Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evet... Server kapanmıştır arkadaşlar..

VW__

Öne çıkan mesajlar

said:
darksea, 01 Kasım 2005 23:15 tarihinde demiş ki:
ya aga yarın acılır dıyorsunuz ama bence 30 dakkaya kalmas acılır ko da da görduk cok dupe temıslıgını bu kadar cok surmedı surmesde ... dıes serverlarındakıler dıkkatlı olun aranısda 2 tane gm dolasıyor :P

bazen böyle uzun süren bakımlar var ve arkasındanda hep patch gelir.[signature][hline] Jayna
Sosyal ağlarda paylaş

e polıfonık nabım herkes mage olmayı bırakdı artık benım kıde ole duruyo tum ıtemelerı tam yanı ama oynuyasım gelmıyor prıestım 64 oldu bı 65 olsa ozamn bakcez artı kpk nasıl fılan 1vs1 olarak ama oda ımkansız gıbı gozukuyor bu kadar human olan bı cz de ne yapabılcezkı??[signature][hline]ares
lvl 64 prıest
Sosyal ağlarda paylaş

Bakalım yarın saat 12 ye kadar bu post kaç sayfa olucak.
Ben en az 20 diyorum.

Ayrıca ciddi ciddi dupe wipe yapılırsa , ondan sonra silinenlerle ilgili postta en az 40 sayfaya ulaşır . Umarım o posta çok çokkkkkk kısa bir mesaja atarım. Herkeze iyi şanslar.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:158.xxx
Sosyal ağlarda paylaş

walla benim barbar moradonda don gömlek beklio para da yok kız kardeşi war Demise onu geliştirioz resser yapcas,benim barbarın kardeşine yan gözle bakmayın oyar şerefsizim:D[signature][hline]Name:Imaginary
Job:Blade Master
Nation:El Morad
Clan:Knights
Server:Ares 1-2-3
Lvl:6x

[Bu mesaj demise666 tarafından 01 Kasım 2005 23:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben inanmıyorum abicim düpe itemlerin tamamını silceklerini... Gm gene adil davranamayacak bu konuda... drop itemlerin sayısına göre itemleri silecekler.. Ve az önce arkadaşın belirttiği gibi kurunun yanında yaşlarda yanacak :([signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Nation: El Morad
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

kimse korkmasın neden?¿ becuase korkunun düpe wipeye faydası yokkkkk uahuahuaha[signature][hline]Nick:Nix_
Lvl :61 Blade Master
Clan:şu an yok bug var
Server: Beramus
Np:33xxx[b](Düpe nedeni ile kapalıyız)

"Yüreğin kendi mantığı vardır, mantığın ise bundan haberi yoktur"[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Düpe itemlerin silineceği ve yeni upgrade le düpe yapılamayacağı hakkında açıklama yapıldı sitede.. Düpe yapılamayabilir ancak gerçekten düpe itemlerin silineceği konusunda bence yalan sölüyo... Ya arkadaşlar bi düşünün ya bu oyunda 1000 lerce insan var.. hangisinde düpe item hangisinde drop item oldunu nerden bulacak GM? Serverdaki drop item sayısına göre silecekler itemleri olay bu...[signature][hline]Nick: Synergenx
Lvl : 6x
Np: 3xxxx
Clan: w00tabulos
Job: Blade Master
Baş düşman : NYchris
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...