Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çarım hack yedi yeni çar açtım ama enterasan bş olay oldu!

l_Sarsie_l

Öne çıkan mesajlar

said:
SUBZERO, 31 Ekim 2005 14:54 tarihinde demiş ki:
Sarsık ve maceraları...

......PERFECT.....[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fantiagra, 31 Ekim 2005 14:11 tarihinde demiş ki:
said:
l_Sarsie_l, 31 Ekim 2005 14:07 tarihinde demiş ki:
Beyler şimdi para kasıyom abys gemde 0 abys gem 1 org çıktı.

Sandıktan mı org çıktı?? Vay be bu karuslar artık sandıklardan da çıkıyorsa halimiz dumandır...

zuhaha nie ya zoruna mi gitti her gün czde yirtik dondan cikar gibi bir sürü human cikio da bizim zorumuza gitmio ya :D:D:D:D[signature][hline]Name: ::Ujio::
Clan: MoradSlayers
Class: Warrior
Level: 1x
Nps: 1xx
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 31 Ekim 2005 15:57 tarihinde demiş ki:
zuhaha nie ya zoruna mi gitti her gün czde yirtik dondan cikar gibi bir sürü human cikio da bizim zorumuza gitmio ya :D:D:D:D

Yok dostum ben adamın haline yorum yapayım dedim. Daha önceki yazılarına bakarsan adam gm ile 1vs1 yaptı bilirsin :D. Adama sandıktan karus çıksa şaşırmamak lazım demek istedim hehe.. Yoksa abyysteki duruma bir yorumum yok. Yolunu bile unuttum :)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Cursed-, 31 Ekim 2005 16:02 tarihinde demiş ki:
bu sersie herzaman garip başlık acıyor sadece yazıcagını başlıga yazıp kayboluyor tabi yazamıyor orası ayrı :D

Haklısın ya. Biz arkadan bir sürü yorum yazıyoruz. Adam arada girip 'bi durun yapmayın' yada ' ben öle değil böle demek istemiştim' falan demiyor. Delinin biri kuyuya taş atmış. 40 akıllı çıkaramamış hesabına dönüyor... :)[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi

[Bu mesaj fantiagra tarafından 31 Ekim 2005 16:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Clan bug düzelsin l_Sarsie_l_Fan_Club adlı klan kurulacak...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

oooo adamim gelmis kacirdim ya tühhhh simdi ben size olayi anladigim kadariyla cevirmeye calisim.bizimkisi abysse gitmis kesmis kesmis bi sey alamamis galiba sora orgggggggglara gitmis hell abyse galiba priestle party kurmus ya ondan priest gitmisdir buda gitmistir onla org kesmis anladigim abys cikmis 3 kere kesmis 3ündende cikmis anladigim bu size cep telefonumu versem sarsie geldiginde bana bi cagri atsaniz ya afıasfjajflakjlkgf
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bjork, 31 Ekim 2005 14:22 tarihinde demiş ki:
aslında fena fikir deil
Bakarsınız ilerde çizgi roman olarak piasaya çıkar :D
Sarsie Klasikler - Sarsie Abyss de :D Sarsie Darl Lunar da :D
Sarsie çar kasarken :D Sarsie Cz de :D

zuhhahahahhahaha[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

adama bak be bi topic açıo milleti yarıo asadfdafsas çar org fln :D hll walla arasıra aç böle topicler bide biri çevirirse türkçeye çok ii olcak :-p[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 50k+
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 31 Ekim 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
ujio bu adamı org yaparsak alt klan veririz dimi sabah aksam koparır bizi bu ally dan ? :D:D:D:D:D

hayir
ben onu direk clana alacam onun yeri benim yanim asdadasasda[signature][hline]Name: ::Ujio::
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ujio, 31 Ekim 2005 18:48 tarihinde demiş ki:
said:
Informer, 31 Ekim 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
ujio bu adamı org yaparsak alt klan veririz dimi sabah aksam koparır bizi bu ally dan ? :D:D:D:D:D

hayir
ben onu direk clana alacam onun yeri benim yanim asdadasasda

JAJAJAJAJAJ[signature][hline]Name: ::Informer::
clan: MoradSlayers
Server : Ares
Lvl: 66
np: xx.xxx
Job: Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Böyle bir potansiyeli org yapmayın hıman kalsın bizde görelim arasıra...[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Informer, 31 Ekim 2005 19:00 tarihinde demiş ki:
said:
Marl0_on, 31 Ekim 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
hablas espaniol?

