Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerlilerin ikilemi

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

> Efenim malum bilen bilir. Istanbul'un Bahcelievler Belediye baskani,
>
> UEFA ve Super kupayi Galatasaray kazandiginda kendi belediyesindeki bir
>
> meydana Galatasaray'in bu basarisi hatirasina bir anit yaptirmis.
>
> Gazetelerden resimlerini gormussunuzdur.
>
> Vaaay senmisin yaptiran...
>
> "Biz bunun onunden her gun nasil gececegiz",
>
> "Bu ayrimciliktir Fenerbahcemiz icin de anit yapilsin" vs. diye bazi
>
> taraftarlarin sikayet etmesi uzerine
>
> belediye baskani gitmis GS anitinin oldugu anitin yakindaki bir meydana
>
> da bu resimdeki tabelayi asmis. Simdi sikayet edenler dumur haldeymis....
>
>
> "Ulan bu tabela nasil olacak da inecek, hay keske sikayet etmeseydik,
>
> simdi o tabela paslanip yazilar okunmaz olana
>
> kadar o meydandan da gecemeyecegiz.." demisler.
>
> Yaa iste naaparsiniz hayat zor. Buna da alismak gerek yani.
>
> Nazar etme ne olur. Calis, kazan seninde anitin olur..[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Ben actigim her topicin arkasinda dururum. Istediginiz tepkiyi verebilirsiniz ama bu olay böyle yani. Resim de var yazi da. Birde bu fenerlilerin klasik baska bir geyigi var penthesileacim 6s 6s. kuyruk acısı. Hayir bir laf edecem cuk diye oturacak ama ondan sonra kavga çikacak mesajim silinecek falan bana yakişmayan şeyler bunlar.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Chemical, 25 June 2003 21:33 tarihinde hayatinin en düzgün lafini etmiş ki o da şöyle birşey:

Havaya zıplamış araca birkaç saniyelik zıplama hareketi "Uçan araç" sıfatını kazandıramadığı için air Force One adını almaz
Aracın "Uçan araç" sıfatını kazanması için uçmak için dizayn edilmiş ve yer üstündeki faaliyeti havadakinden daha fazla olmamalıdır

Sosyal ağlarda paylaş

Abi allah aşkina fenerbahçenin nesini kiskanabilirim? Fizban mantikli ol biraz ya. Mafya başkanini mi kiskanayim? En fazla stadini kiskanabilirim ki bizde yaptiriyoruz. Internetten geldi bu bana paylaşayim dedim sizinle ne var bunda?[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 28 June 2003 22:21 tarihinde demiş ki:
attığı 6 golü.

ali samiyene veda maçına gelen 2000 kişilik taraftarı yerine, 7. olduğu zaman maça gelen 30.000 kişilik taraftarını.

50.000 kişilik stadını.

parasını.

yazarlarını.

camiasını.

galatasarayı her şart altında yenişini.

şampiyon olmak için hiçbir zaman 8 ya da 14 sene beklemeyişini.[hline]Bonecrusher:
yoğurttan çıkmış ak çatal

BJK liyim ben. Ama bak feneri tarafsızca anlatayım.

1)Hazımsızdır tüm fenerbahçeliler. Kaybetmeyi kabullenmezler.
2)Dünyanın en klas futbolcularını alacak paraya sahip tek klüptür. Futbolcuyu alır, bir senede piç eder, adamın futbol hayatı söner, sonra yollar. Örneklerini biliyorsunuz.
3)Mafyayla en içli dışlı olan klüptür.
4)Lig şampiyonlukları hariç başarısı yoktur. Ama övünecek birşey hep bulurlar. Herşey bitince de fenerli olduklarına övünürler.
5)Kıskançtırlar.
6)Hemen çamur atarlar, rakiplerine zafer yaşatmazlar
7)Takım iyi gün yüzü görmediği için sürekli stress altındadırlar. Bu ailelerine ve kendi günlük hayatlarına yansır.
8)Üstteki nedenden dolayı sık sık terstirler.
9)Futboldan bahsetmek nadiren isterler. 6-0 olayı gibi zamanlarda.
10)Futbol konuşmak sık sık sinirlerini bozar.

Kimseye sataşmıyorum, lütfen kavga havasında msg atmayın. Gs Fb rekabetiyle alakası olmayan biri olarak düşüncelerimi ilettim.

Unutmadan GS nin kötü yönlerini yazayım.

