Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire The Masquerade Bloodlines önemli bir soru

kumbaraci

Öne çıkan mesajlar

valla tam hatırlamıyorum ama söylediğin şey oyunun başındaki videodaki infaz sahnesiyse orda seni öldürmüyorlar sevgilini öldürüyorlar. sana 1 şans daha veriyorlar sanırım öyle bişeydi.[signature][hline]Guild Wars
Guild--> Dark Saga [www]
Xenocide The Turk (E/Mo)
Yirtik Rahibe (PvP Healing Monk)
Elessar Kabraxis (R/N)
Abuzer The Kadayif (PvP IWAY W/R)
Sosyal ağlarda paylaş

World of darkness dünyasıda vampirler kazık yiynce kalbe ölmez sadece felc olur, kazık cıkınca kendilerine gelirler, tabı genelde kazık cıkmadan güneş doğar.[signature][hline]Beş Hececiler
64K RAM SYSTEM 38911 BASIC BYTES FREE
Eskiden herzaman boş yer olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide boşver be hoca böyle seviyeli ortam olduktan sonra herkes atlasın yanlış cvp versin bak bende bilmiyordum öğrendim:)

Earenwen o dünyanın vampir yaratılış hikayesini okudum Cain filan onlar çok güzeldi ama birtek kazık olayını beğenemedim:( yoksa klanlar fln çok hoş ayrıntılı keşke oyunun devamı çıksa ya
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun yüklü olduğu yere bak, orda var müzikleri. chasm-isolated hiç tarzım olmasa da çok hoşuma gitti, lacuna coil-swamped da bana göre ele gelebilen tek lacuna coil şarkısıdır:P gerçi sadece 3 albümlerini dinlemişliğim var genelleme yapmayayım.
bone'un wod muhabbeti de pek meşhurdur :)
edit: ahaha bone gaza gelmiş bloodlines yüklüyor adam:D

[Bu mesaj Griswold tarafından 28 Ekim 2005 20:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyun yüklü değil malesef bence chaism ve lacuna çok hoş bu arada birşey sorucam nines bir yerde hayatınızı kurtarıyor sabbatlar size işkence yaparken orda sabbath lardan birisi diyorki 3 kişiyiz napıcaksın bize karşı diye nines ta el bombasını gösteriyor ama onu fırlatırsa hem bizi hem kendisini öldürmez mi orda neden tırsıyor sabbathlar atmayacağını bile bile?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kumbaraci, 30 Ekim 2005 00:41 tarihinde demiş ki:
oyun yüklü değil malesef bence chaism ve lacuna çok hoş bu arada birşey sorucam nines bir yerde hayatınızı kurtarıyor sabbatlar size işkence yaparken orda sabbath lardan birisi diyorki 3 kişiyiz napıcaksın bize karşı diye nines ta el bombasını gösteriyor ama onu fırlatırsa hem bizi hem kendisini öldürmez mi orda neden tırsıyor sabbathlar atmayacağını bile bile?

çünkü atıp atmıcanı bilmiyorlar, nines ın sağı solu belli olmuyor.
[spo1=oyunun sonuna doğru]adam warewolfla dövüştü, dengesiz :)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=Werewolf]WoD'da werewolflar.. nasıl desem.. Ezer geçer. Herhangi bir vampirin bi ww a karşı hayatta kalma şansı yoktur. Bizim karakteri gördünüz o kadar güçlü olmasına rağmen anca numarayla öldürebildi wwu. Nines herhangi bi vampir olmadığını ispatlıyor orda. Yani sabbat olsam bucak bucak kaçarım Nines'dan. El bombası olsa da olmasa da :) Ki Nines atsa o bombayı ölmez büyük ihtimal. Yüzündeki yarayı görüyoruz adamın. Yada yüzüneden geriye kalanı. Bizim karakter gibi hileyle de öldürmemiş resmen kapışmış. Bence Nines Sherifften daha güçlü bi eleman. [/spo][signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=WereWolf]Yalnız sheriff in mistik güçleride var iki hamlede öldürüyor orda 3 kişiyi burda Nines üstelik Bone anlatmıştı uçurumdan düşerken daha avantajlıymış normalde yenmesi imkansızmış bir ww yi yani en kötü ww ler bile 4. 5. nesilden vampirlere eşitmiş ayrıca sabbatlar kaçmadı orda işte nerden bilceklerki nines ın öyle biri olduğunu prens bile nines a saygı göstermiyor[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş bu oyunu bende oynadım niye dediklerinizi hatırlamıyorum yaşlandım mı:/ yoksa başka bişiden mi bahsediyosunuz acep :P[signature][hline]Guild Wars
Sardius Dracus-warrior/monk
WOW
Damodar-lvl 60-Night Elf-Rogue
Sardokar-Human-Paladin
DAOC
Katil-lvl 50 parasız asker-kay

[Bu mesaj Soth tarafından 31 Ekim 2005 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...