Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaş arıyorum, orc warrior um çok yakışıklıyım

Informer

Öne çıkan mesajlar

Informer ya tamam charına çok güzel bi kız bulamayız belki ama bak sadece sarışını yok :D bunun esmeri war kızlı war ha buldum sana göre,bi kızl bulmak lazım tabi onu görüp czde çizmek yerine aşık ollman lazım. Bakalım o da sana sewgisini judgement ile mi yoksa nowa atarak mı belirtir gerçi anlamam orclar nasıl iletir duygularını :D (scream,sword,sword,..........)[signature][hline]Server : Diez
Nick : DEWIL_MAC_CRY
Clan : LasomrA
Job : Blade Master
Lvl : 6x
np : en son 27k
Sosyal ağlarda paylaş

DEWIL ,sen düşün işte sende benim gibi warrior sun , siz barbarlar biz arch tuarek ler hep toplumdan itilmiş tiplerizdir , dış görünüşümüz hayvani ve korkutucu durdugu için , toplum bizi hep dışladı boyle karlı yerlerde ormanlarda dağlarda takıldık master olduk hep , ne zaman boss çıksa herkes birden arkadaşımız oluverdi, ahh ahh eskiler olmaz bu müslüm açacam dayanamıyorum .....[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior

[Bu mesaj Informer tarafından 28 Ekim 2005 01:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 28 Ekim 2005 01:01 tarihinde demiş ki:
DEWIL ,sen düşün işte sende benim gibi warrior sun , siz barbarlar biz arch tuarek ler hep toplumdan itilmiş tiplerizdir , dış görünüşümüz hayvani ve korkutucu durdugu için , toplum bizi hep dışladı boyle karlı yerlerde ormanlarda dağlarda takıldık master olduk hep , ne zaman boss çıksa herkes birden arkadaşımız oluverdi, ahh ahh eskiler olmaz bu müslüm açacam dayanamıyorum .....

ahh ahhh bende az çekmedim be kardeş halada çekiyorum nerde bos orda kanka hep böle nerde dm orda tanıdım tanıdığım priestlerin hepsini hep böle hayat barbarlara çektiriyo insan olsun orc olsun..... ac anasını satayım aç müslümü :D
Sosyal ağlarda paylaş

bilmemi , oda shok sheker di cidden ama server farki var ordan buraya transferde zor bea anlicaan daha fazala yaram desilmeden bitirelim bu konuyu, area masters lock this topic please i am feeling sooooooooo baaaaad :(:(:(:([signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...