1)Bir başarı elde ettiler. Ne kdar büyük olursa olsun, tek bir başarı, o klübün sürekli başarılı olduğunu göstermez. Yıllar önceki bir olayla hala övünen klup bilin ki başarısızdır.
2)Fenerle aynı şekilde rakibe sevinç yaşatmazlar. O ne ki lan biz Avrupa şampiyonu olduk gibi şak diye cevap koyarlar. İyi abi biz de lig şampiyonu olduk, ne alaka yani???
3)Asla parası yoktur galatasarayın. Uçan kuşa borcu vardır.
4)İğrenç bir teknik direktörleri var. Fatih Terim den nefret ediyorum.

FB ve GS nin ortak kötü özelliklerini de yazayım da
1)Hiçbirisi BJK li değildir.
2)Dönseler bile adam gibi BJK li olamazlar. Çünkü BJK li olmak yürek işidir.
3)Her ikisinin de renkleri cafcaflıdır. Oysa erkek adam renkli takım tutmaz...[hline]Penthesilea Caldwell in Locus
Once I had strenght but no wisdom,
Now I have wisdom but no strenght.
Sosyal ağlarda paylaş

Söylettireceksiniz zorla. biz itmiyiz ki kuyruk acımız olsun. Ayrıca fener ve beşiktaş gibi kulüplerin nedense hala 3. yildizlari yok bidi bidi ediyorlar. Avrupadan kupa getirmiş tek Türk takimi Galatasaraydir. Türk futbolunun vizyonunun gelişmesi, avrupada gerek milli takimin gerekse diger kulüplerin yolunu açan takim Galatasaraydir. Avrupada yaptigi maçlarla Türkiyeye ülke puani getiren yegane takim Galatasaraydir. Evet belki zengin değiliz ama önemli olan ne olduğumuz değil ne işleri yaptiğimizdir. Galatasaray yaptiklariyla konuşur para yedirip kendi tarafina çektiği sahte basınla değil.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

[Bu mesaj fizban tarafından 29 June 2003 14:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Görmemişin kupasi olmuş diyorsunuz ama kupasi olmayan görmemişler anca aah kupaa diye tsyd kupasini yaliyorlar dilleri 30 metre sarkmiş salyalar akitarak.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 28 June 2003 23:04 tarihinde demiş ki:
Söylettireceksiniz zorla. Ulan biz fenerliler ve beşiktaşlilar gibi itmiyiz ki kuyruk acımız olsun. Ayrıca fener ve beşiktaş gibi kulüplerin nedense hala 3. yildizlari yok bidi bidi ediyorlar. Avrupadan kupa getirmiş tek Türk takimi Galatasaraydir. Türk futbolunun vizyonunun gelişmesi, avrupada gerek milli takimin gerekse diger kulüplerin yolunu açan takim Galatasaraydir. Avrupada yaptigi maçlarla Türkiyeye ülke puani getiren yegane takim Galatasaraydir. Evet belki zengin değiliz ama önemli olan ne olduğumuz değil ne işleri yaptiğimizdir. Galatasaray yaptiklariyla konuşur para yedirip kendi tarafina çektiği sahte basınla değil.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

estel agır konu$uyorsun getırdıysenız getırdınız adam olun once alın o kupayıda...[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

gs cok guzel top oynuyor dımı sımdı gecen sene cok guzel top oynadı dımı gecmıse bakarsan bızde namaglup gıye gerıle gerle gezmemız lazım fenerlılerde bısey bulur elbet herzaman gelecege bakıcaksın fb zamanında 40 yıldır evınde yneılmeyen manchester ı yendı bu kadar uzatmamak lazım

yok kupa aldık fılan atarsın havanı 1 sene okadar daha da konu$mazsın yane bu ne ya
sımdı sen bunada kuyruk acısı dersın...[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca kım tafanına medyayı cekıyorkı

fb desen butun sorunlarını kendı yazarlarından ya$ıyor butun futbolcuların teknık adamların sonunu kendı yazarları getıroyr sonra bjk nın zaten hıc yanına cektıgını dusunmuyorum yane $ampıyon olduk olsun o kadar ıyı oynuyolar fılan dıye ama yanlı$ da dusunuyor olabılırım yane[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Ben kuyruk acisi demem. Öyle aptal ve klişe laflari kullanmanin bir esprisi yok. Ne kuyruk acisi. Ne demek kuyruk acisi. Galatasarayin getirdigi UEFA kupasi ve Süper kupa manchester i yenmek gibi bir kerelik bir başari degildir. Eger manchester i yenmek basariysa Gs uefa kupasini getirene kadar o basaridan 10 tane yaşamiştir. Evet gs belki bu sene iyi top oynamadi ama Gsnin yaptigi başarilari da daha başka yapan olmadi. Büyük başarıları bir kerede silip atamayız. Yurtça istiklal savaşını başarıydı mazide kaldi diye unutup atabiliyormuyuz? Ayrica çok merak ediyorum başarilari unutmak lazim geleceğe bakmak lazim diyenler Uefa kupasini alsalar kaç sene bik bik edip konuşacaklar?[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

