Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskiden Bir Oyun Vardı Adı Neydi...

Eldarduil

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar eski bir strateji oyunu idi.mouseumuz ayaklarınla mıknatıs tutan bir kuştu. bir tanede makina wardı parça üretiyordu bu parçaları kuşumuzun mıknatısı sayesinde birleştirip tank yapıoduk sonra düşmana yolluyoduk. Neydi adı bunun :([signature][hline]:rock: Kings Of Metal :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben de oynamıştım ksura bakma ben de hatırlamıyorum :D

ben de ek olarak bi oyun sorucam..

Uçan adacıkların olduğu bi dünyada sizin bir uçan kara parçanız var.Ada yani; buna motor yönlendrici şeyler falan takabiliyosunuz, ön tarafına demi dikenler falan takıyosunuz, sonra kullanıp öbür adalara çarparak yok ediyosunuz ve gelişiyosunuz ondan sora.Ada büyüyo falan. Hatırlayan yokmu yaa bu oyunu bulup geliştirmek istiyorum online yapıp çok zevkli hale getirmek istiyorum böyle küçük bi oyuna bunları yapmak 1-2 ayı alır.Pati oyun sunucularına da atarız çok zevkli herkes oynar[signature][hline]Thief/assasin = Maximum zevk+para+keşifler... Kalplerdeki kaymak...
Sosyal ağlarda paylaş

ya bi ara bide bi oyun vardı hani böyler uzayda üstten görüyoduk onlineydı kapışıoduk sürekli 10 tane gemi vardı. hatta nbl'de baya bi kişi giriyodu neydi ya spaceli bişi ama[signature][hline]Fistan, 24 Eylül 2005 16:09 tarihinde demiş ki:
peki o zmn tüm hayvanları yavşaklaştıralım hiç vahşi hayvan kalmasın
Sosyal ağlarda paylaş

bisi sorcam bu iki oyunda iyi güzel fakat günümüzde full versiyonunu bulmak cok zor hatta imkansiz sizin verdiginiz adreslerde demo bunlarin full olarak bulabilcegim bir yer yokmu biliyorum yasak bu tür şeyler ama 1995 den kalan oyunu ne kadar arasamda bulamiyorum[signature][hline]Zopik, 23 Ekim 2005 14:14 tarihinde demiş ki: fatoş hop(photoshop)
Cintonik, 23 Ekim 2005 14:13 tarihinde demiş ki:
Orası kesin canım. Tanrıda evreni fotoşop ve 3dsmax ile yaratmış zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

cdsi bende olcaktı çok eskiden ben küçükken hediye gelmişti tabi kopyası isteyene veririm çünkü hiç oynamadım muhahaha istanbulda oturuyorum erenköy[signature][hline]Lotharin Level 5x Orc Warrior - Haumarush
Guildless(guild dağıldı ya ühüh)
BS/mining
Idrian Level 60 Human Paladin - Burning Legion
Eastern plaguelands de arcanite bar ararken 5 tane undead scourge askeri tarafından öldürüldü(yok öyle bir karakter artık yani:P)

Sosyal ağlarda paylaş

said:
MADBOY, 01 Kasım 2005 16:24 tarihinde demiş ki:
cdsi bende olcaktı çok eskiden ben küçükken hediye gelmişti tabi kopyası isteyene veririm çünkü hiç oynamadım muhahaha istanbulda oturuyorum erenköy
tanktics inmi cdsi war gerci izmirdeyim ben ama :([signature][hline]:rock: Kings Of Metal :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

yok stratosphere denen varya o nun cdsi ama bayağı toz kapmış olabilir dolabın içinde duruyo muhah[signature][hline]Lotharin Level 5x Orc Warrior - Haumarush
Guildless(guild dağıldı ya ühüh)
BS/mining
Idrian Level 60 Human Paladin - Burning Legion
Eastern plaguelands de arcanite bar ararken 5 tane undead scourge askeri tarafından öldürüldü(yok öyle bir karakter artık yani:P)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...