Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arkadaş arıyorum, orc warrior um çok yakışıklıyım

Informer

Öne çıkan mesajlar

salla ya olm human female magelerde ish yok artik benim favorim shelli human female priest xD gerci shelli priest olmak = mallik ama ne biliim gönül bu akada b*kada
asadasadadasa[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Ruh Hali: Walking on Clouds (H)
Sosyal ağlarda paylaş

5 ay oluyo kanka , sen banlandıktan 1 ay sonra falan galiba , bu arada banını açtır bi şekildede gel geri , +3 +5 unique yapıp dupe yiyenler bile unbanned oldu senin char kaldı bi , ki senin zamaninda + lı unique lerde yoktu[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

yok be kanka maximum 61 oluyolar ondan sonra yarım expi görünce bırkayolar exp kasmayı öylede kalıyolar , rankingtede gördügüm kadarıyla 61 lvl olan oyunda 500 ü geçik kişi vardı yanlış hatırlamıyosam[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

eyw :D , abi orc warrior daha güzel duruyo human barbar dan , bunu artık tartışmaya gerek yok , ama şöyle bi durum var , cloud , arnitsos tipten manken wariror lar yakışıklı duruyo bunu reddedemem..[signature][hline]Name: ::Informer::
Sosyal ağlarda paylaş

önceleri güzelrdim böyle dandik montajlara da artık fısss[signature][hline]MyDyingBride, 23 Ekim 2005 18:53 tarihinde bana demiş ki:
angelina jolie nin dudaklari vede kendisinin sexyligi o hatun aglamasada sana bi bakis atsa realden kafayi yer kosturarak atarsin kendini kopruden assa "hayatta artik hic bir derdim yok yasamimin zirvesindeyken öleyim" dierekten :P
Garbage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...