Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaş arıyorum, orc warrior um çok yakışıklıyım

Informer

Öne çıkan mesajlar

said:
Seydo2, 28 Ekim 2005 23:31 tarihinde demiş ki:
Informer kullanmadığn acc. war mı?

içinde adam olmasa da olur.ya da lvl 5-10 arası flan :)

en iisi dilenerek account bulmak ben beceremiom açmayı.

zhuahahah

eski bi acc var bende ama üstündeki tüm acc ler lvl 0 yazıyo ve unknown class diyor ares dışında bir server da oynicaksan vereyim id ve şifreyi özelden[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seydo2, 29 Ekim 2005 00:09 tarihinde demiş ki:
Ben bişi daha belirteyim.forum da arada poarazit gibi çıkıom hep ama.Ben orcları hiç sevmem.tip olarakta şehirlerinide oyun anlayışlarınıda ama ama Informer insandan dönme olduğu içn bu forumu meşgul ediom yoksa benim orc larla işimn olmas

lem su cocukla benıde tanıstır ben fordcuyumdur :D:D:D:D

:) :D
[signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:7xxx
clan:camel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Seydo2, 29 Ekim 2005 00:09 tarihinde demiş ki:
Ben bişi daha belirteyim.forum da arada poarazit gibi çıkıom hep ama.Ben orcları hiç sevmem.tip olarakta şehirlerinide oyun anlayışlarınıda ama ama Informer insandan dönme olduğu içn bu forumu meşgul ediom yoksa benim orc larla işimn olmas

:) :D

eski sakalli uzun saçlı halimi hatırlattın bana:D[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

exca talkative i biraz daha üzersek çocuk içine kapanıp 65 falan olcak biz en iisi kötüleyelim, talkative senden 65 olmaz biliyorum, can bu arada sana burayı zorla oku dien yok , git moradonda aoe worm takıl +8 stiletto falan yolunu bulursun kendi çapında hadi ben reaper kesiyom işlerim var...[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 70 mage lerin ne kadar güzel oldunu anlatmaya çalışıyorumda anlamıyo kalın kafalı herif , 61 level mage leri kagıt gibi kesiyorum benim kagıt gibi kestiklerimi assasinler kimbilir napar , 70 lvl bi mage e dalıyorum bu warrior mu diyorum, anladınmı barışçık ? townda cure pls die baarma göz zevkimi bozuyon[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...