Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dün Gece Batıgım Andır :)

SoulCat4

Öne çıkan mesajlar

Dün gece lufersonda pazara koydum üstümdeki chitinları falam glave ne var ne yok koydum dc oldum girmyeyi denedim cursed zone dedi hada sonra girdigimde bi baktım bir tane bile item yok çantada chitinlar glave hiç kendimi yırtmadım gm le konuşam diye premium yok çünkü :)[signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

hEe Onları Ben Aldımda AceleDen parayı veremedim sen Yaz ben biaRa öderim nolcaq :) Şaka biyana Geçimş olsun bende De aynısı Oldu Ama Tam Tersi AnvilDe Chitin Shell UpgRade Ediyordum Yaktım +3 hayatım Kaydı bi An Dc oldum Girdim çıktım Aaa Chitin Shell Yanmamış Bende +3 olarak Kulanmak iyidiR salla dedim mauha :P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

bunuda buraya yazıyorum kızmayın kirlik yaratmamak için aynı başıya yazdıyorum salı günün bütün serverların kapanacağı ve dupe itemlerin hepsinin silineceği söylendi dün gm ler tarafından aslı astarı varmıdır acaba bunu ne dersiniz böyle bişi olursa çok sevirim ben yaw artık pazarlar ucuzlar belki biraz özellikle x uçtu bu aralar trinalar falam 400 500 m kadar vurdu ama düşüte bu aralarda :)[signature][hline]BEYAZ PATİLER
Sosyal ağlarda paylaş

meuheuhe bi aralar sabaha karşı çok server restart oluodu bende char ı afk merchantta bırakıodum diodum nie satılmıo bu itemlar filam derken ark her gün nerden buluyon aynı itemları dediydi xD o almış bişiler bi gün önce restart yiyince yine satmamış gibin başa[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / peru clanındayım o_0
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...