayamadım şimdi ni8er falan da olabilir). O şahısın elindeki shard 8 değil mirage 8 di. İlk pembe bıçaktı serverdeki. O arkadaş serverde ilk dupeyi keşfedenlerdendi. Ama o zamanlar scrol dupe gibi bir şey vardı, sormuştum ama söylememişti nasıl yaptığını. Sadece scroller dupeleniyordu. Adam dupelediği 9999 bus sayesinde upgradelerini beleşe getiriyordu. O dönem bütün meşhurlar banlandı ve o da sonunun geldiğini anlayınca charı satıp kaçtı. O dönemde anvilin yanında arasıra tipler türer ve 1200 bus 750 bes satarlardı. Yarı fiyatına! Onlara yat kalk dua ediyorum. Tüm paramla hepsini çeker ve satardım, bugünlere onlar sayesinde geldim valla:D[signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

nil8r die hatırlıorum ama bende emin deilim The_Rasmus vardı söliip duruodu baksana nerden bulmuş +8 var elinde filam die[signature][hline]Lvl:62 / 61

[Bu mesaj Marl0_on tarafından 02 Kasım 2005 03:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

iide ben uzun sure darvınısm ı gormustum oyunda ve dıer ısmı gercekten ılkkez duydum. belkıde mırage dı doğru bnm ıcın yanması yetıordu o zmn:) gozumuzde ılah olan tam_tam da o zmn shard5 ıle mırage 6 vardı onda yann sılah vardı . o dupe geyıgını duymustum gambıt ve bu eleman saatlerı bulup muhtesem dupeler yapmıslar gambıt suan o yuzden yokmus dendı ama sadece soylentı ıste (belkı de bı hatun solemıstır:) )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bilinc, 02 Kasım 2005 03:00 tarihinde demiş ki:
darwinism tamamen son dakikada uydurduğu bir ismdi onun. Gerçek ve meşhur adı nil8er (tam hatırlayamadım şimdi ni8er falan da olabilir). O şahısın elindeki shard 8 değil mirage 8 di. İlk pembe bıçaktı serverdeki. O arkadaş serverde ilk dupeyi keşfedenlerdendi. Ama o zamanlar scrol dupe gibi bir şey vardı, sormuştum ama söylememişti nasıl yaptığını. Sadece scroller dupeleniyordu. Adam dupelediği 9999 bus sayesinde upgradelerini beleşe getiriyordu. O dönem bütün meşhurlar banlandı ve o da sonunun geldiğini anlayınca charı satıp kaçtı. O dönemde anvilin yanında arasıra tipler türer ve 1200 bus 750 bes satarlardı. Yarı fiyatına! Onlara yat kalk dua ediyorum. Tüm paramla hepsini çeker ve satardım, bugünlere onlar sayesinde geldim valla:D

aynen oyunun dönüm noktası olmuştu benim için o bus bes satanlar
:tebrikz:[signature][hline]
DarkLinG
Level : 6x
Class : Shadow Knight
Np : 7xxxx
Server : B
Clan: THEONE
ID SOFTWARE 'E KAPAKKK OLSUN!!!
http://img323.imageshack.us/img323/5166/kapaaaaaaaak7gg.jpg

http://img453.imageshack.us/img453/9536/kapaaaaaaaak25lc.jpg
^^ANLAMAYANA BU^^
Sosyal ağlarda paylaş

ahahhaha o gambit yokmu mal herif archer di npsini çok ii kasıodu sin oldu benim üstümde +6 crimson set helmet dd ve robe +6 complete iken bu adam beni kesemiodu ya bi sin önce r ye basar sonra skill e vurur en azından bu doru slide spike slide trust minor minor pot minor slide cut slide slide slide...
bi de pyschosexy onun kanka immortalsoulsun 2 sin i gambit bi adamı kesemeyince hmn pychosexy arkadan beliriodu yardıma[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

pychosexy ise kendi zalaklığına banlandı. Serverde daha +8 shard 1-2 taneyken arkadaş gidip ebayden +9 shard aldı. zaten gmlerde o shardı kim alacak diye bekliyordu. Hooop ban:
+9 ILLEGAL ITEM![signature][hline]Class: Rogue/Archer
Sosyal ağlarda paylaş

eet ii adama denk gelse kalırdıda AresTides gm ken aldıydı sanırım ki onu kendi clanından bi adamının şikayetiyle banlar AresTides gibi biri Fear clanını hatırlayan hatırlar mod3m_ denen türk düşmanı herifin clan ı arestides in filam arkaşı şimdiki fest0 gibin bişey çekemediğini banlıo[signature][hline]Lvl:62 / 61
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...