Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anlayamadım

Salieri

Öne çıkan mesajlar

nedir hocam bu içimde bir ürperti bile olmadı sabahın bir vaktinde bozuk gözlerime kız güzel bile gözüktü :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 03 August 2003 04:25 tarihinde demiş ki:
mesela ben... yaşlı bnaşlı adamım kalbim vay zartım var zurtum vartansiyonvar.. varoğlu var ...koyim[hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart

dedem benşim bea...

Lan kalpten öldürcekmisiniz bea![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 03 August 2003 05:50 tarihinde demiş ki:
nedir hocam bu içimde bir ürperti bile olmadı sabahın bir vaktinde bozuk gözlerime kız güzel bile gözüktü :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

ayarlayalım sana ya bu kadar beğendiysen :D
Sosyal ağlarda paylaş

ehue dumur oldum gercekten bıldıgım halde kızın cıkacagını da ıkıncı resım cok guzel ben de ona hasta oldum banada onu ayarlayın istiyom istiyom banane istiyom iste gostermeseydiniz :D[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...