quien eres tul ?¿
marlon im[signature][hline]Lvl:62 / 61
Name:CamthalionTasardur / PwnUrTralala
Clan: Sackville / peru clanındayım o_0
Nation:Karus / El morad
Server:Ares / Cypher
Sosyal ağlarda paylaş

said:
l_Sarsie_l, 28 Ekim 2005 15:49tarihinde demiş ki:
http://forum.paticik.com/view.php?id=150322
1-)
Bu adresteki yazıyı yazdımya bu sefer karşıma çırılçıplak bir adam elinde silah bile yok tu ona daldım bana dokunmadan gebertti.Çıplaktı elinde bişi bile yokru yumruk attı sadece ve orgdu roque düründendi buda nedeyim yani ismi _fantastian_ buda benim yalancı olmadığımı gösterir işşallah(apost kesiyoduk 5 kişi hepimizi gebertti)...
2-)
Cafede ki arkadaş şimdi arenada o sırada savaş var savaş belki laırlar dedi gitti bende kapıda duruyom geldi 5 dk geçmeden onu aldılar.onu izliyom o sırda ekşın yapıyo bende kendi ekranıma bakmıyom aldılar içeri girdik adam onu kovalıyo town a kaçtı peşinde 3 kşi ben hepsini alırım arkadaş biraz ezig benden recona doğru geldi bende reconun yanındayım kapılar kapalı 1 org geberse açılacak ölü kapısı ona bakarken benim çar orda belirdi ekrana baktım bende daldım ezig dediğim adamlar ın birisi 951 çakrı nasıl olduysa bana 951 çakıyo arkadaşa 543 biz de onlara 600 koyuyoz 2 si geberdi biri kaldı ben geberdim arkadaş halletti sonra baktım bizim kapı açıldı.saldırıyoz ben adam kovalıyom arkadaş teke tek yapıyo ben geberttim yardıma geliyodum gelme dedi izle dedi onlar kapışıolar potları falan bitti bi manalar kaldı arkadaşta sinirlendi 120 hp kullanıyo o wariwor olduğu için hrallıyamıyo kendini sonra baktım ikisi birden kaçıyo arkadan bi kişi bana daldı herkez ekşın yapıyo kapılar çaıldı herkez nerdeyse teke tek sonra nowacı geldi bi tane(1 tane değil busuru sadece en fala 5 kişi orjinaldir nowacılardan)nowalara nowa savaşı başladı ben sağ çıktım wadderi kesmeye gidiyordum o sırada 2 wariowr çıktı arkadaş arkandaki ile yardıma geliyo halbuku zor durma düşürmeye çalışıyor beni bile bile üstüne sonra bizden biri arkadakini kesti ben dondum lag çıktı gebermişim arkadaşta o sırada haritaya göründü kaldımı 3 kişinin arasına ben orda ölmedim tp yapmışlar gebermeyim diye tuzağa duş savaşta pot satan olmadığından ortada kaldı:d
3-)Cz de yolda gidiyordum civciv çıktı bitane ama ne civciv pelerin melerin böle cihitin goblin giymiş elinde son model silah üstüne insan benden yana baktım arkadan 4 org ona dalıyo benim yanımda 2 insan vardı.orgların saldırdığı adam bize daldı!üstüne insan bide herkez onu kemey çalışıyo sonra aniden org oldu(ağzım açık kaldı o sırada)ama baktım bana 50 koyuyo saldırdım ona 1000 çakıyom şeridin %1 i gerilemiyo sonr abaktım geldi bana 3432 kodu ağzım açık kaldı sonra durdu kimseye saldırmıyo bizde ok basmıyoz herkez geberdi şaşkına döndük orglarlan konuşuyom nasıl oldu anlamadım o sırada naiden dirildik 2 kez kesi 100 np aldı benden şaşkına döndüm kafam manyakladı orda öle durdum ben bu şekilde 1000 np aldı resime basıyorum çekmiyor foro çalışmıyor aklım uçtu gitti resliyo kesiyo resliyo kesiyo kafam afallak oldu gm midir nedir manyak oldum sonra yaratık oldu aniden death ordan geçen bi 6 kişi vardı harpy e gidiolardı sanırım baktım death olan adam onları kovalıyo isminide dorgon tohot yapmış onlarda bos zannetti daldı geberdi sonra insan oldu onları gebertti aklım almadı böle şeye aklım almadı şokey oldum o anda!!!!
