Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evet... Server kapanmıştır arkadaşlar..

VW__

Öne çıkan mesajlar

Efet arkadaşlar server kapandı ve oyun düpe taramasından geçirilecek.. Yarın sabah saat 11-12 gibi açılacağı yazıyodu sitede... Bekleyelim görelim kimin ne kaybı olcak anlarız ....[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

Dc olduk ama karakter asılı kaldı. Umarım bir arıza çıkarmazlar. Tüm serverlere hayırlı olsun diyelim...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

ewet 12 dedılerdı Turkıye saatıyle ama saatlerın gerı alıdıgını unuttuk bız..yanı 11 de kapancakdı ehuehu askıda kaldık bakalım nolcak hayırlısı hade tum ke cıelre bugun tatlı ruyalar.. ıyı bı uyku cekın yarın (tabı acarlarsa) mesai bızı beklıyor gene..[signature][hline]ares
lvl 64 prıest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Necro, 01 Kasım 2005 22:59 tarihinde demiş ki:
pff silenecek hiç bir şeyim yok nasıl olsa
gob. chitin hariç ehmm silerlersee wtf?
off centrixx ( ersin abi nie kızdın yine yA?! )

LOL! neye kızdım ben ?
Benim bi raptor +7 var sadece adam gibi item olan.. O silinirse oyunu bırakmayı düşünüyorum... Üzerimde bi tek ii item o sadece :([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

polı sen yakında bayagı lvl dusceksın haberın olsun.. sılsınler tabe dupelerı sonzamnlarda artık para mara kalmadıgı ıcın hıc bısey almadım +9 larım var onnarıda kendım cıkardım ..varım yogum bı enıon bow bakalım oda nolcakk.. hade hayırlısı..[signature][hline]ares
lvl 64 prıest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TaLkative, 01 Kasım 2005 23:02 tarihinde demiş ki:
zauzhzhauzhazahzuah
:D
Poli sana borcumu vericektim Parayıda 0 LArlar şimdi :P

Ne zamn açıLır biLen varmı ?

haha o borç yalan oldu :Den son gs_bozi ye de 10m verdim:Dooo moradslayersa bakmıyo bu ujio..ujiooo duy bu fakirleri:D

talkative cim 10 saat civarı sürücekmiş bakım.:D[signature][hline]server:Ares
Level 62 %1 (Daha düşer bu artmaz xD)
Elemental lord
Np:65k+
Clan:bugs_bunny nerdesin amk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...