GS gerçekten büyük bir başarı yakalamış ilk kez avrupanın büyük kupalarından birini almıştır

FB de gelip GS yi 6-0 lık bir skorla alaşağı etmiştir bu da doğru diyecek lafım yok

GS de iyi oyuncu kötü teknik adam vardır doğrudur yapacak birşeyim yok çünkü ben başkan değilim

FB de çok iyi oyuncular her sene geliyor gidiyor ama GS yi yenmekten başka bir işe yaramıyor malesef bu da doğrudur yine elimiizden bir şey gelmez çünkü teknik direktörü değiliz

BJK ye lafım yok adamlar adam gibi oynayıp kazanıyyorlar bir de bu başarılı formu avrupada yakalarlarsa yahey yani

erğri oturup doğru konuşalım yok onun şeyi bunu çükü armudun sapı üzümün çekirdeği demeden efendi olun, hem tebrik edin hem de üzülün

tebrik edin şçünkü başarılı üzülün çünkü ralkibinizin başarısızlığı herşeyi monoton hale getirir. yenmenin de yenilmenğinde ayrı ayrı yeri vardır kabul edin

böyler gereksiz polemiklere girmeyin gidin sizde avrupada uğraşınm didinin 0 çekmek yerine kupa getirin

avrupada 0 çektikten sonrta gelip burada GS yi 6-0 yenip ağızlarına sçtık diye de gerim gerim gerinmeyin, yada boş boş dleikanlı adam renkli takım tutmaz geyiğinede girmeyin

edebinizle spora ve sporcuya destek olun objektif olun holigan olmayın

ayrıca belediye başkanımızı da kutlarım bu uygulamadan dolayı ıumarım bu uygulama ile FB gaza gelirde kupa kazanarak Türkiye'nin namını arttırır

HER ŞEY VATAN İÇİN![hline]I know that the spades are swords of a soldier
I know that the clubs are weapons of war
I know that diamonds mean money for this art
But that's not the shape of my heart
Sosyal ağlarda paylaş

Dedigim gibi onemli olan sportif başari. Ikili maçlardaki üstünlükler birşey ifade etmez (bkz. Fb-Gs 6-0 vakası) fb gs yi 6 0 yendi fakat bu bu sene şampiyonlugunuza maloldu. Fb de Gs kompleksi oluşmuş herhalde ki bizi her yendiklerinde hobaa nasil koyduk diye 3 sene konuşuyorlar. Ben son olarak Babacum a +1 diyorum , Azmoya da katiliyorum kalbini kirdigim olduysa özür diliyorum ve susuyorum çünkü ben konuşmaya devam ettikçe daha çok kalp kiracam.[hline]Hepimiz aslında n adet yüzü olan birer prizmayız.
-Estel Anorien-

Playlist icin tiklayin

Sosyal ağlarda paylaş

ya bi dakka "geçmişle övünmek" falan lafı dolaşıyor ortada.
arkadaşım BEN GÖRDÜKLERİMLE ÖVÜNÜRÜM

ben futboldan anlamaya başladığımdan beri (10 yaşımı kabul edersek anlamaya başladığımı) yani 93-94 sezonundan beri. 6 şampiyonluk görmüşüm. fenerbahçe ve bjk de bu zamanda 2şer şampiyonluk görmüşler.
uefa kupasını görmüşüm
süper kupayı görmüşüm
şamp ligi çeyrek finalini görmüşüm.

bunlar hep gördüğüm ve yaşadığım başarılar. bunun yanında bjk'nin ve fb'nin gördüğü başarı/başarısızlıkları saymaya gerek bile yok.

ben gördüklerimle övünürüm, geçmişte olup da görmediğim şeylerle övünecek ve onlara üzülecek halim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 28 June 2003 23:04 tarihinde demiş ki:
Avrupadan kupa getirmiş tek Türk takimi Galatasaraydir.

Yalan Avrupadaki ilk kupayı Fenerbahce kazanmıstır:1962-Balkan Kupasıwww.fenerbahce.org bakabilirsiniz[hline]As a person who had discovered the reality of the life,he says:Blood never ends without the power of wisdom
Bazı cevaplar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...