4-)CZ denilen yerde normal orglarla insanlar savaşıyor bende en önden yara yara gidiyorum baktım arkadan astors çıktı kestim bundan faydanalanlar ok hucumuna vurdu e bu nun karşısında kimse duramaz en 3 kişi en fazla 6 kişi daldı ben yerleri süpürüyom ama bi lv 30 np kazandırmışlar sanırım yoksa üstündeki goblinmiydi?
5-)sizinde bildiğiniz gibi ekşinyerleri yuvarlak.x ler ise lv up
6-)Cz ye girdim baktım kapıda org sürüsü çıkardım aack 08 ve cihitin goblinleri giydim healtları hazırlan sw bastım kapıya geldim(Arkadan dalcaktım)ne göreyim arşımda 14 tane lv 46-55 arası roqeler okcu yok içlerinde kuruky alıyolar daldık saldırıyodum baktım o sırada arkadan 5 nowacı elmorad nowaları kodular biri civcivdi 300 vurdus anırım onlara hepsi topuk yapmaya başladı nowacıalr sw sizdi ben hepsini kovaladım geberttim nowacıalr yolun ortasında kaldılar.geri dönüyodum karşımda 27 tane kişi buldum sw yi sildim ligi midir nedir yeni çıkan hızı kullanıyom adamlar arkada kaldı ben kaçıyom orsırada bizimkiler 5 nowacı çıktı nowaladılar onun üstüne pususuda duran 6 roqelen daldık yavaş yavaş bizimkiler geliyodu o sırada bizimkilerin tamamı geldi saldırdık orglara adamlar ğpusu kkurdu kapıda 16 roqemi ne wariwor lar öne çıktı bizde bu arada mekanı temizliyoz karus wariwor bırakmıyoz susunderes ve ın geberdi sonra towarlara akın ettin geberdiler ama bastığımızda manyak bi sahne çıktı 100 kere fotoya basmışımdır ama çekmedi fotosunu çekseydi buraya koycaktım görseniz ağzınız açık kalırdı bu orglara ibret olsun!!!!(bandit camp bastık ora ana baba günü idi orada 35 org geberttik.hepside ezikti
7-)Oyun esnasında kecon kesiyodum can sıkıntısından baktım melek belirdi kaybolmadam 5kecon 3 bulcan kestim.Keconların 2 sinden kekuri rinig,2 sinden kekuri belt,birinden her ikisi çıktı.Bulcanlardan ise 1 upgarete kağıdı,x1000,+8 ve bulture horn çıktı.Hadi maradonu
Sosyal ağlarda paylaş

l_Sarsie_l seni burdan kınıyorum. Şimdi herkes buradan neden diyecek. Artık yazılarında bizi düşünmediğin biraz savsakladığın hissiyatına kapıldım. O nefis yazılarındaki tadı bulamıyorum sanki son yazılarında... Evet kutudan "org" çıkmış olabilir, ama "kafedeki arkadaşın inanılmaz ekşını" adlı macerandaki o güzelikler o heyecan nerede? Ayrıca son maceralarında artık "şokey" olmuyorsun, lütfen tekrar "şokey" olmanı istiyorum, bize okurken tekrar o heyecanı yaşatmanı pelerinli civciv olmanı chitin shell goblin olmanı tekrar coşmanı istiyorum.
l_Sarsie_l lütfen biraz düşün ve kendine gel, sen Türk mizahında son noktasın, doruksun, ilahsın, ulaşılmazsın. Ama son zamanlardaki bu kalitendeki düşüş beni pek üzüyor. Lütfen sevenlerin ve ben naçizahane hayranın için biraz daha "ekşın" biraz daha "şokey"!!![signature][hline]Class: Rogue/Archer
LVL: 67
NP: 160.000
Clan: w00t
Durum: Sıkıldım az oynuyorum halbuki kassam 70 olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...