Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablo Netemi gecsem... ( Bakirköy civari)

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Turk telekomun yaptigi terbiyesizlikten sonra ciddi ciddi kablo nete gecmeyi dusunuyorum . Florya da oturuyorum eskidende adsl kullaniyordum Aktif Kablonun yani Cem uzanin batmasi sonucu kablo neti biraktim ve birakirkende 56k dan bile yavaş hizda idi. Simdi Florya-Yeşilköy-Bakirkoy civarinda oturan arkadaşlara soruyorum Kablo net duzeldimi acaba Adsl den gecmem uygunmudur ? Ayrica Neti en cok Word of Warcraft oyunun oynarken kullaniyorum[signature][hline]----Cennet'te Cehennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

bakirkoyde oturuorum kablo net buraya ilk geldigi gunden beri kullaniorum 2-3 sene once ayda 1-2 kere ender sorun yasardim baskas sorun yasamadim tanidigim herkesten dha iyi ping aliorum heryerde vsvs kablo rox :) + 49milyon 256kbit bakim ucreti vs vermiorsun
ps:25kb dl 4kb ul ile wow da 250 ping aliorum maximum :)[signature][hline]Rainy Miraul

[Bu mesaj Miraul tarafından 31 Ekim 2005 12:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eski kullanici oldugum icin modemi tesisati herseyi duruyo zaten . Yalniz kablo netten kablo nete fark var benim icin onemli olan yeşilköy-florya-bakirkoy e bakan kuruluş . Hatta bakirkoyle florya arasinda bile hiz farki mutlaka vardir.

Miraul dedigin gibiyse tekrar uye olmak lasim.
Peki 256 adsl = 128 kablo net arasindaki tarife hücreti kac para acaba[signature][hline]----Cennet'te Cehennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

Kablo tv ve adsl aynı altyapıyı kullanıyor zaten. Anlamsız olur. Ki şu aralar Telekom elini ayağını kablo'dan çekti. Adsl'e geçmek daha akıllıca. (kötünün kötüsü hesabı)[signature][hline]On my death bed,I will prey to the gods and the angels.Like a pagan, to anyone who will take me to heaven-
Sosyal ağlarda paylaş

Normalde kablonun fiyatları adsl ile aynı. Fakat kabloda ek olarak bakım teknik serv. ücreti alınıyor. Pahalı gibi göüzüküyor görünüşte. Fakat teknik servis hakkaten hakkını vererek çalışıyor. Bir tek saçma yanı var. Bağlantı hızı artıkça teknisk serv. ücretide artıyor. Bunun dışında cable, adslden falan çok daha ii gözümde. Bana kalırsa geçin derim. Bi problem çıktığında gönül rahatlığı ile tel açabiliyorsunuz. Karşınızda adsl çalışanları gibi "ping im şu" diince size "ping ne demek ?" tarzında bi soru yöneltmiyorlar.[signature][hline]www.forumum.org
Anime takası yapılır, satılır ilgilenenler özel msg atsınlar..
Listem
Efsane topic
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul'un dedigi gibiyse ben boşuna Adsl e para veriyorum 256kablo=512 adsl demek ve 256 kablo , 512 adsl den daha ucuz ayrica oyun oynayanlar için cok daha avantajli duruma geliyor.

Eminsin diymi dostum hevesim kursagimda kalmasin yani teknik serv. hucreti almiyolar[signature][hline]----Cennet'te Cehennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu 512k kablo var mı bu arada? Nedir olayı? Neden kimsede yoktur? Neden kimse bahsetmez ?

Yani şu telekom'un sayfasında yazan 512k kabloyu niye duyamadım merak ediyorum.
http://www.turktelekom.com.tr/webtech/default.asp?sayfa_id=166

Daha da merak ettiğim ÖZEL DEVRE ÜCRETLERİ denilen olayın ne olduğu.

1024/1024 demek download=upload ise muhteşem ama bu olayı da kimseden duymadım. Nedir bunlar ?

Aranızdan kimsenin de çıkıp ne 1. ye, ne de 2.ciye cevap vereceğini sanmıyoum ya neyse.[signature][hline]What we do in life,echoes in eternity.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...